Géén boekingskosten

Hotel
HongarijeHongarijeSárvár
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Park Inn Sárvár voor je op een rij gezet:

6.6VoldoendeScore uit 11 reviews

• Zwembad
  • Sportfaciliteiten
  • Huisdieren toegestaan
Meer hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

11 Reviews over Park Inn Sárvár

• 9jana02-02-2016

Sárvár - ano

Od minulého roku se podstatně změnila klientela. Bylo tam 80- 90% Čechů.Už není na pokoji mini bar, jen automat na chodbě.Byli jsme velmi spokojeni jako minulého roku. Překvapilo nás, že během pobytu (4noci) nikdo nepřišel uklízet. Přes víkend v 8,30 zaklepala pokojská a zavolala lámanou češtinou "koš!" a to bylo všechno. Jídlo si udrželo dobrou úroveň.

• 9Buchinger Friedrich03-01-2015

Super Hotel

Wir waren von der Sauberkeit u. dem Service sehr zufrieden Wir kommen wieder---Morgen 04.01.2015

• 3František Hrušovský08-08-2014

Už nie

Boli sme ubytovaní od 4.8.2014 do 8.8.2014.Sklamal nás prístup hotela v tom, že namiesto štandartnej izby, ktorú sme mali pre dve osoby zaplatenú nám poskytli izbu,spojenú s vedľajšou izbou a to spoločným balkónom a dverami v stene, ktorá oddelovala susedné izby a cez ktoré bolo zo susednej izby všetko počuť takže źiadne súkromie./cena za 4 noci s poplatkami bola cca 550 EUR/. Po reklamácii nám izbu po dvoch dňoch vymenili za izbu akú sme si predstavovali. Pri sťahovaní sme si v pôvodnej izbe zabudli cestovnú tašku, čo sme zistili pri odchode avšak bolo nám oznámené, že žiadna taška sa v izbe nenašla. Zároveň sme prišli o osušky, ktoré nám niekto odcudzil na kúpalisku.

• 10janoš12-12-2013

KRÁSNÝ HOTEL, VŠE OK

UBYTOVÁNÍ SUPER, VÝHLED NA VENKOVNÍ BAZÉNY KRÁSNÁ KRAJINA, OKOLÍ HOTELU V POHODĚ 10 MINUT PĚŠÍ CHŮZE DO MĚSTA, CENA UBYTOVÁNÍ A ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY OK, JIDLO V RESTAURACI POLOPENZE SUPER - BOHATÝ VÝBĚR, POKOJ KRÁSNÝ - ÚKLID PRAVIDELNÝ KAŽDÝ DEN NELZE HODNOTIT NEŽ SUPER

• 4Michaela20-08-2012

nedoporučuji

prostorné, příjmné pokoje, poměrně zdlouhavé odbavení v recepci. Bohužel zcela poddimenzovaná restaurace. Obsluha neznalá, nestíhá uklízet ze stolů, při plně obsazeném hotelu je problém najít volný a připravený stůl. Kvalita jídla zejména na večeři opravdu strašná. Areál s bazény je veliký. Bazény s termální vodou. V době, kdy jsme tam byli (prázdniny) byl celý areál přeplněný, Z bazénů si můj syn odnesl záněl zvukovodu a já gynekologické problémy. Jsem ráda, že jsme tam strávili "jen" prodloužený víkend-

• 2Eten
    • 7Kindvriendelijk
  • 8am_kloezen11-08-2012

fantastisch voor herhaling vatbaar

Het is een super hotel met een prachtig zwemparadijs erbij voor kinderen van elke leeftijd. Het eten is prima in buffet net als het ontbijt het personeel is vriendelijk. De kamers waren prima in orde schoon netjes. Voor ons was het een super vakantieweek in een hotel waar de prijs kwaliteit klopte.

• 8Eten
    • 8Kindvriendelijk
  • 4Delphi De Wilde27-07-2012

Nooit meer!

Zeker geen 4sterren waard! Voor nog maar zes jaar oud te zijn, nu al enorm verwaarloosd. Vlekken op het tapijt in de kamer, sofabed in de familiekamer was meer ijzer dan bed. Het balkon in de familiekamer was maar 1m² dus als de kinderen sliepen kon je met moeite met twee op het terras zitten. Bovendien merkten we, bij het leunen tegen balustrade dat deze aan één kant los hing. Levensgevaarlijk! Ontbijt was in de week tot tien u, weekend tot half elf, maar als je om half tien eetzaal binnen komt, vond je geen enkele gedekte tafel meer en lichten werden reeds om half tien gedoofd. Idem voor diner. Het personeel zag je dan zoeken naar een tafel maar boden geen hulp aan en bestek moest je dan maar zelf bijeen spronkelen. Niks van service! Eten was wel ok. Zwembad: veel verschillende zwembaden, maar massatoerisme waardoor ze het niet aankonden, weinig redders en vuil! Slecht onderhouden. Bovendien had de camping ernaast, ons hotel plus hotel palend aan wellness toegang dus veel volk.

• 7Eten
    • 4Kindvriendelijk
  • 8saskia_loomans06-08-2011

Mooi

Hehe eindelijk een Nederlandse reactie. Park Inn Sarvar is een heel mooi hotel maar wel erg massaal. Het is een hotel zoals je die in landen als Turkije ook veel tegenkomt. Het waterpark is mega, maar ook wel megaleuk, ook zeker met kleine kinderen. Voor het saunacomplex moet je wel betalen, maar het is ook niet zomaar een cabine en een bubbelbad. Het hotel is echt georienteerd op de toeristen met baby's, peuters en kleuters. Het restaurant is massaal maar wel goed eten. Ontbijtbuffet is zelfs super. Personeel in restaurant is wel vriendelijk maar de rest van de Hongaarse bevolking ziet je liever komen dan gaan (ook bij de receptie helaas). De kamers zijn mooi en ruim en het balkon is ook mooi. Om 8.00/9.30 uur wordt er op je deur geklopt voor te poetsen. Als je zegt dat je nog niet klaar bent komt er de rest van de dag niemand meer. Dus de zz-kaart ophangen en daarna zelf maar bij de receptie melden dat je kamer niet gepoetst is en dan mag je blij zijn dat je nieuwe handdoeken krijgt

• 7Eten
  • 10Kalužová12-02-2011

Cítili jsme se jako srdečně vítaní hosté

Mohli by přidat v úklidu na pokojích - sama si potrpím na pořádek. Máme ale úžasnou zkušenost s tamním personálem. Pokazilo se nám auto den před odjezdem a jeden z provozních nám zařídil ZDARMA opravu u svého známého přímo v Sárváru a sám nepřijal ani láhev dobrého vína jako poděkování. Slečny na recepci nám dokonce zajistily na ty dvě hodiny hlídání pro děti, abychom si mohly zařídit tu opravu - já neumím řídit a manžel zase německy :o). Celkově velká spokojenost!!!!!

• 9Eten
  • 2Igor24-08-2009

never again

I write about thermal camping , it was isn't security, robblery, burglary, manager hotel and camping don't say sorry

• 5Eten

• SaunaBeschikbaar (1)
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

• Adresgegevens
    Vadkert u. 4, 9600