Hostel Kanonia

HostelWeer vandaag27°14°
Hostel Kanonia

Onvoldoende

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Kanonia voor je op een rij gezet:

1 review over Hostel Kanonia

BRUD I SMRÓD ZA 160zł!

rozczarowany, 15-2-2010

Skorzystałem w noclegu w mieszkaniu (kawalerce) należącym do hostelu KANONIA, udostępnianego, gdy brak miejsc w głównym budynku hostelu. Mieszkanie mieści się przy Brzozowej 22/9

Ogólne wrażenie bardzo negatywne - przede wszystkim jest BRUDNO!

Stare, nieremontowane, zaniedbane mieszkanie, standard porównywalny z niektórymi akademikami w tym kraju (wiele akademików jednak prezentuje się lepiej), do dyspozycji BRUDNE kołdry i poduszki (całe szczęście, ze chociaż poszewki były czyste), śmierdząca toaleta, brak połowy żarówek.

Cena - tragedia! 160zł/noc, doba kończy się już o 11:00, konieczność przedpłaty przelewem. Ogólnie wokół głośno, nocne hałasy, duży ruch samochodowy i zaglądające przez okna głowy - mieszkanie na parterze - powodują bardzo negatywne wrażenie i stuprocentowe rozczarowanie połączone z utratą dość sporych pieniędzy.

Ogólnie - NIE POLECAM! na pewno nie skorzystam w przyszłości z ich usług.

Sylwia, manager, 6-1-2018

Witam,

od 2010 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont.

W tym momencie posiadamy 18 apartamentów typu kawalerka i 2 pokojowych. W każdym z nich prowadzimy bieżące naprawy. A kolejne sukcesywnie remontujemy tak aby dopasować je do wymagań naszych gości.

Szkoda, że poprzedni wystrój mieszkania nie przypadł państwo do gustu, z tego co widzę lokalizacja naszego obiektu również nie pasowała państwu.

Życzę samych miłych pobytów i trafnych wyborów.

Oraz szczęśliwego Nowego Roku !

Pozdrawiam

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hostel Kanonia in Warschau, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hostel Kanonia zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hostel Kanonia scoort een 1 uit 10 op basis van 1 reviews.