Leba

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Leba voor je op een rij gezet:

Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Leba

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Leba voor je op een rij gezet:

Reviews over Leba

• 7angela30-06-2018

jest ok jesli nie jesteś tam zbyt długo

przyjechałam tam w so wyjechałam w czw i ostatniego dnia nie miałam co robić. w drodze na wydmy przez lasek można słuchać spiewu ptaków tą trase można przejśc pieszo przejechać rowerem lub meleksem. piasek jest tam niemal biały tak jak na plaży przy miasteczku miałam fart bo dopisała mi pogoda. b.dużo atrakcji dla rodzin z dziećmi dinopark ,fokarium place zabaw. muzeum motyli i bursztynu jest ładnie zrobione, rejs statkiem działa relaksacyjnie. z obiadami w lokalach pół na pół tzn mają pyszne jedzenie lub nie dorobione. polecam spróbować ciast z własnego wypieku oraz lodów z shollera są świetne. Aha nigdzie nie widziałam żeby był inny dodatek do ryby niż kiszona kapusta, frytki mrożone z worka lub pieczone ziemniaki sporadycznie zdażył się kiszony ogórek.żeby trafic do rossmana lub biedronki trzeba mieć gps bo nie jest nigdzie w centrum. jesli ktoś jedzie samochodem to ok. a jężeli pociągiem to poza lipcem i sierpniem niemal nie ma pociągów ja musiałam z Gdyni dojechać do Lęborka a z tamtąd do Łeby. całe szczęscie że funkcjonują prywaciaże.Ich busy stoją tuż pod PKP.Oceanarium ma lepszą reklame niż atrakcje ja obeszłam je w 30min i przeczytałam wszystkie inf do tych rybek zajęło mi to aż tyle bo zrobiłam to 3x. Co do czystości to jest troche puszek i papierków które któs mógłby wyłowić 2x dziennie. tak wiem to m.in my turyści śmiecimy.jest kino ale nie sądze żeby było czynne poza sezonem obsługa w lokalach jest ok.niemal wszędzie dostaniecie się meleksem jest ich tam naprawde dużo ale jesli ta ma być dalej np do kluk to już gorzej bo to daleko i przydałoby sie pare osób.

• 7Sfeer in stad
    • 7Zorg voor natuur
    • 8Uitgaanslevenn
    • 5Cultuur
    • 7Stranden

Alleen gereisd in juni 2018

• 10Asiunia18-10-2013

Cudownie

Piękna miejscowość, z dużą liczbą atrakcji, sympatyczni ludzie

• 9Stranden

Gereisd met partner in augustus 2013

• 1Femke18-08-2013

Verschrikkelijk: Loret da Mar van noord polen

Wij gingen op de gok naar noord-polen, maar hadden niet verwacht dat ieder dorp vol hangt met opblaasbedjes-bandjes en souvernierwinkels en schreeuwerige restaurants met erg veel jeugd. Leba is een leuk dorp als je houd van toeristen winkels, schreeuwerige restaurants en kermis op iedere hoek. Veel jeugd en veel reclame wordt er gemaakt voor DE place to be; een discotheek en dergelijke. Voor mensen die rust willen, is Leba absoluut af te raden. Ga hiervoor naar de prachtige meren van Tsjechie.

• 1Sfeer in stad
    • 1Omgeving
    • 1Cultuur
    • 9Stranden

Gereisd met partner in augustus 2013

• 10Karolina05-08-2013

Polecam

Świetne miejsce, morze, SPA, basen to wszystko odpręzyło mnie jak nic innego

Gereisd met vrienden in juli 2013

• 10Monia19-07-2013

polecam

Świetna plaza i ładne miasto

• 9Omgeving
    • 9Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in juli 2013

• 10kruszyna1209-07-2013

Świetne miejsce.

Polecam serdecznie. Miejscowość tętniąca życiem o każdej porzez dnia i nocy.

januari 2013

• 9Joanna B.14-05-2013

ok

trochę mało sie dzieje poza sezonem, ale my akurat chcieliśmy wypocząć i to nam sie udało

• 9Omgeving

Gereisd met partner in april 2013

• 7Kinga30-08-2012

Niekoniecznie polecam...

Wspaniałe miejsce dla osób mających ogromne szczęscie trafienia na pogodę. Jest to niczym trafienie w lotto. Wybierając się ze znajomymi liczylismy na tą odrobinę szczęscia.. Niestety nam ono nie dopisalo.. Przez cały tydzień pobytu padał deszcz i wiał silny wiatr. Słoneczko pojawiało się na sekundy i znikało. Skoro już pogoda nam nie dopisała postawilismy na zwiedzanie.. Odwiedzilismy Park Narodowy (ceny są w nim nieziemskie..) płacilismy za "każdy wstęp, za każdy ruch ciała". Spędzilismy rownież czas na latarniach morskich, które znajdowały się w okolicy i innych atrakcjach, których na prawdę jest dużo. Sama Łeba w sobie skrywa różne miejsca, które warto odwiedzić.
    Jedynym pozytywnym momentem na tych wakacjach były oswiadczyny mojego już narzeczonego, który przy pięknym pałacyku przy plaży ukleknął na mokrej plaży, przy zachodzie słońca i delikatnym deszczem oblewającym nasze ciała. Jesli chodzi o imprezy to słyszelismy od wakacyjnych sąsiadów, że są, ale nie zawitalismy w nich.

• 8Sfeer in stad
    • 7Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 8Stranden

Gereisd met vrienden in juli 2012

• 7Elżbieta 06-08-2012

Szału nie ma. Ale czemu nie.

Ogólne wrażenie nie jest najgorsze. Życie nocne ogólnie średnio, zwłaszcza dla młodych ludzi, nie ma za bardzo gdzie wyjść się pobawić. Okolica jest przyjemna i nie ma tam tyle ludzi co w większych miejscowościach. Miejsce raczej dla kogoś kto chce odpocząć lub jechać z dziećmi(jest wesołe miasteczko) Ceny oczywiście jak wszędzie prawie nad polskim morzem wysokie. Plaża jest wąska więc nie ma mowy iść sobie później niż o 8 rano żeby rozłożyć ręcznik. Mimo nie trafionego miejsca wtedy dla mnie i beznadziejnej pogody, to nie zapomnę naleśników zaraz przy moście w porcie.:)

• 8Sfeer in stad
    • 4Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur
    • 7Stranden

Gereisd met partner in juli 2010

• 10Renata17-07-2012

Wspaniałe miejsce na ziemi!

Trudno uwierzyć ale Łeba i okolice to jedne z najpiękniejszych terenów w Polsce. Czyste powietrze, dużo zieleni, otwarte morze - piękne widoki!

Gereisd met partner in juni 2012

10 van de 28 reviews gezien