Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Akwarium Gdyńskie

8.8Fantastisch

2.7km van centrum

• 1Daniel24-07-2016

Nuda, brud i to za duże pieniądze

Atrakcja jest na tyle fatalna że postanowiłem przestrzec inne osoby przed wizytą. Oceanarium jest małe. Zwierząt jest mało i widać, że cierpią. Mają mało miejsca a wszystko sprawia wrażenie brudnego i zaniedbanego. Proponuję iść do zoologa zobaczycie państwo tyle samo i to za darmo. Kwota 48 zł za dwie osoby to skandal, wizyta moja trwała 20 min.

Gereisd met partner in juli 2016

• 10Irena19-08-2015

Zachęcam do odwiedzania

Odwiedzam Akwarium z dziećmi przynajmniej dwa razy w roku i jestem zachwycona nową salą na pierwszym piętrze , panie zbierały podpisy na program na nowe ekspozycje , aby się udało .Dzieci odwiedziły pana przy pamiątkach którego jesteśmy stałymi bywalcami .Zachęcam do zwiedzania można naładować akumulatory i się wyciszyć.

augustus 2015

• 6Ben06-12-2014

Viel tegen

Het is een klein aquarium ,in de zomer moet je hier denk ik niet wezen , wij waren er in december dus ging het wel , Wel erg mooie vissen gezien , maar ook weer kale bakken met een vis erin zonder plantje of iets erin , ook veel zinloos opvulsel (plastic vis ) .Als je het rustig aandoet heb je het in een uurtje wel gezien.Groot gebouw maar klein aquarium.

Gereisd met partner in december 2014

• 9Natalia10-08-2012

Naprawdę warto

Zajmuje trochę czasu ale można zobaczyć i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy :) bilety są w przystępnych cenach

Gereisd met vrienden in juli 2012

• 5Angelika10-08-2012

Podwodny Świat

Świetne miejsce, co więcej - otoczone morzem ze wszystkich stron. Warto odwiedzić, bo są tu okazy pochodzące ze wszystkich rejonów świata ;)

Gereisd met vrienden in juli 2012

• 9Julita07-08-2012

polecam

super frajda dla dzieciaków

juli 2011

• 9kamil13-07-2012

super

Nie zauważyliśmy większej rewelacji, akwarium jest ciekawym pomysłem i istnieje tu faktycznie długo ale brak sponsora co widać w jakim kiepskim stanie wszystko jest.

januari 2012

• 8Ewelina12-07-2012

ok

Można w tym miejscu miło spędzić czas

Gereisd met partner in januari 2011

• 10Jola09-07-2012

Piranie za szkłem

Tu można podziwiać nawet zębate piranie, czego nie da się zrobić gdzie indziej. W sezonie trochę ciasno.

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 10ania05-07-2012

Super

Spędziłam tutaj 4 godziny, zachwycając się tym pięknem. Piękna roślinność, a w szczególności ryby. Z bliska, kilka centymetów od Ciebie rekin, Super sprawa. Koszt jakieś 25 złotych chyba.

Gereisd met vrienden in juni 2012

10 van de 34 reviews gezien