Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Kudowa Zdroj

Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Kudowa Zdroj

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Kudowa Zdroj voor je op een rij gezet:

Booking.com
Booking.com
trivago
trivago

Reviews over Kudowa Zdroj

• 3Maria30-08-2019

Miasteczko to właściwie jedna ulica i park.

Najdłużej czynna kawiarnia Sissi zamykana o 21. Nie ma żadnych atrakcji wieczorem, tylko z sanatorium Bristol dobiegały odgłosy muzyki. Pozostałe lodziarnie - kawiarnie o g.20 zamykane. Turyści mogą sobie siedzieć w pokojach.

• 1Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 6Omgeving
    • 2Sfeer in stad
    • 5Zorg voor natuur

augustus 2019

• 9Zdzisława26-09-2018

Przepiękne miasto.

W zasadzie wszystko nam się podobało.Czyste i piękne miasto,wspaniałe atrakcje.Coś dla duszy i ciała.

• 7Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

Gereisd met partner in mei 2018

• 5Róża23-08-2018

Tak średnio

Moje odczucia po pobycie w Kudowie Zdroju są takie mieszane. Zdecydowanie podobały mi się wycieczki po przepięknych Górach Stołowych, gdzie można wygodnie dojechać autobusem z miasta, ale sama Kudowa już tak średnio. W czasie mojego pobytu było strasznie zatłoczone samochodami i pogrążone w spalinach, a Park zdrojowy – choć sam w sobie ładny i zadbany - moim zdaniem jest trochę za mały (dodatkowo teraz staw w parku jest w przebudowie – i niestety nie ‘cieszy oka’). Ogromnym rozczarowaniem dla mnie były codzienne pobudki rano ok 6:30 spowodowane kilkuminutowym biciem dzwonów. Uważam, że w mieście jest za mało sklepów z pamiątkami, ubraniami itp. – jest targ (niestety nie zawsze czynny). Lokali z jedzeniem jest dość dużo (obiady bardzo smaczne). Polecam zwiedzenie niewielkiego ale ciekawego muzeum zabawek oraz korzystanie z wycieczek oferowanych przez biura podróży, których jest mnóstwo. Muzeum żaby jest zamknięte do przyszłego roku. Niestety atrakcje Kudowy obeszłam w jeden dzień przez co w samym mieście trochę się nudziłam. Dodatkowo w wietrzne dni, niestety czasami czuć zapach oczyszczalni ścieków (ale na szczęście nie dochodzi do Parku). Poza tym dziwne jest, że autobusy kursujące między Kudową a Nachodem nie mają także w języku polskim rozkładów jazdy na przystankach.

• 5Sfeer in stad
    • 5Omgeving
    • 4Zorg voor natuur
    • 4Cultuur

Alleen gereisd in augustus 2018

• 7angela30-06-2018

pół na pół

park zdrojowy jest przepiekny, całe miasteczko też jest b.zadbane bardzo ukwiecone, w sezonie czyli od końca czerwca do ostatniego dnia września możecie autobusem podjechac bliżej błednych skał lub szczelińca, chyba że ktoś ma chęc przejsc tą trase, obsługa w lokalach gastronomicznych jest ok. podczas 4dni pobytu nie zjadłam żadnego naprawde dobrego obiadu- takiego po którym ma się chęc wylizać talerz i oblizać paluchy powodem może jest to że jestem przyzwyczajona do naprawde dobrego jedzenia a tam za każdym razem poszłam na obiad do innego lokalu a tam jedzonko pięknie pachnie, wygląda ale kucharze nie mają pojęcia o istnieniu soli i czosnku nie wspominając o papryce lub o tym żeby włożyli jakies miesko do zalewy/marynaty. Ciasta we wszystkich lokalach są takie same- wchodząc do innego lokalu nie zobaczycie nic innego do wyboru są lekkie słodkie świeże. kawa w lokalach jest jako taka lub obrzydliwa. muzea tu minerałów ,zabawek lub szlak ginących zawodów można obejśc w 30min max. B.polecam godzinną przejażdzke meleksem z przewodnikiem. jak z tamtąd wyjeżdzałam i znalazłam się za strefą tego mikroklimatu okazało się że potwornie śmierdze zgniłym jajem i zepsutym żółtym serem wczesniej nie miałam tej świadomości dopiero jak wyjechałam. na tablicach byłyby mile widziane odległości do atrakcji zarówno tych w kudowie zdroju jak i na szlakach (tu jest podany czas przejścia) a nie każdy idzie w tym samym tempie np dzieci starsi ludzie, na rozstajach dróg też przydałyby się tablice co jest i w którą strone. nie wypatrzyłam tu kina ale jest teatr i aqua park.

• 6Sfeer in stad
    • 8Omgeving
    • 8Zorg voor natuur
    • 4Cultuur

Alleen gereisd in juni 2018

• 1Marcin11-07-2017

Tragedia,jak można dopuścić do takiego syfu.

Staw wizytówka parku zdrojowego, jak sadzawka..

• 1Zorg voor natuur

juli 2017

• 10Katarzyna16-02-2016

Atrakcyjne miejsce

Ciekawa oferta turystyczna, sympatyczni ludzie i tam naprawdę można zregenerować się psychicznie. Ceny mogą być tylko niższe dla rodzin z dziećmi

• 8Uitgaanslevenn

februari 2016

• 10Lorenzo05-09-2015

Město jsem si zamiloval !

Jinak se to nedá popsat. Je to krásné město , plné pámatek , krásný park , krásné prostě i v nočních hodinách , super čerpací stanice , je to tam fakt krásné , mohu doporučit , jezdíval bych tam furt , ale odstěhoval jsem z nedalekého Hronova do Brna .

• 9Omgeving
    • 10Uitgaanslevenn

Gereisd met vrienden in januari 2015

• 10mateusz03-09-2015

świetne miejsce

cudowne miejsce na wakacje z ukochanym. Dużo trakcji, nie mozna się nudzić

• 9Sfeer in stad
    • 9Omgeving
    • 4Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

Gereisd met partner in juli 2015

• 10Marlena03-08-2015

Urokliwe miejsce

Wypoczełam i to bardzo. Hotel położony jest w pięknej okolicy, zachwyciły mnie krajobrazy gór. Obsługa zdała egzamin na 6. Cena jest w porządku a jedzenie wyborne. Jest tam restauracja i patio aby zrobić grilla. Będę do nich wracać, bo czuję się u nich bardzo dobrze. Pozdrawiam, Marlena W

• 10Uitgaanslevenn

Gereisd met vrienden in juni 2015

• 10Wczasowicz25-07-2015

Baaardzo fajnie

Świetne miejsce na wypoczynek, dla młodych również :)

• 6Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in januari 2015