Goed nieuws! Zoover heeft alle vouchers uitbetaald. Boek je vakantie met geldteruggarantie!

Augustów

Vakantie in Augustów

Selecteer hieronder je filters
  • Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Augustów

Reviews over Augustów

• 10FedeCo25-05-2017

Merita!

Cittadina molto pittoresca, situata in mezzo ai boschi e fiumi. È la capitale polacca degli sport acquatici e anche un’importante centro termale. Da visitare assolutamente il Canale di Augustow costruito nel XIX e lungo 102 km. Lo si può percorrere per esempio in canoa o a bordo di un catamarano. Merita assolutamente una visita.

• 9Uitgaanslevenn
    • 10Zorg voor natuur

Gereisd met partner in september 2015

• 9Pawel18-11-2013

Augustów Swietne miasto do zwiedzania

Augustów zapewnia atrakcje na cały tydzień urlopu Polecam

• 10Zorg voor natuur

Zakelijk gereisd in oktober 2013

• 7jjanusz420-07-2012

Augustów

Warto to przyjechać ze względu na bardzo zdrowe powietrze.Miasto jest otoczone lasami( m.in. Puszcza Augustowska otacza miasto od wschodu południa, północy) i jeziorami, które są połączone kanałem augustowskim (istny raj dla żeglarzy) . W Augustowie i okolicach znajdują się również sanatoria. W okolicznych wsiach są liczne gospodarstwa agroturystyczne ( idealna opcja dla osób chcących odetchnąć od miejskiego zgiełku)

• 7Uitgaanslevenn
    • 9Omgeving

• 9mojewendrowki24-06-2012

Miasto wśród przyrody.

Augustów dla ludzi w pewnym wieku kojarzy się z "Beatą" i "Nocami". Są to skojarzenia bardzo miłe i nie tracą nic w rzeczywistości. Miasto jest bardzo ładne, śliczne plaże, rejsy, wypożyczalnie sprzętu. Możliwości rozrywkowe na wystarczającym poziomie.

• 0Anna05-06-2012

Wspaniałe miejsce na wypoczynek

Augustów to miejsce, gdzie można przyjechać i wypocząć całą rodziną. Mnóstwo atrakcji, jak np. wyprawa szlakiem Doliny Rospudy czy rejsy katamaranem. Mieszkańcy bardzo mili, chętnie służą pomocą. Nie brakuje także miejsc na wieczorne wyjścia. Latem często organizowane są różnego rodzaju imprezy, koncerty. W lokalach pyszne, regionalne jedzenie.

juli 2011

• 10Monika26-05-2012

Kocham to miasto

Pokochałam to miasto za tzw. Augustowskie noce , które w moim przypadku jak z piosenki " 7 dziewczyn z Albatrosa " kojarzą mi się z uczuciem które tam znalazłam, tylko że moje miało zakończenie z happy endem. Odnalazłam tam uczucie i miłość która trwa do dziś a za dwa lata wezmę tam ślub. Piękne zachody słońca, plaże i ogródki letnie mają swój romantyczny klimat i są bajecznym miejscem dla par. Gorąco polecam również dla singli, może to właśnie Ty jesteś kolejną osobą która tak jak ja odnajdzie tam swoje szczęście i zasmakuje tych słynnych Augustowskich nocy. Kto nie przeżył nie wie ile traci....Ponadtto mnóstwo ogródków letnich, imprez letnich typu karaoke, co ma pływać nie utonie i koncertów nad rzeką Nettą. Urocze jezioro Białe o turkusowym kolorze wody, smażalnie rybek nad wodą i mnóstwo sprzętu do pływania. Rejsy statkami, i najlepsza restauracja grecka po kuchennych rewolucjach Magdy Gesler "Grek Zorba "przy zabytkowym kościele w centrum miasta

• 10Cultuur

Gereisd met partner in januari 2012

• 10Kinga21-05-2012

polecam

Byłam w tamte wakacje w Augustowie i właśnie w tym Hotelu Logos . Warto tam pojechać ceny mają dostępne jedzenie jak dla mnie to bardzo dobre . No i położony jest w super miejscu wszędzie od niego blisko czy to do centrum czy nad jezioro.wogle te miasteczko jest bardzo ładne i takie małe i przyjemne. Ludzie ogólnie są sympatyczni w nim.

• 10Cultuur

januari 2012

• 10Emilka19-05-2012

spoko

polecam wszystkim warto .

• 9daniela07-05-2012

Świetna mieścina

Świetne miasto, fajnie oświetlone no i te fontanny, poprostu rewelacja :)

• 8Sfeer in stad

Gereisd met partner in januari 2012

• 8Mariusz16-04-2012

świetne miejsce

Rewelacyjne miejsce do odpoczynku sssssssssssssssssssssssssss

• 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad