Géén boekingskosten

Hotel
MarokkoMarokkoAgadir
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Royal Mirage voor je op een rij gezet:

• Bubbelbad
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

43 Reviews over Royal Mirage

• 6Gerina31-01-2018

derde keer,nu niet meer,helaas,want fijn personeel

Eten is goed.Service van personeel hartverwarmend. Door bezuinigingen is zwembad niet meer verwarmd,bij zwembadbar staat 1 man die alles moet doen,dus vaak onbemand,vervelend. Fitness en wellness gesloten. in 5 dagen 3 kamers i.v.m. technische problemen. Voldoet niet meer aan wat ik zoek.

• 2Zwembad
    • 4Hygiëne
  • 4Fam. van Braam12-03-2017

geen 4 sterren waard

Beste mensen, wij hebben geen problemen met een gedateerde kamer maar dan wel graag heel en werkend. Geen kastdeuren, vitrage met gaten, dekbed hoes met gaten. stopcontacten half uit de muur, en een douchedeur die niet dicht kon. En schoon is het ook niet echt. Je sleutelpasje moet je om de dag resetten omdat het systeem niet werkt. Van de 2 liften in het pand is er 1 zeker om de dag een paar dagen stuk en de 2e hapert ook regelmatig. Dan is lopen naar de 5e etage niet aangenaam. De buffetten zijn beperkt, iets waar we wel mee kunnen leven maar dan wel graag warm wat zeker niet het geval was. Daar komt bij dat vaatwerk, glazen en bestek nooit voldoende aanwezig was en je altijd wel moest wachten tot er bv een glas is omgewassen in de keuken. Gebakken eieren vraag even geduld want er wordt 1 ei per keer gebakken in een koekenpannetje. Ook in keuken dus een groot gebrek aan organisatie.2 dode plantenbakken sieren de eetzaal op. Als je er van houd met meeuwen te zwemmen moet je zeker hier heen. Elke morgen zeker 50 in het zwembad. Het personeel doet er alles aan ze weg te houden maar het is vechten tegen de bierkaai. Er valt dan ook regelmatig iets naar beneden. Enkele pluspunten zijn dat het personeel aardig is, de locatie gewoon goed. Nee touroperator dit hotel is beslist geen 4 sterren waard. Een zeer krappe 3 is nog te veel van het goede.

• 2Eten
    • 4Zwembad
  • 7Gidius17-01-2017

Goed Hotel – slecht eten

Het hotel is wel verouderd maar het is schoon. Personeel is vriendelijk. Het ligt dichtbij centrum en strand. Het heeft eigen gedeelte op het strand. All in concept voor drankjes is goed.

Ontbijt is fatsoenlijk

Laat ontbijt is niks: Alleen 4 soorten jam, droge brood en yoghurt.

Lunch: we hebben nooit in hotel geluncht dus daar kunnen we geen commentaar geven.

Diner: Super slecht. Alleen op vrijdags is het wel te eten, want elke vrijdag het is Marokkaanse avond.

Verder is het gewoon slecht met weinig keuze van groenten.

Elke dag Harira en nog één andere soort soep. Behalve vaste Harira soep is de andere soep gewoon water. (Citroen in een glas water heeft meer smaak)

Ten slot: Goed hotel voor logies en ontbijt. Een nieuwe kok die soep en eten kan koken, kan een groot verschil maken.

• 5Eten
  • 8Klaudia29-06-2015

Może być, bardzo spokojnie

Hotel dosyć stary, ale bardzo zadbany. Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane. Obsługa hotelowa bardzo miła i sympatyczna. Wszyscy życzliwi i uśmiechnięci. Przy zakwaterowaniu dołożyłam 10euro do paszportów i zostało mi to zwrócone. Nie wyglądają na napiwki. Naprawdę super. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne. Dużo owoców. Wszystko świeże, osobiście nie smakowały mi tam zupy. Bardzo dobre piwo butelkowane. Animatorzy ok. Ja byłam końcem czerwca, było bardzo mało osób i to był plus, wolne leżaki, mało ludzi w basenie, bez kolejek do baru itp.. W ofercie nie jest dokładnie opisane o lokalizacji plaży - niestety trzeba przejść przez ulice, ale nie jest to uciążliwe. Na plaży są bezpłatne leżaki i ręczniki dla gości hotelowych. Końcem czerwca pogoda: poranki zamglone, słońce wychodzi ok. 10 świeci bardzo mocno do samego wieczora, natomiast jak zachodzi, następuje mocne ochłodzenie i trzeba zakładać długie rękawy. Trochę wieje wiatr od oceanu.

• 10Eten
    • 9Zwembad
  • 9artur28-06-2015

Beach Albatros. Czerwiec 2015

Hotel zupełnie ok, pamiętajmy, że Maroko to nie Europa. Nie mniej jednak na prawdę byliśmy miło zaskoczeni tym hotelem, czysty, zadbany i w doskonałej kondycji pomimo lat. Pokoje przestronne, wyposażone we wszystko co potrzeba. Każdy pokój ma widok na ocean. Wyżywienie dobre, standardowe jak w większości hoteli dla turystów wakacyjnych. Z głodu nikt nie umarł a raczej wszystkim coś z tego co było do wyboru smakowało. Drinki, piwko - zupełnie ok. Barmani przyjaźni o ile nie jest się dla nich niemiłym - ludzkie podejście. Baseny fajne i duże, sporo leżaków, bardzo mili animatorzy - można było z nimi pogadać i poznać tych ludzi. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tym co dostaliśmy za bardzo niewygórowaną cenę. Moim zdaniem na dziś najlepszy wybór wśród hoteli w Agadirze. Artur i Iza. Czerwiec 2015

• 10Zwembad
  • 9Marzena10-05-2015

Jak dla mnie fajne miejsce

Hotel ma swoje lata co widać ale obsługa,animatorzy i jedzenie jest na tyle dobre że ,można przymrużyć oko na niedociągnięcia. Pokoje sprzątane co dziennie,obsługa nie czeka na tipy.Są bardzo otwarci i sympatyczni. Będę bardzo miło wspominała swój pobyt w tym hotelu. Jedyna rzecz do której miałam zastrzeżenia to monotonne śniadania ,ale jedzenia jest na tyle dużo ,że każdy wybierze coś dla siebie.

• 10Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
  • 9Gonia04-05-2015

zdecydowanie polecam

super miejsce, pokój sprzątany codziennie, wymiana ręczników codziennie, pyszne jedzenie- każdy znajdzie coś dla siebie, miła obsługa- i wcale nie nastawiona na napiwki :), super animatorzy - nie da się nudzić, blisko i piękne zejście do plaży - 3 min- czysto - polecam, piękne widoki, na pewno wrócę :)

• 9Kindvriendelijk
    • 10Zwembad
  • 8thierens -de bock14-08-2014

prijs kwaliteit is dit een topper

Wij zijn net terug van een weekje in dit hotel.Nochtthans dit maar een 4 sterren hotel is was ons verblijf daar zeer goed. Ok er was misschien wel iets minder keuze aan het buffet maar er waren altijd 3 koks die tijdens het diner een lekker maaltje bereiden.Mensen die hier over zeuren eten waarschijnlijk thuis alle dagen kreeft.Het personeel was uitermate vriendelijk en behulpzaam , vooral Loubhna van de PR en Ardil van het animatieteam waren mensen die ik zeker nog eens wil bedanken voor de leuke tijd die we hebben gehad.

• 8Zwembad
  • 8Joanna25-03-2014

godny polecenia ,marzec 2014

Moje pierwsze wrażenie było negatywne ,ale już pierwszego dnia się zmieniło,pokoje sprzątane codziennie ,jedzenie dość smaczne choć nie bardzo urozmaicone,nie spotkałam się z nie domytymi szklankami itp.,a czytając na forach obawiałam się trochę swojego wyboru,w basenie podgrzewana woda także bez problemu można było się kompać,animatorzy starali się rozruszać towarzystwo przy basenie ale średnia wieku to 60 + nie było to proste,ogólnie Agadir to fajne miasto nie można się nudzić,fajna długa promenada którą można spacerować godzinami,niestety opędzając się na każdym kroku od miejscowych starających się cos na siłę sprzedać,mieliśmy pokój wychodzący na ocean i pięknie podświetlona górę ,wieczorem widoki bajeczne,mogę polecić ten hotel

• 8Zwembad
  • 2Robert26-12-2013

Nigdy więcej

Jest to hotel o wyjątkowo niskim standardzie. Promowanie go jako hotelu czterogwiazdkowego to mocne nadużycie,żeby nie powiedzieć oszustwo . Jest to hotel wybudowany w 1973r.,z tego okresu pochodzi również jego mocno zużyte i zmęczone wyposażenie, które w obecnym roku obchodzi okrągłą 40-tą rocznicę. Do tego wszechobecne niedoróbki i prowizorki mające odwlec czas kapitalnego remontu tego obiektu. Przykład jednej z prowizorek mieliśmy w naszym pokoju o nr 5026. Otóż jakiś czas temu odpadły drzwi od szafy,....nic dziwnego miały przecież 40 lat więc odpadły. Czystością w tym hotelu równiez nikt się nie przejmuje. Serwowane potrawy także pasowały do tego hotelu, kuchnia bardzo słaba, potrawy bardzo niskiej jakości, niesmaczne i ciągle te same. Wrażenie wielu gości na temat kuchni w tym hotelu było podobne do naszego. Odnosiliśmy wrażenie, iż celowo gotują niesmacznie ze względów ekonomicznych. Smacznych potraw goście zjedliby po prostu znacznie więcej.

• 1Eten

• TVBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • MinigolfBeschikbaar (1)
  • GolfBeschikbaar (1)
  • TennisBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)

Strand