Krynica-Zdrój
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Krynica-Zdrój

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Krynica-Zdrój voor je op een rij gezet:

trivago
trivago
Booking.com
Booking.com

Reviews over Krynica-Zdrój

• 9Janusz31-05-2016

Rewelacyjny polski kurort

Będąc niedaleko wybrałem się do tego wspaniałego miejsca w odwiedziny. Oczywiście nie zawiodłem się - miejsce jest magiczne, wspaniała atmosfera górskiego kurortu. Naprawdę warto tutaj spędzić swój urlop, na miejscu jest wiele atrakcji kulturalnych i sportowych - nikt nie będzie się tutaj nudził. Ja starałem się zobaczyć w ciągu jednego dnia jak najwięcej - niestety wszystkiego nie ogarniemy, po prostu jest na to za mało czasu.

• 9Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur
    • 1Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur

Gereisd met partner in november 2015

• 10Gunilla Neogard10-03-2014

Härligt avkopplande

Ett underbart sätt att "ladda batterierna" med vacker natur och trevliga och vänliga människor! En härlig atmosfär!

• 10Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur
    • 6Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur

Alleen gereisd in oktober 2013

• 8teresa27-03-2013

polecam

dobry odpoczynek dla osób w średnim i starszym wieku

• 9Skigebied beginners

januari 2013

• 10Agnieszka10-08-2012

Świetne miejsce do wypoczynku

Świetne miejsce do wypoczynku , rewelacyjny mikroklimat

• 8Uitgaanslevenn

januari 2012

• 9Michał26-06-2012

Krynica Zdrój - piękna miejscowość w górach

Krynica Zdrój jest bajeczną miejscowością. Można tu zarówno odpocząć w knajpach czy uzdrowiskach, ale także skorzystać z niedalekich wyciągów i szlaków górskich. Klimat miasta jest przyjemny, ludzie życzliwi, a moje miejsce zakwaterowania ,jak i inne moich znajomych,były na bardzo wysokim standardzie w stosunku do niskiej ceny. Krynica Zdrój jest miejscem ,do którego powinien przyjechać każdy kto chce zaczerpnąć górskiego powietrza.

• 8Omgeving
    • 6Uitgaanslevenn

Gereisd met vrienden in juli 2011

• 10Maciek21-05-2012

Polecam na narty ;)

Właśnie niedawno wróciłam z Krynicy - Zdrój, śniegu nie brakuje, ale jeśli chodzi o jazdę, to nie skorzystałam z tej przyjemności, gdyż wyjazd był tylko na 2 dni i w innym celu.....

• 10Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 10Anna04-05-2012

Miejsce do którego warto warcać.

Krynica Zdrój jest miejscem dla ludzi ,którzy szukają odprężającej i orzeźwiającej aury. Niesamowicie relaksujące dla umysłu jest podziwianie zachwycającego i wyróżniającego się krajobrazu. Rejon Krynicy ma bogaty wachlarz atrakcji. Godne polecenia są pijalnie wód, kolej Gondolowa z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej. Zachęcająca jest również kolejka na górę Parkową oraz oryginalna sankostrada. Przyjemnie można spędzić czas spacerując po Deptaku i chłodząc się na odkrytym basenie. Miłym dla oka turysty jest również sentymentalne muzeum Nikifora. Miasto jest pełne uśmiechniętych turystów, nie brakuję w nim miejsc ,w których można wypocząć i zjeść smaczny posiłek . Uwielbiam wracać do wspomnień pozostałych w mojej pamięci po pobycie w Krynicy. Zdecydowanie niebawem tam wrócę.

• 7Uitgaanslevenn

Gereisd met vrienden in juli 2008

• 10Gabriel18-04-2012

Jeśli narty to tylko w Krynicy!

Krynica-Zdrój to fantastyczne miejsce na pobyt zimowy - dobra baza noclegowa, świetnie wyposażone stacje narciarskie. Wrażenia ze stoku bezcenne. Aż nie chciało się wracać do domu! Ponadto ciekawe miasto z pijalnią wód, a także ciekawe muzea (w tym Nikifora Krynickiego). Jeśli ktoś szuka dobrego miejsca na weekend na nartach to tylko Krynica-Zdrój! Pozdrawiam!

• 8Omgeving
    • 10Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

Gereisd met vrienden in februari 2012

• 7Kasia15-04-2012

Warto

Warto dla relaksu, warto spróbować wód mineralnych i wyjechać na Górę Parkową - zwłaszcza z małym dzieckiem choćby na dzień czy dwa.

• 9Omgeving
    • 5Uitgaanslevenn