Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Dosłońce Conference & SPA ****

Fenomenaal

Weer vandaag-9°-13°

• Eten10,0
  • Kindvriendelijk10,0

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Dosłońce Conference & SPA voor je op een rij gezet:

3 reviews over Hotel Dosłońce Conference & SPA

super relaks

beata, 10-6-2013
  • Kindvriendelijk10

W hotelu Dosłońce spędziłam weekend z okazji rocznicy ślubu. Było naprawdę sympatycznie. Jesień w okolicy przepiękna, cudowny żurawinowy zabieg. W hotelu pachniało jabłkami a na zewnątrz prawdziwą polską jesienią. Pokoje przestronne , czyste. Personel pomocny, cudowne SPA, zwłaszcza sauna ziołowa. basen przyjemny. Posiłki i kawa to najprzyjemniejsze doznania z pobytu. I cudowny beztroski wypoczynek. Może trochę zbyt subiektywne te moje wrażenia ale cóż. Było fajnie.

Super weekend!

alcia, 5-6-2013
  • Eten10

Bardzo nam się spodobało :) Byliśmy z mężem na majówkę! :)

fajna obsługa, pyszne jedzenie.

Większość czasu spędziłam SPA, jak to kobieta :) Polecam ten Hotel !!! :) A już w lipcu wybieram się tam ponownie :)

Super odpoczynek

Barbara, 15-1-2013
  • Eten10

Hotel znajduje się w przepięknej okolicy. Pokoje są bardzo komfortowe i duże. Śniadanie było w formie bufetu, wybór ogromny, przepyszne pieczywo i bardzo dobre sałatki. Spa oraz basen pozwolą odprężyć się najbardziej zmęczonym podróżnikom. Pracownicy hotelu bardzo mili i pomocni.

Benieuwd naar de prijzen?

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Dosłońce Conference & SPA in Raclawice, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Dosłońce Conference & SPA zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Dosłońce Conference & SPA scoort een 9.5 uit 10 op basis van 3 reviews.