Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Kinder Park

2.2Onvoldoende

Op vakantie geweest naar Kinder Park?

Review schrijven

• 1Mirosław23-02-2019

Nigdy już tam nie zrobię urodzin dzieci masakra

Nigdy w tym miejscu nie zrobię już urodzin dzieciom i nikomu tego miejsca już nie polecam. Problemy zaczęły się już w momencie podpisywania umowy, gdzie osoba spisująca umowę nie była w stanie odpowiadać konkretnie na zadane pytania, a później miała problem z wypisaniem umowy. Dzień urodzin oprócz animatorki, która się bardzo starała to reszta obsługi jak za karę dodam, że to był środek tygodnia, gdzie obłożenie było bardzo małe,a obsługa miała problem z podanie dzbanka z kawą (poprosiłem Panią, która była w recepcji o dodatkowy dzbanek z kawą, po 10 minutach podszedłem co z moim zamówieniem dowiedziałem się, że się robi po następnych 10 minutach otrzymałem odpowiedź, że mam podejść do kuchni i zobaczyć kiedy będzie oczywiście poszedłem gdzie dostałem informację na kuchni, że to mój trzeci dzbanek byłby i ona nie otrzymała informacji o kolejnym zamówieniu) - kawę otrzymałem po 25 minutach kpina. Co do wykupionego słodkiego poczęstunku dla dzieci za 100 zł to skwituję krótko (pytanie ile imprez dziecięcych ten poczęstunek obrobił) co najgorsze w tym wszystkim brak informacji o tym, że po dwóch godzinach nie mam prawa przenieść tych rzeczy na stół, który też wynająłem żeby dzieci w ostatniej trzeciej godzinie mogły się poczęstować czy ciastkami, chrupkami i wodą itd. tylko dostałem info, że oni to sprzątają. Dodatkowo chcę nadmienić, że w ofercie miałem jeszcze popcorn i paluszki których nie otrzymałem. Podsumowując za tą imprezę nie zapłacił bym nawet 200 zł a zapłaciłem ponad 600 zł. Nigdy już nie polecę tego placu zabaw nie mówiąc już o urodzinach - kpina kpina.

Gereisd met vrienden in februari 2019

• 10Grażyna09-08-2017

Miejsce godne polecenia

bardzo sympatyczne i kolorowe miejsce. Przyjechaliśmy na wakacje do Torunia i naprawdę jestem zaskoczona i ceną i ilością atrakcji. U nas w mieście (Gdańsk) tyle to kosztuje jedna godzina zabawy, a nie cały dzień, a za identyczną ściankę wspinaczkową trzeba dodatkowo płacić i to ponad 20 zł. Szkoda, ze mamy do was tak daleko, ale na pewno jeszcze was odwiedzimy.

augustus 2017

• 10Magda14-03-2016

Polecam

Bardzo fajne miejsce. Umówilyśmy się z koleżanką na kawkę, a dzieci przez trzy godziny szalały. Naprawdę dużo atrakcji, jest co robić, a cena rzeczywiście niska jak na tyle atrakcji. Będziemy stałymi bywalczyniami. Aaa i jeszcze jedno dodam, że pyszną kawkę serwują.

maart 2016

• 10Zadowolona23-02-2016

Super zabawa

super miejsce do zabawy. Dużo atrakcji i miłe panie z obsługi. Zapłaciliśmy 16 zł za cały dzień zabawy to naprawdę mało jak na tyle atrakcji. Córka była mega szczęśliwa, my też swoją drogą się wybawiliśmy za wszystkie czasy. Ta wspinaczka jest super, pierwszy raz coś takiego widzieliśmy, też spróbowaliśmy :-) Jedyny minus jest taki, że teraz codziennie córeczka mnie pyta kiedy znowu tam pojedziemy. Na pewno jeszcze nie raz wpadniemy na zabawę.

februari 2016

• 2Sławek29-01-2016

Nigdy więcej.

Pierwsze zaskoczenie zaraz po wejściu. Na zdjęciach, które oglądaliśmy zanim pojawiliśmy się na miejscu, obiekt wydaje się ogromny. Rozczarowanie niestety. Szafek na rzeczy za mało - rzeczy "na kupie" z rzeczami innych odwiedzających. Kto pilnuje? Ha ha... nie myślcie, że ktoś z obsługi się tym zajmie. Kolejne rozczarowanie-chodzimy w skarpetkach (kobiety w rajstopach). Wszędzie pełno piasku. W ubikacji na podłodze mokro więc idealnie dla skarpetek i rajstop pomijając bezpieczeństwo dzieci. Żadnych ochraniaczy nie oferują. Za rocznego syna kazano zapłacić. Na pytanie za co płacimy to Pani stwierdziła, że może korzystać przecież ze wszystkiego. I stwierdziliśmy, że na pewno będzie korzystał ze ścianki wspinaczkowej. Krótko na koniec - żenada. Napchane dzieci aby tylko pieniądze były. Nigdy więcej. Zamiast radości dzieci... eeech

januari 2016