Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Pension Oliwier

Tragedia

Tomek
29-1-2017
  • Zwembad3

Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze,chyba właściciel.Przed wyjazdem czytałem opinie w których ludzie pisali "miły właściciel" oczywiście jak wszystko jest po jego myśli.Największe oszustwo to zdjęcia na stronie pensjonatu z widokiem plaży która jest oddalona o 25km.Woda do której jest 100 metrów to po prostu (żeby nie używać ostrych słów) nieporozumienie .Można sobie zobaczyć na mapach google.Byłem na wczasach nie na koloniach żeby ktoś mi dyktował że mam iść spać o 22:00.Aneks kuchenny to szafka na której stoi kuchenka elektryczna.Jeść to co uda ci się przygotować musisz na kolanach,chyba że przed domem nie opodal szamba.NIE POLECAM.

2016

Mieszane uczycia

Krzysiek
19-8-2016
  • Zwembad5

Ośrodek fajnie położony. Z basenem - niestety wielkości kałuży. Pokoje na dole mocno zagrzybione - praktycznie do wysokości 0,5 m to sam grzyb i pleśń. Stąd oczywiście smród i niestety skorpiony. Ale najgorsze jest to, że wypoczywają tam głównie Polacy azwyczaj siedzący nad basenem i żłopiący piwo Karlowackie z plastikowych butelek (żeby się taniej urżnąć) - wstyd się przyznać. Podobno na pietrze jest fajnie. Właściciele mili i pomocni. Od zatoki unosi się nieprzyjemna woń, szczególnie rano - nie doszedłem z jakiej przyczyny. Najbliższa zatoka pełna meduz - nie polecam. Najlepszy do wypoczynku jest KAMIENIAK z jego pięknymi zatoczkami - trzeba dojechać i zapłacić za wjazd do parku - ale z pewnością się opłaca.

2014

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

NIGDY WIĘCEJ

ANDRZEJ
5-9-2014
  • Zwembad1

Tragedia pensjonat i miejscowość.Wcale właściciele nie są tacy mili tylko zwyczajnie wkurzający a sam właściciel to nieuprzejmy np.godz 22.00 gasną światła na zew.i rób co chcesz tylko nie imprezuj nie griluj i siedź cicho a jeszcze w basenie za długo nie przesiaduj.Pokoje to małe klity.plaże co widać na zdjęciu to ściema to nie plaża tylko stary śmierdzący niezadbany brzeg.Na plaże musieliśmy dojeżdżać kilka km.autem.Naprawdę nie polecam nigdy więcej najn,no,niet,nieeeeee!!!!

Mooie plek

corinne hazaer
5-3-2014
  • Zwembad8

Prive parking ,mooie uitzicht vanuit balkon,propere kamers en zwembad...internetfacilteiten...kalme buurt,en maar op wandelafstand van het gezellige badplaats met boten in dorp van Mendulin!Genoeg eetgelegenheden en supermarkten in buurt

2013

Miejsce polecam ludziom którzy cenią sobie cisze i spokój. Do centrum Medulina 15 min spacerkiem,to samo do plaży,pokoje czyste zadbane z klimatyzacją i TV Sat. W mieście jest dużo atrakcji,jeszcze więcej w miasteczku o nazwie Pula(10min autem) polecam zobaczyć koloseum i wybrać się na miejscowy targ. Nie co dalej bo 100km od Medulina jest miejscowość Opatija,miejscowi mówią że to takie Chorwackie Monte Carlo i chyba się nie mylą bo jazda zajęła nam 1 godzinkę a naprawdę watro się tam wybrać. Co do samego pensjonatu to dodam jeszcze że super że jest basem,inne kwatery tego nie posiadają w tym miasteczku. Jak ktoś lubi łowić ryby to znajdzie coś dla siebie,w porcie można wynająć łódkę. Nie zapomnijcie jechać do parku Kamieniak czy coś takiego,właściciele wam na pewno powiedzą . Jeszcze raz polecam.. Tomek z rodzinką z Krakowa.

2012

Pensjonat godny polecenia. Czysto miło przytulnie. Wspaniały czyściutki basen. Okolica cicha, blisko do centrum, ładne plaże i czysta woda. Właściciele zawsze służą dobrą radą

Cisza,Spokój...................

Kaska,Kuba i Oskarek
9-10-2012

Na zakończenie sezonu chyba ostatnia, ale szczera opinia. Wyjeżdżając na wakacje zastanawialiśmy się czy jest to możliwe by zapomnieć o pracy i całym zgiełku, który na codzień nas otacza przyznam, iż uważałam to za mało realne....ale Wakacje były idealne, takie dające oddech na cały rok ciężkiej pracy.Pensjonat piękny,bardzo zadbany a już nie wspomnę o basenie... oj pomimo ,że cisza spokój to nie jedna popołudniowa impreza tam się odbyła. Na koniec dodam ,że ten cudowny klimat rodzinnej atmosfery nie był by możliwy gdyby nie Zdzichu i Beata -wkładający całe serce by każdy czuł się tam jak w domu…….nawet najmłodszy uczestnik.

Wymarzone wakacje

Jacek
7-10-2012

Pensjonat oliwier to idealne miejsce na relax.super atmosfera,doskonaly kontakt z gospodarzami,czyste pokoje,monitorowany parking,duży basen,piekne widoki,ogólnodostępna kuchnia lub osobna w pokoju,pokoje z balkonami,grill i wiele innych atrakcji :) jest rowniez mozliwosc wycieczek stateczki do wenecji,brjuni. Medulin to miejsce gdzie nie ma słowa "nuda".gorąco polecam

Wspaniałe miejsce

Filip z małzonką
18-9-2012

Gorąco polecam! Razem z małżonką bardzo miło wspominamy pobyt w tym pensjonacie. Wszystko zgodne z ofertą, bez przekłamań, a obsługa jest niezwykle miła i pomocna. Pokoje czyste i zadbane. Idealnym udogodnieniem jest basen, który w tych klimatach sprawdza się doskonale. Warto dodać, że w hotelu jest także dostęp do internetu dzięki czemu nie nudziliśmy się z małżonką w czasie deszczu..

Super miejsce!

Kasia
18-9-2012

Pokoje bardzo czyste i ładne, super pensjonat !

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Oliwier in Medulin, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Oliwier zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Oliwier scoort een 8.28 uit 10 op basis van 31 reviews.