Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

KeniaKeniaMalindiHotels MalindiHotel Coral Key Beach Resort

• Restaurant
  • Draadloos internet
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel infoTonen op kaart

5 Reviews over Coral Key Beach Resort

• 8krzysztof08-12-2013

Hotel adekwatny do ceny

Wróciłbym tam jeszcze raz...

• 9Eten
    • 9Zwembad
  • 10Centrum Last Minute www.clmkielce.pl 06-03-2013

Kenijski raj

Hotel super , utrzymany w klimacie kenijskim z egzotycznym otoczeniem. Często można spotkać ciekawskie małpki i kolorowe papugi. Plaża przy hotelu dosyć wąska, natomiast dobrze zagospodarowana. Jedzenie bardzo różnorodne w formie bufetu. Wspaniałe wieczory animacyjne . Hotel gorąco polecamy na romantyczny pobyt we dwoje lub ze znajomymi. Nie polecamy rodzinom z dziećmi , które szukają atrakcji .

• 10Eten
  • 8Irek10-02-2013

Polecam hotel pod warunkiem......

Polecam hotel pod warunkiem, że nie dostaniecie pokoju w części Beverly Key. Nasze biuro ma zakontraktowane pokoje niestety tylko w tej części kompleksu. Po wyjściu z kompleksu Coral Key trzeba iść do części Beverly ok 100m lokalną zakurzoną drogą pełną zaczepiających beach boysów, rowerzystów, tuk-tuków, motocykli i samochodów. W części tej nie ma baru, dla mających all inclusive-koszmar, pokoje malutkie, ponure, bez krzesła, bo nie ma na nie miejsca. Natomiast pokoje w domkach w Coral Key-OK. Jedzenie smaczne,jakość dobra, ale monotonne no i codziennie kozina ( ale są też ryby, drób). Dużo kuchni włoskiej (95% gości to hałaśliwi Włosi). Miła, życzliwa obsługa. Przepiękne kwitnące ogrody z kilkoma basenami. Plaża pełna wodorostów wyrzucanych codziennie przez ocean (grudzień 2012), ale tak było na całym wybrzeżu. Woda niemal wrzątek, ale kąpiel przez te glony niezbyt przyjemna. Bardzo blisko do centrum Malindi.

• 8Eten
  • 9Bartek22-01-2012

Superr!

Zdecydowanie polecam - bardzo fajnie położony obiekt, przesympatyczna obsługa, dobre jedzenie - raj na ziemii!

• 10Eten
  • 10Agnieszka17-01-2012

Polecam

Hotel Coral Key jest uroczym miejscem do wypoczynku! W hotelu byliśmy bardzo późnym wieczorem, ale i tak zaprezentował się dobrze! Duża ilość zieleni i pachnących kwiatów na krzewach jest zaskakująca, a na plaży cień palm kokosowych to wymarzone miejsce do odpoczynku. Plaża duża, piaszczysta. Dla nas dużą atrakcją było zakwaterowanie w domkach zbudowanych na wzór afrykański - te są w części hotelu bliżej oceanu, w tej części jest również restauracja i bar all inclusive. Generalnie w całym hotelu w ciągu dnia panuje miła i spokojna atmosfera, wieczory przeznaczone są na animacje. Jedzenie smaczne, urozmaicone. Obsługa miła i uprzejma i niezwykle cierpliwa. Odpoczywają tu Włosi,Czesi, Litwini. Obawialiśmy się komarów, ale przez cały pobyt widziałam ich może 10, a poza tym w pokoju była moskitiera. Robactwa nie było wcale, pokoje sprzątane były codziennie.

• 9Eten

Hotel Coral Key Beach Resort info