Hotel Victoria Bolszewo

Hotel
Hotel Victoria Bolszewo

Fenomenaal

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Victoria Bolszewo voor je op een rij gezet:

3 reviews over Hotel Victoria Bolszewo

Warto Być

włodzimierz, 24-7-2014

Jest bardzo blisko Wejherowa bardzo dużo atrakcji , szybki dojazd do trój miasta nad morze tylko 18 km Puck Władysławowo 30

Zdecydowanie polecam !

Hanna, 9-8-2012

Własnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu super zadowoleni. Wakacje miały być nad samym Bałtykiem ale ze względu na strach przed pogodą chcieliśmy wybrać coś z dodatkowymi atrakcja mi jak np. basen. Hotel w porównaniu z tymi w miejscowościach nadmorskich był dużo tańszy a oferował wyżywienie i aquapark wraz z saunami. Po przyjeździe byliśmy bardzo miło zaskoczeni zaczynając od pokoju, aquaparku i jedzenia(było przepyszne). Nasza 12 letnia córka była zadowolona z basenu i zjeżdżalni a my z seansów aromatoterapeutycznych, które 5 razy dziennie odbywały się w saunie. Nad morze jeździliśmy do oddalonej o 35 km Karwi, trochę daleko ale droga prosta i zajmuje ok 25 min. Podsumowując za taką atrakcyjną cenę nie spodziewaliśmy się aż takiej jakości!

Spędziliśmy w tym Hotelu z mężem i małym synkiem weekend w pakiecie Weekendowy Wypad. I jesteśmy naprawdę zadowoleni. Było dokładnie tak jak napisali w ogłoszeniu : "Idealne miejsce na weekendowy wypad niezależnie od pogody !" Pogodny dzień spędziliśmy w stadninie koni niedaleko Hotelu oraz zwiedzaliśmy okoliczne zabytki. W drugi dzień pobytu pogoda niestety się popsuła, ale nie mieliśmy czego żałować, bo w Hotelu również znaleźliśmy dla siebie mnóstwo opcji spędzenia wolnego czasu. Obsługa wyjątkowo usłużna, miła i bardzo pomocna. W Restauracji delektowaliśmy się specjałami z karty, nawet nasz mały synek z apetytem zajadał zaproponowane przez kelnerkę danie. Polecam ten Hotel na tego typu wyjazdy !

Benieuwd naar de prijzen?

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Victoria Bolszewo in Wejherowo, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Victoria Bolszewo zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Victoria Bolszewo scoort een 10 uit 10 op basis van 3 reviews.