Tijdelijk €25 aanbetaling

• Huisdieren toegestaan
Meer pension info

22 Reviews over Willa Juna

• 9Jadwiga25-06-2015

Świetne miejsce na rodzinne wypady

Moje wrażenia ogólne po pobycie w Willi Juna są naprawdę bardzo pozytywne. Wraz z mężem wybraliśmy ten ośrodek ponieważ w 100% spełniał nasze oczekiwania względem atrakcji dla dzieci między innymi basen w ogrodzie w przepięknym widokiem na góry który sprawił dzieciakom nie lada frajdę a nam dał możliwość spędzenia ten czas tylko we dwoje. Poza tym pokoje są przestronne i przytulne i za atrakcyjna cenę jak dla naszej 4osobowej rodziny.

• 9Kindvriendelijk
    • 10Zwembad
  • 10Rafał17-02-2013

Super miejsce na wypoczynek - warto tam wrócić

Polecam, miejsce bardzo ładnie położone, przy bezchmurnym niebie można podziwiać piękno Tatr. Blisko do wyciągów narciarskich, do centrum Zakopanego 10-15 min samochodem, albo tuż obok staje bus-3 zł bilet. Wyżywienie - śniadania szwedzki stół + dodatki na ciepło (jajecznica, naleśniki), obiadokolacje serwowane, każdy będzie zadowolony, poza tym całą dobę czynna jest jadalnia - napoje, kawa herbata do woli i co warte podkreślenia - smalec + kiszone ogórki (I klasa). Wieczory można spędzić w sali kominkowej, poza tym jest sala zabaw/gier dla wszystkich kategorii wiekowych (ping-pong, piłkarzyki, cymbergaj). Po całodziennym wysiłku (narty, spacery), warto iść do sauny, latem dodatkowo jest basen. Na koniec Pan Zbigniew zasługuje na miano super gospodarza, stara się, dogląda tak, aby każdy był usatysfakcjonowany. Pozostały personel również stwarza rodzinną i przyjazna atmosferę. Byliśmy tam pierwszy raz, ale przy następnej okazji na pewno odwiedzimy to miejsce. Warto powrócić ... ;-)

• 10ania23-10-2012

Pensjonat Willa Juna w Zakopane szczerze polecam!!

Bardzo mile wpominamy nasz pobyt w Willi "Juna". Pensjonat fajnie urzadzony. Atmosfera wspaniala, pokoje czyste i bardzo przytulne. Wlasciciele przemyli, sniadania i obiady bardzo smaczne. Jesli ktos choc na chwile chce zapomiec o stresie codziennym , polecamy to urocze miejsce. Pozdrawiamy serdecznie Wlascicieli. Ania i Andrzej z Legnicy.

• 9Kindvriendelijk
  • 10Ewa 08-10-2012

Super weekend w Słodyczkach!!!

Byliśmy tam w ostani weekend.panuje tam przyjazna atmosfera, bardzo mila obsługa. Pan Zbyszek przyrządza swietne jedzenie:) bardzo urozmaicone, widac że jest specjalista w swojej dziedzinie. pokoje bardzo ładne, z widokami na Giewont. miejsce o specyficznym klimacie, dookoła zieleń, ktora sprzyja udanemu wypoczynkowi.:)) dokonała sie duża zmiana w porownaniu z poprzednim rokiem. Na pewno jeszcze tam pojadę i serdecznie polecam to miejsce.

• 1Michał27-01-2012

NIGDY WIĘCEJ!!! UWAGA NA TYCH ANTY-GÓRALI!!!

jedna wielka porażka, pokaz wielkiego skąpstwa (mozliwosc zostawienie wiekszej ilosci dla siebie)!!! rezerwacja pokoi- kolejna porazka- "niby-gospodarz" chcial mnie przekupic butelka wina musujacego za zmiane pokoju (przebywalem w tym pokoju od 2 dni:)). Te opcja "all inclusive" to niezly zart:) Kto widzial te ciasto, ciasteczka itd.?:) Ostatnie, szczere podsumowanie- najgorsze miejsce, w ktorym kiedykolwiek nocowalem..... ODRADZAM!!! a włascicielowi radze zastanowic sie nad zmiana personelu, ktory skutecznie zniecheca turystow do kolejnych wizyt w tym pensjonacie...

• 1Eten
    • 1Kindvriendelijk
  • 10Marta17-01-2012

Polecam!

Właśnie trafiłam na tą stronę.Jestem zdumiona ostatnimi opiniami na temat Juny!Nie wiem czy zmienił się właściciel,ale latem byłam tam gościem i byłam bardzo zadowolona tak z warunków jak i obsługi.Bardzo smaczne posiłki przygotowywane po domowemu,jeśli po obiedzie ktoś nie załapał się na ciasta–nie dziwię się bo z racji ich „pyszności”miały prawo szybko znikać:) Fakt faktem dobrze by było zadbać o to by oferowane atrakcje były wszystkie zawsze do dyspozycji gości.Ale sam obiekt jest rewelacyjnie położony i w końcu w góry jedzie by łazić i „fitnesować się”na powietrzu a nie w pokoju!!!Poza tym miejsce jest fajnie przystosowane dla dzieciaków,na co nawet ja–jeszcze„nie–dzieciata”zwróciłam uwagę! Obsługa bardzo miła, choć jak ktoś słusznie zauważył przydałaby się tam dodatkowa para rąk przy pensjonacie tej miary.Jak dla mnie,Państwo z Łodzi,których stąd pozdrawiam serdecznie, a którzy gospodarzyli stanęli na wysokości zadania!I chętnie ponownie wybiorę się w to miejsce!

• 3Norbert06-01-2012

Nie polecam!

Przyjechalismy na sylwestra,zapewniano nas przez telefon o niezapomnianych atrakcjach któe czekaj na nas na miejscu.Pierwsze wrazenie super ,do czasu wejscia do pokoju ,pokój okazał sie malutki ,brak miejsca do rozpakowania sie.Noc sylwestrowa >jedzenie byle jakie które schowano juz przed druga w nocu , została gratisowa kawa i cukier...ognisko które miało byc nie zapłoneło z powodu opadów sniegu ha ha ,petardy zakupione zostały przez nas i znajomych i na tym koniec. Gdy bysmy nie poznali sobie super znajomych była by wielka lipa. Rano na sniadaniu ,jedzenie z nocy i chleb w postaci sucharów. ..Solarium syf ,sauna tak sobie ogólnie brak porzadku i organizacji.SZKODA ZE POZORY TAK MYLA.

• 2Eten
  • 10Jerzy24-10-2011

CUDOWNE MIEJSCE

Do penjonatu Juna przyjechaliśmy wieczorem,mimo to,ku naszemu miłemu zaskoczeniu dostaliśmy,cieplutki obiad.Obsługa bardzo miła.Jedzenie bardzo dobre,jak u mojej babci.Miejsce ŚLICZNE,super na wypady w góry.Teren duży,bezpieczny.Mogliśmy naszą cureczkę zostawić bawiącą się na dworze.I kłamie ten kto mówi,że nie było ciasta.Ciasto podawano po obiedzie,a ciasteczka,kawa i herbata były na okrągło.Za tą cenę to naprawdę bardzo dobrze.Obiady były bardzo smaczne i porcje naprawdę duże.Sniadania bardzo urozmaicone,i dodatkowo na ciepło; jajecznica super i parówki.Będziemy tam zimą DO ZOBACZENIA

• 5Edyta10-09-2011

nigdy więcej, nie polecam

Pensjonat oprócz dobrej reklamy nie posiada nic więcej! PO przybyciu pierwsze wrażenie jest super, następnego dnia czar pryska.Obsługa to jakieś buce z Łodzi, traktują człowieka jak złodzieja i nie stwarzają nawet miłej atmosfery. Basen z podgrzewaną wodą i zabiegi wodne to ściema nawet po interwencji nie zostały uruchomione.Pozdrowienia dla pana Zbyszka konserwatora jedynej miłej osoby w tym pensjonacie!

• 1Eten
    • 3Kindvriendelijk
  • 3pawel05-09-2011

Nigdy więcej!!!

Pierwsze wrazenie bardzo dobre. I na tym sie dobre wrazenia skonczyly- obsluga- porazka. Po pierszwe to jacys ludzie z Łodzi, wiec o atmosferze "góralskiej chaty" i goscinnosci górali mozna bylo zapomniec. Kompletnie zdezorientowana, pomimo tego, ze pelnia role gospodarza willi. Pokoje pomimo rezerwacji otrzymalismy inne. O jedzenie pomimo pozniejszej pory przyjazdu musielismy sie prosic. Cale ciasto i słodycze przez 24h na dobe to wielka sciema!!! Jesli sie nie zdazylo wziac kawalka ciasta po obiedzie to o slodyczach mozna bylo zapomniec. Po pierwszym dniu proszono nas o przeprowadzke gdyz ktos inny mial rezerwacje na nasz pokoj( nie wspomne, ze wlasciciel dokonal rezerwacji trzech par na ten sam okres na jeden pokoj!!! Kompletny brak organizacji!. Wlasciciel nie pojawil sie w ciagu 4 dni, pomimo iz mial pojawic sie po 2 dniach. O potwierdzenie pobytu prosilem sie przez 4 dni- i tak nie otrzymalem. Sauna nie dziala, z solarium nie mozna bylo korzystac bo nie bylo zetonow,...

• 3Eten

• SaunaBeschikbaar (1)
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

• Adresgegevens
    ul. Słodyczki 200 c, 34-521