Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.
Bed and Breakfast Hoeve Nijssen
Advertentie

Bed and Breakfast Hoeve Nijssenstersterstersterster

9.9Fenomenaal

Score uit 27 reviews

Nederland, Noord-Brabant, Asten

Overzicht

9.9Fenomenaal

Score uit 27 reviews

  • 10Hygiëne
  • 9.9Kamers
  • 9.9Prijs/kwaliteit
  • 10Service
  • 9.8Ligging

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Hoeve Nijssen voor je op een rij gezet:

1
Booking.com
Booking.com

BedAndBreakfast info

  • Parkeren mogelijk
  • Sauna
  • Speeltuin
  • Wifi
Meer bedandbreakfast info
Tonen op kaart

Reviews

27 reviews over Bed and Breakfast Hoeve Nijssen

Review schrijven

Beoordelingen

25

Toon reviews van reizigers

Sorteren:

  • 2018
    10Sonja Bodbijl10-04-2018

    Super om te vertoeven

    Zeker een aanrader! Warm ontvangst, liefdevolle verzorging, schoon, ruime kamers, mooie omgeving, heerlijk ontbijt.. alles aanwezig.. van oordopjes tot badslippers, van gratis chocolaatjes tot frisdrank, van wijn tot koffie. Likeurtjes.. er is van alles. Allemaal onder het mom.. gastvrijheid. Je komt niks tekort! Heerlijk ontspannen weer naar huis na heerlijk in de watten te zijn gelegd door gastvrouw Miranda. Dankjewel!

    • 10Hygiëne
    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 10Ligging

    Gereisd met partner in april 2018

  • 2017
    10Gerda op de beeck22-07-2017

    Gezellig en ontspannen

    Lieve attente gastvrouw, Nette mooie kamers Mooie tuin met gezellige zithoekjes Verzorgd ontbijt De gastvrouw Miranda doet er alles aan om haar gasten een gezellig verblijf te bezorgen.

    • 10Hygiëne
    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 9Ligging

    Gereisd met vrienden in juli 2017

  • 10Joke13-05-2017

    zeer gastvrij

    Alles tot in de puntjes verzorgd, bed, badkamer, ontbijt. Maar ligt langs een drukke weg. In de voorkamer heb je daar last van.

    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 8Ligging

    Gereisd met partner in mei 2017

  • Benieuwd naar de prijzen?

    1
    Booking.com
    Booking.com

  • 10Fam.Guldentops-Van Avermaet12-04-2017

    Fantastisch

    Het is de allerbeste b&b die er volgens ons is, die hartelijkheid, die luxe, ...gewoon het was af...super.

    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 10Ligging

    Gereisd met jonge kinderen in april 2017

  • 10M.L23-01-2017

    Geweldig!!

    Wat hebben wij genoten en wat een verwennerij! Een nachtje was eigenlijk te kort. Miranda bedankt voor ons heerlijke weekend en we gaan onze dochter en schoonzoon verrassen met ook zo'n heerlijk weekend en wij komen zeker terug!

    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 9Ligging

    Gereisd met partner in januari 2017

  • Oude reviews

    Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

    10FRANS VERMEULEN07-11-2016

    Ik denk dat we nog dikwijls zullen terugkomen.

    De gasten worden ontvangen door de gastvrouw alsof het oude vrienden zijn die op bezoek komen. Je voelt je meteen thuis in dit prachtige huis. De gasten worden verwend met attenties. De kamers en badkamers worden elke dag op orde gebracht. De tuin wordt goed onderhouden, met mooie zithoekjes. Het ontbijt is zeer verzorgd en overvloedig. De gastvrouw is super. Wij hebben hier nog geen negatieve ervaringen gehad.

    • 9Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 9Ligging

    Gereisd met partner in oktober 2016

  • Advertentie
  • 10Monique27-10-2016

    een hele dikke tien!

    We geven niet snel tienen aan hotels of restaurants maar Miranda en haar prachtig verzorgde B&B verdienen op elk vlak niets minder dan dat. Wat een warm deken. Een aanrader voor iedereen!

    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 10Ligging

  • 10Monique08-08-2016

    Fantastisch

    Wat een verwennerij. In 1 woord GEWELDIG. Zoveel extras, een gevulde koelkast, snoeperijen, chipjes en een likeurbuffet ! Leuke sfeervolle kamers, badjassen, slippers, oordoppen aan werkelijk alles is gedacht. 's-Morgens een heerlijk ontbijt gezellig met de andere gasten aan tafel. Miranda is een superfijne gezellige gastvrouw. Een goed adres om nog eens terug te komen.

    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 10Ligging

    Gereisd met partner in juli 2016

  • 9Kelly14-06-2016

    Wat een super plek en ontzettend gastvrij!

    Wij hebben twee kamers gehuurd in deze bed & breakfast en waren erg onder de indruk van de sfeer, de gezelligheid en gastvrijheid. Nog nooit een bed & breakfast meegemaakt met zoveel sfeer en gastvrijheid. Er zijn zoveel gezellige plekjes en hoekjes. Elke keer ontdek je weer iets nieuws. Het is erg bijzonder hoe Miranda met haar gasten om gaat, zo gastvrij! Een absolute aanrader. Heerlijk ontbijt! Er zijn twee kamers welke een badkamer niet aangrenzend hebben, ff met een badjas de hal door... voor mij geen probleem, vond het wel wat hebben, maar wel goed om te weten. Andere twee kamers zijn daar wel van voorzien.

    • 8Kamers
    • 9Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 9Ligging

    Alleen gereisd in juni 2016

  • 10magda de Ruijter02-04-2016

    Een adres waar je je thuis voelt.

    Alles was naar wens. De gastvrijheid, de kamer, het ontbijt, de extra verwennerijen. Een adres om naar terug te keren.

    • 10Kamers
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Service
    • 8Ligging

    Gereisd met partner in maart 2016

Benieuwd naar de prijzen?

1
Booking.com
Booking.com

Tips

6 tips over Bed and Breakfast Hoeve Nijssen

  • willem buser, 19-05-2014

    Ga eens met een Solex door de Peel

  • Aad van Duijn, 03-05-2013

    Het dorp Asten is 10 minuten fietsen. Verschillende leuke en betaalbar gezellige eetgelegenheden. Veel fietsroutes en ook in het nabij gelegen Peel gebied is het mooi wandelen. natuur, wandel en fiets liefhebbers komen hier volop aan hun trekken net als mensen die willen genieten van de rust en relaxte mogelijkheden die deze B&B biedt.

  • sjoukje, 05-08-2012

    Wij bevelen aan om, tenminste 1maal, te gaan dineren bij Innesto. Dit restaurant ligt op ongeveer 1km. afstand van Hoeve Nijssen en is tevens een gerestaureerde boerderij. Het eten is prima en er loopt een zeer vriendelijke bediening rond. Ook het centrum van Asten is een aanrader en dan vooral Jan van Hoek, daar kun je heerlijk eten voor een, meer dan, redelijke prijs.

Vraag en antwoord

0 vragen over Bed and Breakfast Hoeve Nijssen

    Bed and Breakfast info

    Algemene informatie

    • Aantal sterren
    • Geldautomaat in directe omgeving (1 km)Aanwezig
    • Check-outTot 11:00
    • Check-inVanaf 16:00
    • Aantal kamers< 50
    • RokenNergens toegestaan

    Benieuwd naar de prijzen?

    1
    Booking.com
    Booking.com

    Families en kinderen

    • Aanbod voor kinderenSpeelruimte, Speeltuin

    Restaurant & Bar

    • Soort gerechtenLunchpakketten

    Wifi

    • WifiAanwezig, Gratis

    Kamerfaciliteiten

    • Huishoudelijke apparatuurBroekenpers, Kluis, Koelkast / Minibar, TV

    Overige faciliteiten

    • InternetAanwezig
    • WinkelsCadeauwinkel, Winkel voor levensmiddelen
    • Room ServiceAanwezig
    • Op het terreinBagageruimte, Bibliotheek, Terras, Tuin
    • Overige servicesFietsverhuur, Geldautomaat, Handdoeken(service), Informatie voor trips, Kluis, Krant, Strijkservice, Wasserette

    Wellness

    • SaunaAanwezig

    Parkeren

    • ParkerenGratis
    • ParkeermogelijkhedenParkeerplaats

    Activiteiten

    • BuitensportenFietsen, Golfbanen, Paardrijden

    Adresgegevens

    Disclaimer: Zoover besteedt veel zorg en aandacht aan het bijhouden van actuele informatie op de website. Desondanks kun je aan dit overzicht geen rechten ontlenen, omdat zowel faciliteiten als andere kosten met grote regelmaat veranderen.
    Advertentie
    Advertentie