Jastarnia

Vakantie in Jastarnia

Selecteer hieronder je filters
  • Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Jastarnia

Reviews over Jastarnia

• 10Madzia30-12-2018

piękne miasteczko i cudne noclegi w willi klara

Jastarnia to niesamowite miejsce..dużo zieleni..piękne plaże, drogi rowerowe wzdłuż samej zatoki,chatki rybackie stare jak świat, imprezy regionalne typu sobódka, dni węgorza itp, imprezy w porcie. Czysto, miło i bezpiecznie. wybrałam noclegi w willi Klara nieopodal plaży, boskie pokoje, urządzone marynistycznie, zdecydowanie odbiegają od całęj reszty. Jeśli Jastarnia to tylko noclegi w willi Klara, fotki na www.nr1jastarnia.pl pozdrawiam

• 9Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

Gereisd met vrienden in juli 2018

• 7Ja03-08-2018

Sympatyczne miejsce, ale...

Plusy brak tłoku na plaży , klimat przyjazny rodzinom z dziećmi - spokój i cisza, ale DUŻY MINUS za brak zainteresowania kogokolwiek tematem wyprowadzania psów na plaże do tego NIE PRZEZNACZONE, w godzinach porannych tak gdzieś do 10.00 jest to nagminne pomimo znaków zakazujących. NIKT TEGO ZAKAZU NIE EGZEKWUJE. Później ludzie z dziećmi idąc na plażę niejednokrotnie kładą się na posikanym piasku bądź jeszcze gorzej.

• 5Uitgaanslevenn
    • 8Zorg voor natuur

juli 2018

• 10Agnieszka12-07-2018

Fantastisch

Lekker eten, gezonde vissen, mooie strand en nog meer😊

Gereisd met partner in juli 2018

• 8Elka20-11-2017

Jest dobrze

Podróżowałam ok 10 lat po naszym wybrzeżu i jakoś nigdy na Półwysep Helski mnie nie ciągnęło. No ale syn wyrósł nieco i zapragnął windsurfingu. Poszukiwania noclegu przyprawiły mnie o pierwszy szok. Ceny nieco z kosmosu. W Dźwirzynie czy Władysławowie za 40 zł osoba miałam piękne pokoje z łaź, tv, lodówką itd. Tutaj wszyscy wołają 65-75. Niemniej cierpliwym i wytrwały polecam obdzwonić większą ilość kwater. I zacząć wcześnie (II, III). Można naprawdę znaleźć nocleg w przyzwoitej cenie. Mnie się udało za 45 os. z wyposażeniem jak powyżej. Pozostałe rzeczy w Jastarni również diabelnie drogo. Generalnie wyżywienie 100% drożej niż we Władku. Jednak różnice między poszczególnymi sklepami spore. Zwłaszcza warzywniak. Radzę zwracać uwagę. Oczywiście dla tych co jest to ważne. Sama Jastarnia bardzo mnie urzekła. Piękna, szeroka plaża. Nigdy nie było problemu z miejscem. I nie siedzieliśmy nikomu na plecach. Bliskość zatoki. Zawsze z którejś strony nie wieje :) Sporty wodne super. Polecam

• 4Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 9Omgeving
    • 9Sfeer in stad
    • 9Stranden
    • 7Zorg voor natuur

augustus 2017

• 5jola24-07-2017

Jastarnia zmienia się na gorsze

Plaga komarów w całej Jastarni , pierwszy raz od 11 lat . Masa śmieci , zalegających wszędzie -plaża ,miasto. Brak atrakcji dla turystów , nie ma nawet lokalu z karaoke , dyskoteki. Niechęć mieszkańców do turystów. Pokój rezerwowany w lutym , zajęty bo pani Zofia wynajęła go komuś innemu , zostawiając nas na lodzie ,wiedząc że przyjeżdżamy z dzieckiem. Przyjeżdżaliśmy tam od 11 lat . Plaże piękne 10 lat temu ,coraz bardziej brudne ,pełne petów ,kapsli i patyków. Kiedyś po plaży jeździł traktorek ,wieczorami wywożąc śmieci ,teraz nie. Toalety koło plaż z wylewającymi odchodami nie opróżniane tygodniami. Klimat Jastarni też się zmienił , kiedyś morze spokojne ciepłe. Teraz 10 dni pobytu pogoda w kratkę , bez możliwości kąpieli . Woda zimna , morze niespokojne ,fala wysoka . Byłam tu ostatni raz.

• 1Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 6Omgeving
    • 8Sfeer in stad
    • 7Stranden
    • 9Zorg voor natuur

juli 2017

• 2Krzysiek21-08-2016

Jastarnia się zmienila, niestety na gorsze.

Znam Jastarnie od kilkudziesięciu lat i po ostatnich pobytach moje zdanie, do tej pory w miare dobre, uleglo zmianie. Pewnie nie będę oryginalny, ale niska jakosc obslugi, wygórowane ceny za marnej jakosci wyzywienie i zakwaterowanie , to juz standard. Plaza, nie przygotowana na przyjecie tej ilości turystów. Co ciekawe, mimo tych sporych, jak sądzę pieniędzy, ktore turysci zostawiają tutaj, nie sa mile widziani. To raczej fenomen na skalę światową. I nawet nie chodzi o warszawiakow, ktorzy w wielu miejscach nie sa mile widziani przez tubylców. Tu da sie odczuc wyraźną niechęć do wszystkich przyjezdnych. To dziwne, zważywszy na to, że kaszubi z nas żyją. Kolejna ciekawostka, to walesajace sie bezpanskie psy i koty, choc mysle, ze sa one "pańskie" tyle, ze na swobodnym wybiegu. Widzialem, jak wlasnie taki "kotek" zaatakowal calkiem sporego psa, idacego grzecznie na smyczy. Kicius oczywiscie czmychnal zostawiajac zdezorientowanych wczasowiczow i zakrwawionego psa z kilkoma ranami ciętymi na nosie.

• 3Uitgaanslevenn
    • 2Zorg voor natuur

augustus 2016

• 9Kamila16-05-2016

Świetne miejsce!

Świetne miejsce ze wspaniałymi atrakcjami! Byłam z grupką znajomych i spontanicznie postanowiliśmy spróbować swoich sił na kitesurfingu. Znaleźliśmy szkołę i poszliśmy. Wspaniali, cierpliwi instruktorzy i znakomity sprzęt! Szczerze polecam. Oprócz tego ścieżki rowerowe, plaża i niezapomniana atmosfera :) Jedynym minusem może być dość spora ilość ludzi w sezonie, ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe. Gorąco polecam każdemu wypoczynek w Jastarni :).

• 8Stranden
    • 8Zorg voor natuur

Gereisd met vrienden in juli 2015

• 10Olga24-02-2016

Super miejsce.

Byłam tam po raz ósmy i nie ostatni (już zarezerwowałam pokój w willi portowej - na cały sierpień 2016).Po raz pierwszy byliśmy przejazdem podczas pobytu w Jastrzębiej Górze,Jastarnia tak nas zauroczyła,że teraz jeździmy tylko tam. Miejsce jest naprawdę wspaniałe,ścieżki rowerowe ,plaża,atmosfera i ludzie to jest to. No i za każdym razem mamy super pogodę. Spędzamy czas bardzo aktywnie więc wystarczy,że deszcz nie pada,a tam pada bardzo rzadko. Doskonałe miejsce wypadowe,przez tyle lat nie znudziło się i myślę jeszcze wiele razy przyjedziemy do Jastarni i tylko do Willi Portowej.

Gereisd met partner in augustus 2015

• 8Piotr Nawrot22-08-2015

Jastarnia - bardzo fajne miejsce

Cypel Helski jaki jest każdy wie :)

• 3Uitgaanslevenn
    • 4Cultuur
    • 8Omgeving
    • 9Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in januari 2015

• 10Grisza12-12-2014

Najlepsze wczasy nad morzem

Już drugi raz byliśmy w nadmorskim kurorcie w Jastarni. Zakwaterowanie chyba w najlepszym pensjonacie w willi Klara. Cisza, spokój, atmosfera cudowna. Na zatoce można było uprawiać przeróżne sporty, drogi dla rowerów od trójmiasta aż do helu, świetna przystań jachtowa, pełno knajpek, barów i restauracji, polecam fregatę na Sychty, podają najwspanialsze ryby i świetną rybną zupkę. Wrażenia z pobytu są niezapomniane. Pokochaliśmy to miejsce, ma tyle uroku, jest tak bogate w tradycję. Jastarnia posiada wiele niezapomnianych miejsc, fortyfikacje, muzea, port, stare chaty rybacki. Znajduje się na Półwyspie Helskim więc wszędzie jest blisko do morza i zatoki puckiej. Baza noclegowa jest ogromna, są hotele, pensjonaty, wille i zwykłe kwatery. Dojazd do Jastarni na wszelkie sposoby. Baza PKS, PKP, są prywatne busy od trójmiasta do helu, tramwaje wodne, a także lądowisko samolotów.

• 9Cultuur
    • 9Zorg voor natuur