Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Hotel Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka

HotelWeer vandaag25°15°
Zoover Hotel Icon
9,3

Fenomenaal

• Hygiëne10,0

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka voor je op een rij gezet:

6 reviews over Hotel Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka

Beoordelingen
  • Fantastisch / fenomenaal: 8+
  • Matig / voldoende: 5 - 7

Mała Wenecja

Monika
13-7-2018
  • Hygiëne10

Jak dla mnie hotel jest bezkonkurencyjny w tym rejonie. Super obsługa, PROFESJONALNA, tyle różnych atrakcji, baseny, spa, klub, atrakcje dla dzieci!!! Ja jestem zachwycona. Dodatkowo ekskluzywnie, fantastycznie! Nawet siłownia jest dla aktywnych ;). Jedzenie smaczne, duży wybór. Ogólnie jestem miło zaskoczona, ze miejsce jest tak bardzo przystosowane do dzieci ;)

idealny dla rodzin z dziećmi

Grażyna
6-7-2018
  • Hygiëne10

Hotel Grand Lubicz jest super miejscem na spędzenie czasu dla rodzin z dziećmi. Oferuje duże pokoje, w których pomieści się cała rodzinka. Jedzenie hotelowe jest bardzo dobre, przygotowywane z najlepszych składników i świeże. Znajduje się niedaleko morza, spokojnie można chodzić na spacery po plaży. Bardzo spodobał nam się opcja korzystania ze spa na terenie hotelu, tego nam było trzeba :)

Fantastyczny pobyt dla rodzin z dziećmi

Lidka
27-6-2018
  • Hygiëne10

Bardzo dobrze wspominam pobyt w tym hotelu, ale moje dzieci jeszcze lepiej! Jest to zdecydowanie hotel przystosowany dla rodzin z dziećmi, bo jest w nim tyle atrakcji dla najmłodszych, że nie sposób to wszystko zliczyć. Najbardziej jednak dzieciom baseny przypadły do gustu, nie chciały z nich w ogóle wychodzić. Ja i maż korzystaliśmy ze strefy wellness&Spa i przepadliśmy tam. Masaże, które wykonują w hotelu są wykonywane na jak najwyższym poziomie.

komfort dla rodziny

Lenka
28-5-2018
  • Hygiëne10

Dzieciaki nie wychodziły z tych wszystkich sztucznych rzek i zjeżdżalni, mąż wytapiał się w saunach, a ja mogłam spokojnie wymoczyć się w jacuzzi. Dawno nie trafiłam do miejsca, w którym czułam, że wszyscy z piątki są tak bardzo zadowoleni. Jestem przekonana, że jeszcze tam wrócimy. Już posyłam nieśmiałe uśmiechy do męża... :)

niesamowite miejsce

Wiktoria
28-5-2018
  • Hygiëne10

Naprawdę nie mam się do czego doczepić. Ilość jedzenia niesamowita, a jakie to wszystko pyszne...! No niesamowite, wielkie, ale to wielkie ukłony w stronę Szefa Kuchni. Wspaniałe atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tak szerokiego wachlarzu zabaw nie doznałam nigdy! Każdy, kto ceni sobie spokój, wygodę, a jednocześnie rozrywkę - musi odwiedzić Grand Lubicz w Ustce. I dorośli i dzieci będą usatysfakcjonowani - gwarantuję!!! :)
2016

Duże ZERO dla restauracji a la carte

Mania
15-8-2016

Hotel ok. Atrakcje dla dorosłych i dzieci. Pobyt udany , ale tylko do ostatniego wieczoru.

Restauracja a la carte organizowała kolację przygotowywaną przez Kurta Schellera. Oczywiście gorąco nas zapraszano. Długo nie zastawiałyśmy się, w recepcji dokonaliśmy formalności i opłaciłyśmy kolację.

Wieczorem stajemy przed restauracją – kolejka – dochodzimy do drzwi, podajemy nr pokoju i nazwisko. Słyszymy stolik nr… kelnerka nas prowadzi ….i nasz stolik już zajęty. Stoimy na środku restauracji jak słupy soli i nikt nas nie informuje co dalej?. Wreszcie podchodzi inny kelner i podprowadza nas pod bar i prosi o cierpliwość. Stoimy, stoimy, jesteśmy potrącane przez uwijających się kelnerów. Po kilkunastu minutach mamy dość, decyzja WYCHODZIMY. Wracamy do pokoju, po ochłonięciu dzwonimy do recepcji i zgłaszamy ten problem.

Niestety, nikt nas nie poinformował co dalej, nikt nas nie przeprosił, żadna reakcja hotelu.

Wyjeżdżamy zniesmaczone. Nie tego spodziewałyśmy się po 5-cio gwiazdkowym hotelu.

Hotel polecam, ale uważajcie na eventy w restauracji

Benieuwd naar de prijzen?

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka in Ustka, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka scoort een 9.33 uit 10 op basis van 6 reviews.