Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Hotel Venecia Palace

oszuści

wiola
12-1-2015
  • Eten1

W styczniu 2015r razem z partnerem odwiedziliśmy hotel Venecia Palace w Michałowicach. wydawało się ok, jedynie mało profesjonalne było to że oczekiwali płatności z góry ale jak sie okazało nic dziwnego.

. Po wejsciu do pokoju w łazience zauwazyłam na podłodze małe robaczki, a w rogu pokoju przy jacuzzi piach, kurz... Po czym okazało się ze nie ma ciepłej wody, na nasz 4 godzinny pobyt w Hotelu Venecia Palace przypadło 2 godziny starań i proszenia się aby ktoś cos zrobił z tym problemem podjeliśmy z partnerem wspólna decyzje ze rezygnujemy z pobytu. Na ta wiadomośc Pani z recepcji powiadomiła Nas, że może nam zwrócić polowe kosztu pobytu, z czym oczywiscie sie nie zgodzilismy . Hotel nie ma managera, a własciciel miał nas głęboko gdzies i recepcjonista ciagle powtarzala ze nie moze nam go dac do telefonu bo szef nie jest dostępny do gości. Sprawa zakonczyła sie wezwaniem policji i spisaniem zeznac obu stron i dalej bedzie prowadzona sprawa cywilna.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Venecia Palace in Falenty - Raszyn, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Venecia Palace zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Venecia Palace scoort een 1 uit 10 op basis van 1 reviews.