Hotel Ostaniec

Hotel
Kleine hotelsWeer vandaag20°6°
Hotel Ostaniec

Fenomenaal

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Ostaniec voor je op een rij gezet:

2 reviews over Hotel Ostaniec

Fantastyczne miejsce

Patryk, 8-12-2015

Hotel w spokojnej okolicy, doskonała lokalizacja -blisko do aglomeracji. Byłem w podróży służbowej ale hotel wywarł na mnie dobre wrażenie. Recepcja całodobowa, personel z profesjonalnym podejściem do gości. Pokój niewielki lecz ma wszystko co powinno:wi- fi, telefon, tv, suszarka, ręczniki. Restauracja ok - śniadanie w bufecie. Wieczorem można skorzystać ze strefy wellness. Jak dla mnie ma wszystko co potrzeba będąc poza domem.

Polecam

Krzysiek, 8-12-2015

Spędziłem tam 4 dni na konferencji. Przemiła obsługa, bardzo smaczne posiłki. Pokoje małe, ale bardzo czyste i nowocześnie urządzone. Polecam hotelowe wellness i rewelacyjny masaż wykonany przez Panią Anię :). Z tego co się zorientowałem hotel ma dużo atrakcji /sala bilardowe, sale gier, korty, park linowy, basen zew./ niestety z braku czasu nie skorzystałem.

Chętnie wrócę na pobyt z rodziną.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Ostaniec in Kroczyce, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Ostaniec zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Ostaniec scoort een 10 uit 10 op basis van 2 reviews.