Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.
Review toevoegen
Advertentie

Aparthotel Asterhof ****

Aparthotel Asterhof ****

Aparthotel Asterhof
Aparthotel Asterhof
9,7

Fenomenaal

Score uit 162 reviews

WebsiteLink naar website

Weer vandaag2°-5°

Beoordeling van bezoekers

  • Service9,9
  • Prijs/kwaliteit9,6
  • Eten9,8
  • Kamers9,8
  • Kindvriendelijk9,8
  • Ligging t.o.v. pistes8,8
  • Hygiëne10,0

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Asterhof voor je op een rij gezet:

144 reviews over Aparthotel Asterhof in het Nederlands

Datum review
Alle
Nederlands

10

Fantastisch in alle opzichten!

Louis & Marianne Dignouts, 14-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes7
  • Hygiëne10

Sfeervol gemoedelijk, zorgzaam, vriendelijk, rijkelijk ontbijt kamers modern en zeer goed verzorgd perfecte sauna met gezonde hapjes. Voelt iedere keer weer als een warm thuiskomen. Niet aan de piste maar goede busverbindingen op 100 meter afstand. Patrick organiseert wekelijks activiteiten zoals o.a. gezamenlijk skiën

gluhwein avond met een kampvuur.

10

Superfijn familiehotel

Lucie, 3-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10
  • Hygiëne10

Geweldig familiehotel. Al jaren onze vaste bestemming voor de skivakantie.

Mooie grote kamers, zeer netjes.

's Morgens een fantastisch uitgebreid ontbijtbuffet.

De bushalte naar het skigebied Hochfügen ligt op 100 meter. Super gemakkelijk, de auto kan de hele week blijven staan.

10

Thuiskomen in Oostenrijk!

Ilse, 3-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10
  • Hygiëne10

Superfijn ontbijthotel. Betreft een klein familiebedrijf. Je voelt je meteen zeer welkom. Men spreekt ook goed Nederlands.

De skibus vertrekt op 100 meter van het hotel.

Benieuwd naar de prijzen?

    10

    fantastisch

    jeroen boelhouwer, 2-2-2018
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers9
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes8
    • Hygiëne10

    dat de kwaliteit en service echt top zijn
    10

    De vakantie in dit Hotel is ons zeer goed bevallen

    Michel Staak, 12-1-2018
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes7
    • Hygiëne10

    Alles is hier tot in de puntjes geregeld ,alles wat je graag op vakantie wil hebben is hier aanwezig.

    Vriendelijkheid en service staan hier hoog in het vaandel.

    10

    Fantastische vakantie

    Annie en Louis Munsters, 11-1-2018
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes10
    • Hygiëne10

    Het was weer thuiskomen. En fantastische vakantie gehad. Alles is goed geregeld. Annie, Patrick, Lisa en Rudolph zorgen ervoor dar het je aan niets ontbreekt. Grote en schone kamers. Heerlijk ontbijt met eigen gemaakte en streekproducten. Het diner bij hotel Schiestl is ook in een woord geweldig. We komen zeker terug hier.

    Advertentie
    10

    Ieder jaar weer thuiskomen

    Cees & Tea Pellikaan, 25-11-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit9
    • Kamers9
    • Kindvriendelijk10
    • Hygiëne10

    Asterhof ligt op een perfecte locatie van daaruit van alles te ondernemen.

    Anni en Patrick zijn zeer behulpzame mensen, die je een top vakantie willen geven.

    Een heerlijke tuin om in te vertoeven voor jong en oud.

    Een avond in de Grillgarten met uitzicht op Fugen is een aanrader.

    Wij kijken nu al uit naar zomer 2018 !

    10

    Tweede thuis

    Joanne Kleppers-Pellikaan, 19-10-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Hygiëne10

    Afgelopen zomer voor de 6e keer hier geweest en het voelt als ons tweede huis. De ligging, het uitzicht, de heerlijke tuin, de schone appartementen, de lieve familie Plattner enz.

    10

    Fantastisch adres, even vertrouwd als thuis!

    Ton van den Boom, 5-10-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Hygiëne10

    Eigenlijk is hier alles goed: de kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien. Het ontbijtbuffet is prima.Alles ziet er schoon en verzorgd uit. De ligging is geweldig in het prachtige Zillertal en wandelen kun je er overal. De familie Plattner bekommert zich op een goede manier om de gasten: niet betuttelend, maar oprecht belangstellend. Zij gaat ook met de gasten op pad. Het diner kan bij Hotel Schiestl worden gebruikt. En ook dat is in één woord geweldig. Kortom: een aanrader voor iedereen. Oók voor gezinnen met kleine(re) kinderen. Wij gaan er in de toekomst zeker nog vaker heen, want we voelen ons er welkom én thuis.
    10

    Heerlijke zomervakantie in het Zillertal

    Mark Pellikaan, 28-8-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit9
    • Kamers9
    • Kindvriendelijk10
    • Hygiëne10

    Een zeer schone en ruime kamer met goede bedden. Mooi uitzicht over Fügen en een uitstekende gastheer en gastvrouw die je van alle gewenste informatie voorzien. Niets is teveel voor Anni & Patrick. Het begeleiden van een wandeltocht, het uitzetten van een fietsroute etc etc.

    Wederom een topvakantie gehad!

    Benieuwd naar de prijzen?

      Overweeg je om een verblijf te boeken in Aparthotel Asterhof in Fügen im Zillertal, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Aparthotel Asterhof zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

      Aparthotel Asterhof scoort een 9.74 uit 10 op basis van 162 reviews.

      Lees meer

      Advertentie
      Advertentie