Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Pension Pod Polanka

lidia_d
13-9-2017
  • Kindvriendelijk8
  • Hygiëne6

Nasze dwa pobyty w pensjonacie Pod Polanką wspominamy z ogromnym ciepłem. Głównym atutem miejsca są sympatyczni gospodarze, którzy naprawdę troszczą się o każdego gościa. Jeśli tylko życzenia gości są w miarę zdroworozsądkowe, zawsze są spełniane!

Jedzenie jest smaczne, zwłaszcza zupy. Tradycyjne, domowe, na piecu gotowane. Rzadko kiedy mogliśmy oprzeć się dokładce!

Lokalizacja świetna. Do stoków narciarskich można dotrzeć na piechotę (chyba że się chce jeździć na Pilsku - wtedy lepiej podjechać).

Każdy pokój ma własną szafkę w narciarni.

Pokoje są urządzone prosto, ale niczego tam nie brakuje. Na korytarzach są ogólnodostępne lodówki i czajniki do wody.

Na najwyższej kondygnacji mieści się świetlica ze stołem do tenisa stołowego. Fajne miejsce na zabawę z dziećmi wieczorem lub na posiedzenie ze znajomymi...

2016

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

• Kindvriendelijk9
  • Ligging t.o.v. pistes10

Spędziliśmy po raz kolejny dobry czas w dobrych warunkach i rodzinnej atmosferze.Chwalimy sobie domową kuchnię.Pozdrawiamy p.Małgosię i p.Janka.

Mi się podobało.

Wojtek
22-2-2016
  • Eten8
  • Kindvriendelijk8
  • Ligging t.o.v. pistes10

Pensjonaty całkiem, całkiem, na tle wszystkich obiektów ma dosyć wyróżniający wygląd, drewniana elewacja, ładnie to wygląda, widać, że się starają, mnie jako budowlańca męczy wszędzie obecny akryl. Blisko stoku, pokoje z łazienkami, jedzenie normalne domowe, co więcej narciarzowi potrzebne do szczęścia, a i co mnie zawsze cieszy, to nie nachalność gospodarzy. Polecam i Pozdrawiam.

2015

nigdy więcej!!!!!!!!!!

Kornelia
6-2-2015
  • Eten1
  • Kindvriendelijk1
  • Ligging t.o.v. pistes4

Pensjonat na pierwszy rzut oka wygląda całkiem przyzwoicie i na tym kończy się zachwyt. Pokoje i łazienki pamiętają jeszcze czasy PRL-u. Jedzenie monotonne, zupy zimne a najgorsze były surówki.

Wszystko to dałoby się znieść gdyby nie zachowanie właścicieli- traktują gości jak intruzów.!

2014
  • Ligging t.o.v. pistes10

Bardzo polecam to miejsce ...Byliśmy tu (z wnuczką oraz naszym psem)już 3 raz i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu .W ogóle nie rozumiem niektórych negatywnych opinii w stosunku do właścicieli,wyżywienia.Wszystko jest i było OK.Zawsze atmosfera,, rodzinna"Każdy bez względu na wiek znajdzie tu dla siebie atrakcje,odpoczywając w pięknej malowniczej miejscowości jaką jest Korbielów.Pozdrawiam Jana i Małgosię oraz wszystkich poznanych tu wczasowiczów...Na pewno spotkamy się tu za rok.

• Ligging t.o.v. pistes10

Pensjonat Pod Polanką położony jest w spokojnym, cudownym miejscu,bardzo blisko szlaków w góry.Gospodarze przemili, dbający o gości jak mało kto.Po jednym dniu mieliśmy wrażenie, że znamy się od wielu lat.Wokół pensjonatu jest dużo miejsca dla dzieci,basen,miejsce na ognisko i grill. Pokoje czyściutkie,wyposażone we wszystkie wygody potrzebne w czasie wypoczynku. Doskonale się tam czuliśmy i jeżeli będziemy jeszcze raz w Korbielowie to z pewnością w tym właśnie miejscu.

Polecam

Martyna
16-7-2014
  • Kindvriendelijk10

Miejsce idealne do wypoczynku. Blisko liczne szlaki turystyczne, na Słowację rzut beretem. Właściciel bardzo miły. Pokoje czyste i zadbane adekwatne do ceny. Duże podwórko, możliwość rozpalenia grilla, basen, huśtawka czyli nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

PRL

Olgierd
18-2-2014
  • Eten4
  • Kindvriendelijk2
  • Ligging t.o.v. pistes8

Jedynym plusem jest lokalizacja. Dlatego tez pensjonat nalezy zrownac z ziemia i postawic nowy z nowymi wlascicielami bo miejsce sie marnuje.

Sam budynek jest chyba z dykty bo akustyka jest okropna. Ma to znaczenie, gdyz Pan Wlasciciel nie reaguje na dosyc glosne imprezy gosci. Zakladam ze sa to jego stali goscie: (i) podobne opinie o glosnych imprezach sa w innych opiniach, (ii) sam glosno zachowuje sie z niektorymi goscmi po 22 i trzeba niestety zwracac uwage, tutaj na wlasciciela nie ma co liczyc. Jak ktos lubi kuchnie z podstawowek/ tesciowej ;-), czyli kotlet, ziemniaki surowka to bedzie zadowolony. Jedyne urozmaicenie to ze raz sa porcje wieksze a raz mniejsze ewentualnie moze sobie zmieniac kolejnosc. Sniadania niestety to porazka, tylko raz bylo cieple danie (jajecznica) poza tym tylko wedlina, ser i pomidory plus jakies drobne dodatki. Jezeli ktos codziennie je miecho na sniadanie to bedzie zadowolony, mi niestety nie odpowiadalo. Obsluga w kuchni raczej nie budzi sympatii.

2013

Jesli Korbielow to tylko ,,Pod Polanka''

Odkrylismy Korbielow i pensjonat ,,Pod Polanka'' bardzo przypadkowo i okazalo sie ze to najlepsze miejsce na narty i nie tylko. Pokoje w bardzo rozsadnej cenie, polska kuchnia i mila obsluga. Gory,cisza i spokoj to wystarcza zeby odpoczac.

Polecam to miejsce warto przyjechac i przekonac sie na wlasnej skorze.

Pod Polanka :)

Jola
16-9-2013
  • Ligging t.o.v. pistes10

Odwiedzilismy Korbielow kilka razy zawsze goscili nas ''Jas i Malgosia'' swietna atmosfera, smaczne jedzenie i gory dookola to,to czego najbardziej potrzeba do naladowania baterii. Bardzo polecamy nie znamy lepszego miejsca na caloroczny wypoczynek.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Pod Polanka in Korbielow, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Pod Polanka zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Pod Polanka scoort een 7.41 uit 10 op basis van 21 reviews.