Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.
Selecteer hieronder je filters

Jouw filters

Sorteren:

Sorteren

Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

Reviews over Międzybrodzie Żywieckie

• 10

Super miejsce

Karolina
    19-2-2017

Witam, chciałam zaznaczyć, ze do Niagary jeżdżę od kilkunastu lat, jest to miejsce, gdzie można fajnie wypocząć i dobrze zjeść, kuchnia domowa, czysto, schludnie i bardzo miła obsługa, ośrodek godny polecenia

• 9

Tu warto odpocząć!!!

Jola i Darek
    3-1-2016

Właśnie wróciliśmy z 10-dniowego pobytu w Niagarze. Spędziliśmy tu Wigilię oraz Sylwestra. Ośrodek wart polecenia. Bardzo dobre, domowe jedzenie /przytyłam 2kg, pozdrawiamy obsługę kuchni/. Standard pokoi średni, ale jest czysto. Profesjonalna obsługa /szczególne podziękowania dla pani Janeczki z recepcji/. Personel uprzejmy i życzliwy. Właściciele otwarci dla swoich gości.Atrakcyjna cena i cuuuuudna okolica! Było super. Bardzo polecamy!!!

• 9

Miejsce godne polecenia

Dominika
    30-9-2012

Ja nocowałam w budynku głównym i naprawdę za śmieszne pieniądze można świetnie spędzić czas. Pokoje czyste, schludne, okolica bardzo spokojna (można świetnie naładować baterie) Jedzenie całkiem niezłe, tylko przy dłuższym pobycie szwedzki stół wychodzi bokiem (jedno i to samo) . Obsługa ok, Panie na recepcji bardzo miłe. Na pewno tam wrócę:) Szczerze polecam!