Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Nationaal Stadion

9Fenomenaal

2.4km van centrum

• 6Ilona15-05-2016

Smród w toaletach!!!

Nagłośnienie beznadziejne (doświadczenia z żużlowych imprez) syf i smród (bo inaczej nie da się tego określić) w toaletach. Weźcie się za to, bo wstyd tu kogoś zapraszać...

Gereisd met partner in mei 2016

• 1bożena05-08-2014

stadion jak nasza drużyna

kompletny brak informacji gdzie znajdują się kasy. brak informacji, że schody ruchome są zamknięte dla zwiedzających indywidualnych. starsze osoby z mojej małej grupy mimo wykupionych biletów musiały pozostać przy kasach.

Gereisd met vrienden in januari 2014

• 9Ewelina Zablocka27-06-2014

idealny dla rolek

Polecam do nauki jazdy do slalomu na rolkach, zarówno w pogodę jak i niepogode - na samej górze można pojeździć w sezonie letnim. W zimę możliwość skorzystania z łyżew babingtona, i innych atrakcji na zimowym narodowym. Cykliczne warsztaty organizowane dla rolkarzy . Można pojeździć na rowerze i innych pojazdach z kółeczkami - longboard, windsurfing na deskorolce ,hokej na rolkach, itp. Duży otwarty parking . Dobrze oświetlone do spacerów wieczorami. Otwarte bramy do 22. Możliwość jazdy poza terenem na placyku koło parkingu od str. Al. Zielenieckiej przy bramie nr 11. Berek na rolkach co wtorek i niedzielę. Niedaleko ul. Francuska z restauracjami i pysznymi hamburgerami. Sporo fast foodow. W podziemiach obok sklepy spożywcze , alkoholowe, z ubraniami. Kioski zaraz przy tramwajach z obu stron.

Alleen gereisd in maart 2014

• 7basvandervoort26-06-2014

Mooi stadion!

Het stadion bezocht tijdens een wedstrijd van het Poolse Nationale elftal. Erg indrukwekkend!

Gereisd met vrienden in januari 2013

• 7MijnGezin06-10-2013

Leuk om heel even heen te gaan

Je kunt er niet in en alleen opheen lopen. Met de tram ben je er zo naartoe en weer weg

Gereisd met vrienden in oktober 2013

• 5Raymond28-07-2013

Weinig te doen

Je kunt er omheen lopen meer niet

Gereisd met vrienden in juli 2013

• 10PIOTR09-02-2013

stadion

najwspanialsze miejsce i ladne miejsce

Gereisd met partner in januari 2013

• 10REKRUT10-10-2012

REKRUT

STADION PIĘKNY CHYBA NAJŁADNIEJSZY NA ŚWIECIE SZKODA ZW TROCHĘ NIE JEST WIĘKSZY

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 10Sylwia22-08-2012

Stadion

Wspaniały wielki obiekt sportowy byłam na koncercie madonny w Warszawie w sierpniu. Mega atrakcja. Masa ludzi wspaniała atmosfera. Chętnie wybrałabym się tam jeszcze na jakiś mecz musi być to również wspaniałe wrażenie.

Gereisd met vrienden in augustus 2012

• 8Ewelina12-07-2012

Polecam zobaczyć

Stadion zrobił na mnie duże wrażenie

Gereisd met vrienden in januari 2012

10 van de 37 reviews gezien