Hotel Hungarospa Thermal

Beoordelingen
  • Fantastisch / fenomenaal: 8+

Skvělé

Aleš Soldát, 25-8-2013

Za týden jedeme s manželkou počtvrté do tohoto hotelu. Celý rok se vždy těšíme na pobyt v lázních. A jaký je hotel? Ubytování perfekt. Pokoj každý den profesionálně uklizen. Ložní prádlo a ručníky měněny možná až příliš často.

Jídla velmi chutná. Výběr jídel obrovský. Na perkelt vzpomínáme ještě o Vánocích.

Obsluha -kapitola sama pro sebe. Jsme s manželkou oba invalidé,ale v tomto hotelu to nijak moc nepociťujeme. Ihned po příchodu do jídelny se nás ujmou přítomní číšníci a profesionálně nám u bufetového stolu naloží námi vybraná jídla a odnesou nám je ke stolu, který vyhradili jen pro nás.

Už se těším na ranní kávu v kavárně, takovou doma nedostanu.

Děkuji tímto své kolegyni z práce, která mně doporučila Hajdůszobosló a šťastné náhodě, která nás s manželkou přivedla do hotelu Thermal

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Hungarospa Thermal in Hajdúszoboszló, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Hungarospa Thermal zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Hungarospa Thermal scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.