Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Majestic

Polecam wakacje tam!

Kazik
7-7-2014
  • Ligging t.o.v. pistes10

Hotel świetnie sprawuję swoje obowiązki, na siłę można się przyczepić do paru rzeczy, jednak okolica przeważyła, abym napisał tą opinię. Każdemu kto planuje tam wakacje mogę polecić świetną panoramę obiektu i okolicy, pozdrawiam.

Jestem zaskoczona

Ola
16-3-2014

Witam przyszłych turystów!

Byłam pod koniec lutego ze swoimi dziećmi W hotelu Majestic, czytając opinie nie byłam do końca przekonana. A tu proszę Dostaliśmy piękny pokój studio, bardzo miły i czysty. Wypoczęłam w przemiłej atmosferze. Wykupiłam pobyt z wyżywieniem i było wart. Jedzenie było smaczne, świeże. Śniadania jak w domu , maluchy się zajadały. Hotel nowoczesny, spokojny. Maluchy zabawiały się w pokoju zabaw, który jest duży czysty i pełen zabawek.Miejsce bardzo,bardzo sympatyczne i ceny dla ludzi.

Jednym słowem warto odwiedzić ten Hotel i zwyczajnie w świecie odpocząć. Pozdrowienia dla Pań z recepcji.

Zdecydowanie nie polecam!!!

Bartek
13-3-2014

Ogólnie hotel ładny pokoje tez.

Ale:

-człowiek odnosi wrażenie jakby był tam intruzem

- podczas weekendu gdzie bylo dużo ludzi jedzenia bylo w miarę ok a gdy tylko zrobilo sie mniej gosci to trzeba bylo latać nawet za mlekiem do platkow dla dzieci. Jedzenie lipa

- w głowie sie nie mieści żeby przy ponad tygodniowym pobycie nikt nie wymienil ręczników, nie poodkurzal, nie wyrzucil smieci a nawet nie uzupelnil papieru w toalecie.

- jakuzzi jest ale mimo tego ze sie płaci to terminy zapisują jakby robili to za kare, podejście w jakiejkolwiek sprawie do wczasowicza tragiczne.

- atmosfera w hotelu masakra, najlepiej to by chyba chcieli żeby tylko dać kase a wogole u nich nie przebywać.

- sala zabaw dla dzieci to jakieś nieporozumienie. ( dywan w miasteczko z trasami dla aut)

Podsumowując - lepiej znaleźć moze mniej ladny hotel ale żeby ludzie podchodzili do człowieka z uśmiechem i życzliwością - wygląd to nie wszysko.

2013

Super Hotel - polecam

Agnieszka
8-8-2013
  • Ligging t.o.v. pistes10

Na wypoczynek w Karpaczu polecam hotel Majestic. Bardzo przyjemny i czysty hotel. Pokoje duże z pięknymi widokami. Miła odsluga. Jedzenie bardzo dobre i świeże.

Świetny Hotel

Ewa
5-8-2013
  • Ligging t.o.v. pistes10

Bardzo przyjemny hotel w fajnej lokalizacji. Pokoje duze i czyste, śniadania i obiadokolacje bardzo dobre. Obsługa miła i uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem.

Najgorszy pobyt:(

Bożena
3-1-2013
  • Ligging t.o.v. pistes1

Sama często dosyć sceptycznie podchodzę do czytania opinii o różnych miejscach, ponieważ najczęściej piszą je jednak osoby, które są z jakiegoś powodu niezadowolone, rzadko chwali się dane miejsce. Jednak nie ma innego sposobu jak ten, aby ostrzec wszystkich Państwa przed noclegiem/pobytem w Hotelu Majestic w Karpaczu. Jest to nie tylko strata pieniędzy i czasu, ale również zdrowia i nerwów. Miałam „przyjemność” rozmawiać i z menedżerem i z właścicielem hotelu i muszę przyznać, że z takim chamstwem nie miałam NIGDY do czynienia. Na początku jak to przy rezerwacji wszystko wyglądało pięknie i było miło, ale problemy zaczęły się już przy zimnej, okropnej nieświeżej kolacji. Ponadto przez 5 dni w pokoju hotelowym, ani razu nie było sprzątane. Były problemu również z ciepłą wodą. Nie dopełniono połowy ze zobowiązań, które były podane w pakiecie w tym zamiast muzyki na żywo(kapeli) był dj, A na samym końcu mój chłopak został pobity natomiast ja zwyzywana od „szma.” i gorzej..

2012

Oferta

Wiesław
23-3-2012

Dnia 13 stycznia rozpocząłem z żoną pobyt w hotelu Majestic w Karpaczu.

Informuję, że nie zostały spełnione zaoferowane warunki:

brak drinku powitalnego,

brak owocowego prezentu do pokoju,

brak karafki z winem,

dwie kolacje niskiej jakości: romantyczna kolacja, to na przystawkę smażony ser, a na drugie danie frytki z ketchupem i kawałkami wyschniętego mięsa i sałatka z pomidorów.

SPA: w pomieszczeniu z sauną brak wody w jacuzzi oraz brak miejsca do wypoczynku: leżaki bądź krzesełka. Brak mydła w kabinach natryskowych.

w jacuzzi, w ogrodzie zimowym bardzo brudna woda i wanna, co widać na załączonym zdjęciu.

Do dyspozycji tylko jeden ręcznik do higieny i SPA, więc trudno wycierać się ręcznikiem na którym wcześniej siedziało się w saunie.

Pracownicy hotelu na moją reklamację zaproponowali nam butelkę wina i powtórzenie pobytu, na co my się nie zgadzamy z oczywistych względów.

Koniecznie oglądnij zdjęcia jacuzzi.

Hotels.com

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Majestic in Karpacz, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Majestic zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Majestic scoort een 6.86 uit 10 op basis van 7 reviews.