• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

hotels Kielce

Reviews over Kielce

• 8DANIELLE05-08-2014

Mooie plaats

Vakantie bestemming in Kielce in Hotel Kameralny, een van de weinige hotels in Kilece Polen met zwembad, sauna, whirlpool, terras, verzorgde tuin, goed gemaaide voetbalveld en zeer kindvriendelijk. Er is elke dag markt, grote winkelcentra die tot laat open zijn.Genoeg Kerken om te bezoeken. Genoeg aanbod van Fastfood ketens. Aardige mensen overal, zeer behulpzaam.

• 7Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur

Gereisd met vrienden in juli 2014

• 7Agata20-08-2012

Spokojne wakacje

Swietne miejsce dla osob ktore lubią spokoj i leniwe wakacje. pobliskie jezioro z plaża i rowerkami wodnymi sa cudownym sposobem miłe spedzenie czasu. Dla osob lubiace imprezy tez sie coś znajdzie gdyz cała noc gra muzyka, mozna napic sie drinka, potanczyc a nawet pośpiewać. miejsce raczej typowo wypoczynkowe, nic ciekawego do zwiedzania. niezbyt tłoczno. idealne miejsce dla młodych ludzi chcacych wypoczac i pobawić sie, oraz dla całych rodzin.

• 9Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in augustus 2012

• 10Marta06-08-2012

"Sielpia Wielka"

Planując ze znajomymi weekendowy wyjazd do Sielpi Wielkiej, położonej w powiecie koneckim, woj.świętokrzyskim, nie myślałam że będzie on sprawcą wielu niezapomnianych wrażeń. Sielpia to wieś, więc zapewne większość osób uważa, że nie ma sensu tam jechać. Ja chce wyprowadzić wszystkich z tego błędu. Noc spędziliśmy pod namiotami na jednym z kilku poli namiotowych. Okolica była przepiękna, atmosfera jeszcze lepsza. Mimo pozornego spokoju, ciszy i dookoła otaczającego nas lasu, nieopodal miejscowość ta tętniła życiem. Po przejściu kilkuset metrów tuż obok ogromnej plaży czekało na nas kilka dyskotek, klubów, restauracji. Można było szaleć do białego rana. Ale to nie koniec atrakcji. Na zaplanowanie drugiego dnia było jeszcze więcej ofert. Szlaki rowerowe i turystyczne, Muzeum Staropolskiego zagłębia przemysłowego. Nad zalewem znajdujące się wypożyczalnie sprzętu wodnego, parki linowe, kino letnie itp. Będąc w okolicy warto zobaczyć m.in.: Skansen w Tokarni, Oblęgorek czy Jaskinię "Raj".

• 5Cultuur
    • 8Omgeving

Gereisd met vrienden in augustus 2012

• 10Wiolka23-05-2012

polecam na wakacje

Idealne miesjce na wakacje, bliskosć do gór świetokrzyskich jest kolejnym atutem tego miasta ;)

januari 2012

• 7Ula08-05-2012

opinia o mieście

Bardzo ładne miejsce w woj. świetokrzyskim, idealne na odpoczynek dla rodziny z dziećmi

• 8Uitgaanslevenn
    • 9Sfeer in stad

april 2011

• 3Dominika14-04-2012

Nigdy więcej

Niestety nie mogę polecić tego miasta-zbyt mało miejsc rozrywki.

• 1Uitgaanslevenn
    • 2Cultuur
    • 1Omgeving
    • 1Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 10Agata09-10-2010

Świetne miejsce

Polecam tanie noclegi- Hotel Stella Kielce. Bardzo dobre wyżywienie, świetna obsługa

Gereisd met partner in september 2010

• 8Lukasz29-04-2009

Polecam to miasto.

Bardzo dobre miejsce dla młodych ludzi. Miasto jest średniego zagęszczenia więc można się swobodnie po nim poruszać. Bardzo duża ilość dyskotek, barów itp. Uczelnie oferujące bardzo wysoki poziom nauczania. Miasto wciąż staje się coraz bardziej nowoczesne i tym samym ładniejsze...

• 6Cultuur
    • 7Omgeving
    • 7Sfeer in stad

Zakelijk gereisd in april 2009

• 10Pawel13-03-2009

Super miasto

Ciche i spokojne miejsce, gdzie można do woli spacerować i cieszyć się super cukierniami i kawiarniami :)

Gereisd met vrienden in maart 2009

• 10KRZYSZTOF11-03-2009

KIELCE DOBRE MIEJSCE

UNIKALNE WALORY ARCHITEKTONICZNE .GEOLOGICZNE (JASKINIA RAJ) ORAZ PIĘKNA PRZYRODA(GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE) I WIELE INNYCH GODNYCH POLECENIA MIEJSC. POLECAM!

• 9Cultuur
    • 7Omgeving