Tijdelijk €25 aanbetaling

• Restaurant
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

20 Reviews over Barcélo Mediterrania Saïdia

• 10ARLETA24-09-2012

Udane , rodzinne wakacje

Byliśmy pod koniec Ramadanu.Było pusto, bardzo przyjemnie, hotel ogromny, obsługa zorganizowana, miła.Atrakcji dla dzieci sporo, ilość basenów zaspokoi najbardziej wymagających.Jedzenie ciągle to samo ale wybór ogromny więc można było poszaleć.Plaża zadbana.Ogólnie bardzo udane wakacje.Być może odwiedzimy to miejsce za rok.

• 9Beata15-06-2012

Swietne miejsce dla rodzin z dziećmi

Super Hotel o wysokim standarcie. Piękne i spokojne otoczenie . Hotel b. pięknie położony. Obsługa bardzo pomocna, super animatorzy - nie ma czasu na nudę. Bardzo fajny hotel dla rodzin z dziećmi.

• 10Lenka14-09-2011

moc se nám libilo

\Hotel je umístěn na klidném místě a je vzdálen několi kilometrů od rušné civilizace jestli někdo vyhledává noční život ( bary diskotéky ) tak to tady pro něho není. Obsluha docela vázne, ale zase na druhou stranu se snaží, jelikož v hotelu bylo mnoho hostí a oni ještě nejsou tak docela zaběhnutí dá se to omluvit. první den jste z toho tak trochu v šoku , ale pak si zvyknete.Cena odpovídá pětihvězdičkovému hotelu , akorát ten pobyt by měl být alespon o dva dny prodloužen. jídlo opravdu si máte z čeho vybírat těstoviny ,brambory, hranolky, pizza, rýže , bramborová kaše , zeleninové saláty , masa vařená ,pečená , grilovaná ,různé druhy salátů zákusků nebudu zda jmenovat vše prostě je z čeho vybírat a je toho dost , když něco dojde okamžitě doplnují. Pokoje prostorné , čistě každý den mění ručníky a uklizí , mojí dceři se neskutečně líbila postel z té byla uplně unešená . K dispozici je fén a sejf na pokoji . Tento hotel bych doporučila i pro malé děti . jedním slovem super dovča.

• 8Petra Kajošová01-09-2011

super dovolenka

Spočiatku som mala zvláštne pocity...porovnávala som to s Egyptom..ibaže táto destinácia nie je až tak turisticky vyťažená ako Egypt...hotel bol obrovský, krásny, čistý. Bazény užasné, čisté, krásna zeleň. Strava - raňajky výborné, obedy - dalo sa vybrať, večera - toška slabší výber, ale vždy sa tam dalo niečo dobré nájsť, ovocie, zelenina, sladkosti - no paráda. Delegáti a animátori - veľmi profesionálni, svedomití, kamaratski. Jediné, čo bolo negatívne - boli vrabce, ktoré všetko označili a troška pomalší personál....nie je to hotel pre veľmi náročných turistov, ale pre bežného človeka a za last minute - myslím, že super. Každý, kto nehľadal negatívum, si užil skvelú dovolenku a spoznal skvelých ľudí.

• 7Eten
  • 9Lucie Rolantová21-08-2011

Skvělá odpočinkouvá dovolená

V hotelu Barceló Saidia jsme byli poprvně, jakožto i v samotném Maroku. Ze začátku jsmě měli obavy, protože nikde jsem se pořádně o tomto hotelu nedočetli. po zkušenosti už vím, proč recenze nečtu! Nechápu na co si tu všichni stěžujete. Delegáti super, každý den byli večer k dispozici. Pokoje jsme měli každý den uklizený i s výměnou ručníků (a i pokud by tomu tak nebylo, tak nevadí, každý si přece taky nevytírá doma každý den). Jídlo vynikajicí, pořád bylo z čeho vybírat, dostatek vody, ovoce, zeleniny, zmrzliny....Personál strašně ochotný, usměvavý, laskavý. Pláž čistá, moře báječné, bazény taky čisté s dostatkem lehátek a slunečníků. Bar u bazenů byl sice jenom jeden, ale od každého je to pár metrů. Animační programy byly také v pořádku. nechápu co proti tomu někteří mají. Pokud jedu na pobytový zájezd k moři, tak nemůžu čekat bůhví jaké dobrodružství. Výlety taky byly, tak já už nevím jakou dovolenou by jste si přáli!!

• 5i.09-08-2011

Priemerná dovolenka s Hydrotourom...

Súhlasím s recenziou, kde pisateľka zhodnotila tento hotel 3 hviezdičkami-dodávam, že v tom prípade nás dovolenka vyšla veľmi draho.Hotel je architektonicky veľmi pekný,izby relatívne priestorné,aj čisté.Čo mi vadí-je prístelka ala ruská posteľ,ktorá vyšla lacnejšie len o 100 E v porovnaní s normálnou posteľou!Po príchode na izby sme nemali elektriku, prádlo-s nápravou sa neponáhľali.Služby sú tam v podstate slabé,čo riadne znižuje kredit hotela-1 bar pri recepcii vôbec nestačí,alebo časníci nestačia??Pri bazéne 1 bar,kde aj pivo podávali len v decových plastových pohároch, tak isto aj vodu (fľašu nechceli dať). Pláž je celkom pekná,takmer prázdna.Vždy bolo dostatok miest pri bazenoch aj na pláži (stojí za zamyslenie, prečo bol hotel obsadený cca na 1/4..) Strava-pestrá,ale marocká ( nie každému vyhovuje - hnačky..), chýbali popisy jedál, úroveň stolovania- priemerná. A pozor - KRADNE sa tam!!! Z našej skupiny niekoľko mobilov (u iných udajne parfemy aj peniaze)-nikto to nerieši ...

• 4Eten
  • 7Jamrišková07-08-2011

priemerný hotel

Hotel Barceló Saidia je vhodný pre nie velmi náročných turistov.Je to hotel ktorý využívajú prevažne domáci,ktorým hygiena niekeky veľa nehovorí.Pri príchode sme boli ubytovaný rýchlo,nato že do hotela sme išli celé lietadlo asi 150 ludí.Izby boli pekné ,veľké,čisté.Personál príjemný-nebol otravný ako v podobných dest.-len pri bare obslúžili skôr miestneho.Všetky animačné prog. sa uskutočňovali u jedného bazéna,po 12 dňoch nášho pobytu bola voda v bazéne mliečna.Ešte že tých bazénov bolo viac.Jedáleň je najlepšie navštíviť hneď ako ju otvoria je tam najčistejšie,strava bola výborná.Každý deň nejaká grilovaná ryba,zelenina,ovocie,kura,jahňacie-upravené na jednotku.Pláž bola čistá s pozvoľným vstupom.Na prechádzky po pláži si treba zobrať lahké oblečenie-ženy-domáci sú sice mimo hotelovej pláže,ale na prechádzke sa ľahko zabudnete.

• 5Martina, Praha02-08-2011

spíše zklamání, hotel neodpovídá 5*,ale 3*

Hotel neodpovídá 5, je to spíše 3, jak tvrdí zahraniční servery, jako například tripadvisor. Hotel je hezky, v arabskem stylu. Sluzby jsou problematicke, my jsme například nemeli dva dny uklizeny pokoj a vůbec zadne rucniky. Jidlo je marocke, hodne korenene, proto nedoporucuji pro rodiny s dětmi, neboť pro ne je tezke nalezt něco k jidlu. V hotelu se anglicky moc nedomluvite, je nutna francouzština. Hotel podle me celkove odpovida 3, prijde mi nefer ho nabízet jako 5. V hotelu prevazuji marokanci, cesi a slovaci, menšina spanelu a francouzu. Nemce, ani anglicany tu nepotkate, protože celkove čistota, servis neodpovida tomu, na co jsou zvykli. Ja bych hotel doporučila nenarocnym cestovatelum.

Vylety jsou také nic moc. Delegát nas ubytoval a pak jsme ho videli uz minimalne a moc se nestaral. Jakekoliv problémy jsem resili vicemene sami.

Plaz je piscita a hezka, ale není moc uklizena a najdete zde odpadky. Kolem hotelu nic není a není zde velka moznost procházek. Maroko pro mne

• 5Eten
  • 8miška22-07-2011

mozeme odporucit

s dovolenkou sme boli velmi spokojni. ciste a priestranne izby, krasny vyhlad do zahrad a na more, more a plaz ok, detske ihrisko, detske bazeny, co sme velmi ocenili nakolko mame dve male deti. personal uctivy, z jedla si urcite kazdy nieco vyberie. jedine, co nam trosku chybalo bol "nejaky zivot" mimo hotela. animatori sa sice starali o vecerny aj denny program, ale kto ma rad zabavu a rusnu dovolenku bude asi sklamany. jednoznacne odporucame pre rodiny s detmi, prip. pre tych, ktori maju radi kludnejsiu dovolenku.

• 10Nika xXx12-07-2011

Výborná dovolenka!

Bola som už vo viacerých 5* hoteloch a v Barceló sa mi naozaj páčilo! Strava síce bola menšia a viac "marocká",ale s tým bolo treba počítať :) Animátori boli skvelí, taktiež čašníci atď...Pláž bola krásna, skvelý prístup, dobrý hotel. Jediné, s čím som bola nespokojná bolo, že uteráky poskytovali len s obrovskou zálohou 20€ za jeden a jeden uterák nám ukradli! našťastie sa to potom vyriešilo a dovolenku mi nepokazilo nič :)

• 8Eten

• MinibarBeschikbaar
  • KluisBeschikbaar
  • TVBeschikbaar

Entertainment

• Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

• Adresgegevens
    Zone Touristique de Saidia, 60600