Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Appartement Ante

0Tonen op kaart

3 Reviews over Ante

• 1Jakub Žampach03-09-2016

Sklamani jsme byli.

Přesně jak psal pan staré věci, skříň se mi rozpadla hned po tom co jsem dal do police pár triček, nikdo nemel zajem se o nas starat např. Vymenit toaletní papir, nebo napriklad dostat čisté ručníky, vse jsme meli své naštěstí, a po recenzi na slevomatu která byla samozřejmě negativní mi pan majitel sproste vynadal a urážel, nejezděte do tohoto penzionu je to šílené.

• 1Inrichting
    • 1Hoeveelheid ruimte
  • 5Miroslav Plic03-09-2016

Pro nenáročné na ubytování - dobrý

Dobrý den,

i já se chci podělit o své zkušenosti z pobytu. Po převzetí pokoje rozčarování. Pokoj malý, pro 2 dospělé osoby a 2 děti opravdu nedostačující. Po prvním ulehnutí na postel a otočení jsem se propadl a následném telefonátu delegátovi mi bylo řečeno - co já s tím??? Po té, že přijede majitelka. Ta se dostavila, viděla a že přijede za chvíli. Přijela. Vrtačku v ruce a 4 vruty. Když jsem viděl postup, ujal jsem se opravy sám. Jinak nábytek 90 let starý, baterie slepená izolepou a malba vyzdobená vražednými ataky na komáry. Vše vrzalo - skříně, dveře, postel... Na námitku, že se nám to absolutně nelíbí, byla odpověd jednoznačná - co bychom prý chtěli za ty peníze. V kuchyňce bylo dostatek lednic i nádobí a překvapivě i místa. Přesto pěkné místo pro klidnou dovolenou i s dětmi. Před odjezdem nám delegát sdělil, že mluvil s dědici objektu a ti slíbili nápravu.

• 2Inrichting
    • 2Hoeveelheid ruimte
  • 1JJ22-08-2011

SMERIG Vies , plakkerig NOOIT MEER !!!

In eerste instantie waren we over de foto's online goed te spreken. Tot we daadwerkelijk ter plekke kwamen. Servies Incompleet, borden glazen niet (goed) afgewassen. Beddengoed hadden we het gevoel dat er al iemand eerder op geslapen had :-(. (we hebben op onze eigen handdoeken geslapen die nacht) Keukenkastjes plakte gewoon, deurrubber van de koelkast was een bron van viezigheid. Douche stonk en was ook alles behalve een plaats waar je je wilt wassen. Te veel om op te noemen , tip GA ER NOOIT HEEN. We hebben gelukkig de volgende dag een ander appartement kunnen vindenvoor de rest van de twee weken bij wel schone mensen en toch een top vakantie gehad verder. Zee is mooi schoon , kiezelstrand ook mooi schoon lekker rustig, max ontspannen

• 3Inrichting
    • 7Hoeveelheid ruimte