Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Vakantiehuis SpaKampinos

• Kindvriendelijk2
  • Hoeveelheid ruimte2
  • Zwembad1
  • Hygiëne1

Wszedzie brudno , woda z cytryna do picia byla zfermentowana i plywaly w niej muchy , jedzenie beznadziejne -wlasciciel opryskliwy

Bylem tam w 2011 -ale takiej daty ustawic nie moge . Hotelik na miare hotelu z 3 swiata tak tam bylo brudno - az mnie telepie na sama mysl .

Oude reviews (archief)

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 1,5 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

• Zwembad1

Już chyba wszyscy wiedzą, że właścicielka jest arogancka. Jak nie moglam dojechac samochodem to cos burkneła ale ogolnie mnie zlala - wasz problem.

Pokój porażka- łózko zbite gwoździami, siadając na nie gwożdzie i cała reszta trzeszczała po samą warszawę.

Ogród zimowy jest ale nie robi wrażenia.

W basienie nikt nie chciał zmoczyć nogi.

Zastrzegłam sobie, że nie jem miesa i śniadanie chcę bezmieśne.

Dostałam kawałek białego sera i jedno jajko z adnotacja, że to ich ostatnie jajko ...hmm ich restaracja jedzie bez jajek?

Lepiej zostać w domu!!!

świetne miejsce - polecam

Katarzyna
7-7-2013
  • Kindvriendelijk10
  • Inrichting10
  • Hoeveelheid ruimte10

Czytałem poprzednie opinie zanim pojechałem. Totalna pomyłka, to miejsce jest bardzo fajne, miła obsługa, doskonałe jedzenie, widziałam niezadowoloną osobę, ale ona pomyliła hotel z agroturystykom. Tu jest inaczej, ale nie ma brudu, lekceważenia lub innych złych wrażeń. To pisane poniżej to nie wygląda na uczciwą opinię.

nie wroce tu

ewelina
19-12-2012

nieciekawe miejsce ,nieciekawi wlasciciele..brak klimatu-a taki powinien byc w tak pieknej przyrodzie i miejscu ktore ma ku temu potencjal

Jeśli ktoś lubi gryzonie...

....
        22-9-2012
        • Kindvriendelijk7
        • Inrichting7
        • Hoeveelheid ruimte7

Jeśli ktoś lubi gryzonie w pokoju (czyt. myszy) to serdecznie polecam!!!!!! Dodatkowo można pozyskać usługę tępienia myszy za pomocą... KOTA w pokoju! :) - to nie żart! Poza tym niemiła właścicielka, z którą bardzo ciężko się dogadać. Natomiast mąż właścicielki przesympatyczny! Całość tego miejsca jak najbardziej może budzić zainteresowanie, ponieważ jest czymś zupełnie innym niż w innych ofertach agroturystycznych. Niestety ze względu na myszki biegające po pokoju więcej nie zawitamy w to miejsce.

Tragedia NIDGY WIECEJ!!!!

San
        18-9-2012
        • Kindvriendelijk2
        • Hoeveelheid ruimte1

Spa kampinos o ile wogóle mozna to miejsce nazwac "spa" właściciele niemaja co do tego bladego pojęcia...po 1 syf w pokojach, myszy!!!!!, brudna wykładzina, ściany 2 jedzenie tragedia dostalam na obiad surowa piers z kurczaka i stare ziemniaki!!!! 3 wlasciciele kompletni ignoranci i ordynardni nie polecam nikomu!!!!!!!!!długo by sie tu mozna rozpisywac....poprostu zanedbany ośrodek agroturystyczny i tyle....jedyny plus to piekne lasy wkoło świeze powietrze...

Bardzo fajnie

Marzena
        17-7-2011
        • Kindvriendelijk8
        • Inrichting8
        • Hoeveelheid ruimte8

Czytałam dobre i złe opinie, sprawdziłam i jest super, uroczo, miło, przyjemnie. Szczerze polecam. Dużo atrakcji, świetne jedzenie, uroczysko, świetna obsługa.

nigdy wiecej

Andrzej
        24-3-2011
        • Hoeveelheid ruimte1

ogólnie to jest pomyłka i nic więcej nie mam do powiedzenie

Świetne miejsce

Kacper
        9-5-2010
        • Kindvriendelijk9
        • Inrichting9
        • Hoeveelheid ruimte9

Co to za opinia na pod stawie telefonu ? Ja byłem i było na prawdę super. Jedyny problem miałem z połączeniami komórkowymi bo był słaby zasięg, ale w końcu miał to być odpoczynek a nie spotkanie biznesowe.

Szczerze polecam to miejsce.

Szczerze odradzam!

Bemol
        11-12-2009
        • Hoeveelheid ruimte1

Dramat, odradzam wszystkim! Przez caly dzien nie moglam dodzwonic sie na telefon stacjonarny, na komorkowy owszem, dodzwonilam sie, ale pani odeslala mnie do formularza ze strony www (?! - chcialam porozmawiac z zywa osoba, dopytac sie o szczegoly itd), o godz 20 nagralam sie ponownie na sekretarke, bo stacjo dalej nie odpowiadal i w koncu oddzwoniono do mnie o godz 23...totalna porazka, zero kultury, brak profesjonalizmu. jesli tak wyglada sam kontakt z tym miejscem to nawet nie chce wiedziec jak wyglada pobyt tam..

Overweeg je om een verblijf te boeken in Vakantiehuis SpaKampinos in Brochów, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Vakantiehuis SpaKampinos zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Vakantiehuis SpaKampinos scoort een 3.31 uit 10 op basis van 10 reviews.