Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Bialystok

Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Bialystok

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Bialystok voor je op een rij gezet:

Booking.com
Booking.com
trivago
trivago

Reviews over Bialystok

• 10FedeCo25-05-2017

Consigliato!

Una cittadina davvero incantevole con molto verde, dove la modernità si intreccia con la tradizione. Da godersi una passeggiata nel parco Planty o ovviamente una visita nel settecentesco Palazzo Branicki che oggi ospita l’Università Medica. Interessante anche la visita nel Museo della Storia della Medicina e Farmacia. A Białystok si trova anche il più moderno centro di vita culturale di questa parte d’Europa, l’Opera e Filarmonica Podlaska – Centro Europeo della Cultura e dell’Arte. Ah, e ovviamente molto interessante l’aspetto multiculturale del posto. Vi si trovano diversi esempi di architettura sacrale. Tanti anche i locali con un’ottima cucina regionale! Consigliato!

• 10Zorg voor natuur
    • 9Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in september 2015

• 8michu2606xyz22-02-2014

Polecam samo miasto i okolice.

Bardzo życzliwi ludzie. Mnóstwo zieleni. Okoliczne wsie ze skansenem i nie tylko - rewelacja. Zupełnie inne tempo życia. Tutaj się można zrelaksować.

• 7Sfeer in stad
    • 7Omgeving
    • 10Zorg voor natuur
    • 8Cultuur

Gereisd met partner in november 2013

• 8jjanusz417-07-2012

Bialystok- bardzo piękne miasto

Białystok jest bardzo ładnym i zadbanym miastem. Ludzie tu mieszkający są bardzo zadowoleni z życia w ty mieście. Miasto posiada wiele zabytków m. in. Kościół św. Rocha w stylu modernistycznym i wiele innych ( na uznanie zsługuje zabudowa rynku). W pobliżu miasta znajdują się obszary objęte ochroną Narwiański Park Narodowy (Narew jest miejscem spływu kajakarzy), Puszcza Knyszyńska. Również samo miasto oferuje wiele atrakcji: kluby, dyskoteki, obiekty sportowe oraz wiele punktów gastronomicznych

• 9Sfeer in stad
    • 9Omgeving
    • 9Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 10Zdzisław29-06-2012

Pozytywnie mnie zaskoczyło.

Przyjechałem tutaj na pół roku na wymianę studencką z Warszawy. Myślałem, że te miasto to jedna wielka czarna dziura, że tu nic nie ma, że wieś. Jednak po przyjeździe tutaj zostałem bardzo miło zaskoczony. Miasto nie jest olbrzymie ale w sam raz. Bardzo urocze i ładne. Ciekawe zabytki, restauracje, knajpy, parki, bardzo mili ludzie. Bardzo dobrze się tutaj czułem. Piękny Pałac Branickich i ciekawy plac główny Rynek Kościuszki, nieduży ale śliczny.

• 10Uitgaanslevenn

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 10Aneta18-06-2012

Zaskoczyło mnie.

Zawsze myślałam, że Białystok to małe brzydkie miasto. Ale to co zobaczyłam mnie zaskoczyło. Miasto wcale nie jest tanie małe a atmosferę ma super. Jedynie życie nocne powinno być bardziej rozwinięte. Owszem są jakieś kluby, ale to nie dla każdego, bo chodzi tam często dziwne towarzystwo. A tak to większość lokali pozamykana. Rynek główny duży nie jest ale bardzo uroczy. Śliczny jest Pałac Branickich.

• 9Cultuur

Gereisd met partner in april 2012

• 5Emilia15-04-2012

Świetne miejsce ;)

Po Białymstoku pozostały pozytywne wrażenia. Byłam tam z rodzina i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, duży i mały. od zoo po dyskotekę, a ceny znośne. Można gołym okiem zauważyć ze turyści się tu nie nudzą

• 8Sfeer in stad
    • 7Omgeving
    • 6Cultuur

juli 2011

• 9Marc Vranckx20-08-2010

Zeer mooie stad met veel historiek.

Prachtige stad met een zeer groot en mooi stadsplein. Stad met een zeer groot park. Zeer mooie en gerestoreerde gebouwen rond het stadsplein. Hartelijke verwelkoming. Stads midden verkeersvrij.

Alleen gereisd in mei 2010