Hotel Bukowy Dworek

HotelKleine hotelsWeer vandaag18°3°
Hotel Bukowy Dworek

Goed

• Eten8,0

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Bukowy Dworek voor je op een rij gezet:

1 review over Hotel Bukowy Dworek

Zależy od ceny

Damian, 12-8-2014
  • Eten8

Hotel położony jest w spokojnym otoczeniu. W budynku głównym znajdują się pokoje hotelowe a w ładnym ogrodzie domki fińskie. Na terenie obiektu są również dobrze utrzymane korty tenisowe oraz nieduży kryty basen z którego nie miałem ochoty korzystać. W pokoju jedyne na co zwróciłem uwagę to plastikowe umywalki w łazience (niewielkie ślady po przypaleniach chyba papierosem), Na plus prysznic z masażem wodnym (ma swoje lata ale działa). W porównaniu do pełnych 4* Nie ma mini baru oraz pilota do klimatyzacji.

Personel miły i kompetentny. Restauracja w porządku jedzenie smakowite. Jestem zadowolony z pobytu.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Bukowy Dworek in Lagow, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Bukowy Dworek zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Bukowy Dworek scoort een 7 uit 10 op basis van 1 reviews.