Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Succi

Hmm..

Sabina
4-8-2011
  • Eten3

Przyjeżdżając tam trochę się zawiodłam, tzn. na hotel nie narzekałam. Plaża jest o rzut kamieniem, wystarczy przejść przez drogę i zejść po schodach. Hotel ma swoją plażę za co duży plus.

Jeśli chodzi o dyskoteki to jest ich kompletny brak jedynie po przejściu 6km w centrum Anzio są jakieś kluby i port. Można tam dojechać także pociągiem, stacja jest oddalona od hotelu jakieś 2km.

Zwykłe sklepy z jedzeniem są niedaleko, otwarte od rana do wieczora z przerwą od 14-17 - sjesta.

Myślę, że Anzio to dobre miejsce do wyciszenia, pospacerowania po plaży, odpoczynku. Ludziom w moim wieku - 18 lat, którzy chcą się pobawić polecam wybrać inne miejsce :)

Nigdy więcej

Kamil
17-1-2011
  • Eten1

Dostałem pokój w nieodnowionej części, w której pokoje dostają jedynie Polacy - Włosi mieszkają w części odnowionej. W pokoju było pełno karaluchów. Po złożeniu skargi u obsługi dostałem pokój w odnowionej części hotelu. Pod moją nieobecność obsługa hotelu zapakowała moje rzeczy to worków na śmieci!!! i przeniosła mnie do pokoju z karaluchami - właściciel twierdził, że spryskał pokój jakimś środkiem i już nie ma robactwa. Masakra!!!

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Succi in Anzio, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Succi zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Succi scoort een 5 uit 10 op basis van 2 reviews.