Advertentie

Aparthotel Asterhof

Aparthotel
Kleine hotelsWebsiteLink naar websiteWeer vandaag24°12°
Aparthotel Asterhof
9,7

Fenomenaal

Score uit 163 reviews

Beoordeling van bezoekers

  • Service9,9
  • Prijs/kwaliteit9,6
  • Eten9,8
  • Kamers9,8
  • Kindvriendelijk9,8
  • Ligging t.o.v. pistes8,8
  • Hygiëne10,0
 

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Asterhof voor je op een rij gezet:

 

Reviews

145 reviews over Aparthotel Asterhof in het Nederlands


Beoordelingen
  • Fantastisch / fenomenaal: 8+
    143

Datum review
Alle
Nederlands
 

10

Super lieve en zorgzame mensen met een gouden ❤️❣❣

Kees en Sjaan van Belzen, 20-3-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10
  • Hygiëne10
 
Voor de 12 keer geweest ( dat zegt genoeg) Hele lieve zorgzame mensen met een gouden hart❤️❤️❤️❤️❤️❤️
10

Fantastisch in alle opzichten!

Louis & Marianne Dignouts, 14-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes7
  • Hygiëne10
 

Sfeervol gemoedelijk, zorgzaam, vriendelijk, rijkelijk ontbijt kamers modern en zeer goed verzorgd perfecte sauna met gezonde hapjes. Voelt iedere keer weer als een warm thuiskomen. Niet aan de piste maar goede busverbindingen op 100 meter afstand. Patrick organiseert wekelijks activiteiten zoals o.a. gezamenlijk skiën

gluhwein avond met een kampvuur.

10

Superfijn familiehotel

Lucie, 3-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10
  • Hygiëne10
 

Geweldig familiehotel. Al jaren onze vaste bestemming voor de skivakantie.

Mooie grote kamers, zeer netjes.

's Morgens een fantastisch uitgebreid ontbijtbuffet.

De bushalte naar het skigebied Hochfügen ligt op 100 meter. Super gemakkelijk, de auto kan de hele week blijven staan.


Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Asterhof voor je op een rij gezet:

 

10

Thuiskomen in Oostenrijk!

Ilse, 3-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10
  • Hygiëne10
 

Superfijn ontbijthotel. Betreft een klein familiebedrijf. Je voelt je meteen zeer welkom. Men spreekt ook goed Nederlands.

De skibus vertrekt op 100 meter van het hotel.

10

fantastisch

jeroen boelhouwer, 2-2-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers9
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes8
  • Hygiëne10
 
dat de kwaliteit en service echt top zijn
10

De vakantie in dit Hotel is ons zeer goed bevallen

Michel Staak, 12-1-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes7
  • Hygiëne10
 

Alles is hier tot in de puntjes geregeld ,alles wat je graag op vakantie wil hebben is hier aanwezig.

Vriendelijkheid en service staan hier hoog in het vaandel.


Advertentie
10

Fantastische vakantie

Annie en Louis Munsters, 11-1-2018
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10
  • Hygiëne10
 
Het was weer thuiskomen. En fantastische vakantie gehad. Alles is goed geregeld. Annie, Patrick, Lisa en Rudolph zorgen ervoor dar het je aan niets ontbreekt. Grote en schone kamers. Heerlijk ontbijt met eigen gemaakte en streekproducten. Het diner bij hotel Schiestl is ook in een woord geweldig. We komen zeker terug hier.
10

Ieder jaar weer thuiskomen

Cees & Tea Pellikaan, 25-11-2017
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit9
  • Kamers9
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10
 

Asterhof ligt op een perfecte locatie van daaruit van alles te ondernemen.

Anni en Patrick zijn zeer behulpzame mensen, die je een top vakantie willen geven.

Een heerlijke tuin om in te vertoeven voor jong en oud.

Een avond in de Grillgarten met uitzicht op Fugen is een aanrader.

Wij kijken nu al uit naar zomer 2018 !

10

Tweede thuis

Joanne Kleppers-Pellikaan, 19-10-2017
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10
 

Afgelopen zomer voor de 6e keer hier geweest en het voelt als ons tweede huis. De ligging, het uitzicht, de heerlijke tuin, de schone appartementen, de lieve familie Plattner enz.

Vanuit Fugen zeer veel diverse uitstapjes te plannen ; wandelen, fietsen, speeltuinen, zwembaden, stoomtrein, Innsbruck en nog veel meer ...

10

Fantastisch adres, even vertrouwd als thuis!

Ton van den Boom, 5-10-2017
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10
 
Eigenlijk is hier alles goed: de kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien. Het ontbijtbuffet is prima.Alles ziet er schoon en verzorgd uit. De ligging is geweldig in het prachtige Zillertal en wandelen kun je er overal. De familie Plattner bekommert zich op een goede manier om de gasten: niet betuttelend, maar oprecht belangstellend. Zij gaat ook met de gasten op pad. Het diner kan bij Hotel Schiestl worden gebruikt. En ook dat is in één woord geweldig. Kortom: een aanrader voor iedereen. Oók voor gezinnen met kleine(re) kinderen. Wij gaan er in de toekomst zeker nog vaker heen, want we voelen ons er welkom én thuis.

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Asterhof voor je op een rij gezet:

 

Overweeg je om een verblijf te boeken in Aparthotel Asterhof in Fügen im Zillertal, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Aparthotel Asterhof zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Aparthotel Asterhof scoort een 9.74 uit 10 op basis van 163 reviews.

Lees meer
 


Advertentie
Advertentie