Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Hajdúszoboszló

Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Hajdúszoboszló

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Hajdúszoboszló voor je op een rij gezet:

Booking.com
Booking.com
trivago
trivago

Reviews over Hajdúszoboszló

• 9Maja09-04-2018

udane rodzinne wakacje, dzieci zachwycone

wiele atrakcji dla najmłodszych, piękna pogoda, kompleks basenowy ogromny, zjeżdżalnie, baseny, brodziki, masaże, suna... każdy znajdzie coś dla siebie

• 9Cultuur
    • 9Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur

Gereisd met vrienden in juli 2017

• 9Jan12-06-2017

Super miejsce.

Od lat jeżdżę dwa razy co roku i zawsze jest super Dlatego "dla zdrowotności "wszystkim polecam.

• 8Cultuur
    • 10Sfeer in stad
    • 10Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2017

• 7fam van Veen17-08-2016

Alles draait om Hungarospa

Een redelijk modern toeristen oord, met vele eetgelegenheden en barretjes. De toeristen komen uit Polen, Hongarije en Roemenie. Dit maakt de sfeer anders dan de gemiddelde spaanse costa plaats.Het toeristische gehalte is wel vergelijkbaar met een spaanse costa plaats. Het eten en drinken is er goed en goedkoop. Ook is er in het hoogseizoen veel te beleven wat betreft verschillende festiviteiten en marktjes.

• 6Cultuur
    • 7Omgeving
    • 7Sfeer in stad
    • 7Zorg voor natuur

augustus 2016

• 7Remik01-08-2016

Przyjemnie

Hajduszoboszlo, jak i sami Węgrzy to jakby cofnąć sie w czasie w Polsce o 30 lat. Ich obfite i tluste jedzenie, otyłość, sposob spędzania wolnego czasu, wygląd, ubiór, to co oferuja w sklepach, marketach, wystrój, zachowanie, jakość hoteli, obsługa, rozrywki i całokształt. Polska w pierwszej połowie lat 90. Pisz wymaluj. Mam nieodparte wrażenie, jakby demokracja dopiero sie tutaj zaczęła i to wczoraj.. Ja akurat wspaniale wspominam tamte lata w Polsce wiec i tutaj mi sie podobało. Jednak, jak ktoś przywykl do luksusowych hoteli i przekąsek wielości paznokcia na 30cm talerzu to miejsce raczej nie dla niego. Tutaj wszystko toczy sie swoim powolnym torem, jest przyzwoicie i naturalnie. Turysta jest ceniony, ale nie rozpieszczany. Chore i strasznie wyżyłowane normy kontroli jakości, jakby jeszcze tutaj nie dotarły. Sam kompleks basenów tez przyzwoity, duzo atrakcji i obiekt ogromny, lecz nie tak to sie juz dzisiaj robi. Nie ilośc i gabaryty sie liczą lecz jakość. Wystarczy zobaczyć termy poznańskie czy zielono górskie. Właściwie wszytko to co tam zawarte w duzo mniejszych i zgrabniejszych gabarytach. Pobyt uważam za udany. Jedzenie ... no cóż strasznie tłusto lecz idzie takze wyszukać cos dla siebie. Nie drogo, sympatycznie , polecam. Podsumowując: jeżeli miałbym jechać tutaj kolejny taz 1000 km w jedna str. pewnie bym dał sobie spokoj. 600 km warto sie przejechać. Jest tez kilka fajnych miejsc w okolicy, ktore warto zobaczyć.

• 8Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 7Omgeving
    • 8Sfeer in stad
    • 7Zorg voor natuur

juli 2016

• 1Gosia23-07-2016

Nie polecam

Mam niemiłe wspomnienia z hajduszoboszlo. Zostaliśmy tam oszukani i bardzo źle potraktiwani przez kobietę u której chcieliśmy wynająć pokój. Wzięła kasę 'z góry' i nie chciala nam jej oddać jak po 15 minutach pobytu chcieliśmy zrezygnować bo okazało się że nie ma tam ciepłej wody i śmierdzi pleśnią. Po interwencji policji zwróciła z wielką łaską tylko połowę kwoty....A Ci do basenów to szału nie ma. Zaniedbane trochę, nie inwestują w naprawy lub modernizacje obiektów.

• 3Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 1Omgeving
    • 1Sfeer in stad
    • 1Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juli 2016

• 7jack09-01-2014

plaatsje zelf bied niet zoveel

Het grote staatsbad is heel massaal; het uitgangsleven voltrekt zich voornamelijk in de hotelwijk en veelal in de buitenlucht.

• 8Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 8Sfeer in stad

Gereisd met partner in mei 2013

• 6Bert27-07-2013

Alles draait om het zwembad

Het grote zwembad Hungarospa is de kern van dit dorp, dat verder weinig te bieden heeft. Wel veel hotels, pensions, 2 campings en goede restaurants. 's Avonds is het gezellig druk op straat. De toegangsprijs voor het zwembad is behoorlijk hoog als je ook gebruik wilt maken van de glijbanen en/of van het binnenzwembad. De Hajdú Camping hoort administratief wel bij het zwembad, maar past daar kwalitatief absoluut niet bij. Het nabijgelegen Hortobágy (Mátai Ménes) op de uitgestrekte puszta is de moeite wel waard.

• 4Cultuur
    • 4Sfeer in stad

juli 2013

• 2Adrika24-07-2012

soha többé Tompa utca 22

A strand fürdő nagyon szép, a környezet úgy szintén. Meglettunk volna elégedve ha a (kedves) vendéglátok úgy bánnának a vendégekkel ahogy illik. De nem is megyunk oda többé és nem ajánlom senkinek.

• 2Uitgaanslevenn

• 9Cultuur
    • 9Sfeer in stad

april 2012

• 9Michał28-06-2012

W sam raz na aktywny wypoczynek

Jeśli masz ochotę na cudowne wakacje skąpane w słońcu to Hajduszoboszlo zdecydowanie jest dla ciebie! Naprawdę trudno tam trafić na pochmurną pogodę co jest bardzo ważne bo to miejsce słynie ze swoich basenów. Nieważne czy jedziesz z rodziną, znajomymi, ukochaną. Nieważne czy jesteś stary czy młody. W ogromnym kompleksie basenowym każdy znajdzie coś dla siebie. I gorące wody, i sztuczne fale, a nawet sztuczne może! Są równnież boiska do śiatkówki plażowej jak i do tenisa. Co więcej na basenie możesz spróbować zarówno tradycyjnych potraw węgierskich jak i tych z całego świata. Jest to możliwe dzięki temu że na terenie basenu jest ogromna ilość małych barów i restauracyjek. Kiedy już wypocząłeś cały dzień na basenie polecam wieczorny spacer po deptaku gdzie można zatrzymać się w restauracji z muzyką na żywo, potańczyć na świerzym powietrzu, pograć w minigolfa, pójść na estradę gdzie prawie każdego wieczoru odbywają się koncerty. Aw wszystko za naprawdę małe pieniądze.

• 8Cultuur
    • 10Sfeer in stad