Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Bükfürdõ

• 4
    • Internet
    • 3
Annuleren

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Bükfürdõ voor je op een rij gezet:

Booking.com
Booking.com

Reviews over Bükfürdõ

• 9Novotná Martina19-06-2014

Skvělé místo

Výborná dovolená,vynikající ubytování a služby.Doporučuji všem kteří chtějí relaxovat a řádně si odpočinout a nabrat nové síly.

• 10Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur
    • 5Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur

Gereisd met vrienden in januari 2014

• 8Jaroslav07-07-2013

skvělé lázně až na některé ubytovatele

Chtěl bych upozornit na ubytovatele Molnárovi, kteří vlastní Apartman Nóra a další 3 objekty v Bukfurdo. Přestože jsme měli objednané ubytování u nich v apartman Nóra již od ledna 2013 a týden před příjezdem jsme zaslali e-mail a dostali odpověď že jsme očekáváni, po příjezdu na místo nás čekalo rozčarování. Paní Molnárová nás doslova vyhnala a museli jsme hledat po Bukfurdo nové ubytování, což nebylo zase až tak lehké. Chceme tímto na tyto lidi upozornit, aby si na ně Češi dali pozor, protože příčinou bylo ubytování Němců, kteří asi dali víc a přijeli dvě rodiny místo jedné. Příště již nebudeme shánět ubytování v soukromí ale v některém z hotelů, což je jistější. Manželé z České Lípy

• 5Sfeer in stad
    • 2Omgeving
    • 3Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in juni 2013

• 10Bakos Márton10-12-2012

Kiváló desztináció :)

Sziasztok! Tavaly voltunk barátnőmmel Bükfürdőn a két ünnep között...Hóesés, gőzölgő gyógyvíz, millió egy, fiatalok számára is kellemes szolgáltatás, jó éttermek, Bécs, Sopron, Kőszeg közelsége volt az igazán nagy érv Bükfürdő mellett, szebb-jobb pihenést nem is tudtunk volna elképzelni :) Ha netán érdekelne Titeket, kedves fórumozók, linkelem a desztináció hivatalos weblapját, mi is ezen keresztül intéztünk mindent :)

• 8Omgeving
    • 5Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in december 2011

• 8jeroen16-07-2012

fijne plaats om te kuren en vakantie te vieren.

Bij toeval hier terecht gekomen. Komen hier inmiddels 3 jaar. Heerlijk om bij te tanken. Baden zijn prima, ook onze kinderen vermaken zich goed hier. leuke uitstapjes mogelijk Szombathely, Koszeg, Sopron en Wenen. T weer ligt in de zomer tussen de 25 en 33 graden. Eten is goedekoop, winkelen leuk in Szombathely. Ook het jaarlijkse carnval Romeinse tijd in aug erg leuk.

• 7Sfeer in stad
    • 7Omgeving
    • 7Uitgaanslevenn

juli 2012

• 7Jaroslav Sanda18-02-2012

výstavba 70. let

je znát, že lázně vyrůstaly v 70. letech. Obchody o víkendu zavřené (možná je to v létě jiné) Ale odcházet z hotelu není v podstatě nutné. Hotel nabízí vše

• 5Sfeer in stad
    • 4Omgeving
    • 7Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in februari 2012

• 8Romana Kinská26-07-2011

Lázeňské místo

Bukfurdo - navštívili jsme s dětmi. Lázně nám připadali spíše pro starší návštěvníky. Byli jsme cestovatelé s menšími dětmi a tak jsme vyhledávali aktivity pro ně. Z našeho pohledu tedy doporučuji vláček - který projíždí celým městečkem a šlapací autíčka. In-line si vemte sebou. Všude jsou upravené cyklostezky. Totální rovina.

Z tohoto města jsme podnikali výlety do lázní SARVAR ( koupání pro děti), také do Lutzmannsburgu - kde je super akvapark. Z okolí jsme ještě navštívili jezero Neusiedler See u Fertorakos. Zde je možná projížďka lodí.

juli 2011

• 9Vanlaer Pierre03-05-2009

on y reviendra

Avons séjourné 15 jours u camping romantik à Bukfurdo, celà vaut d'y passer, camping bien entretenu, calme près de la ville et des thermes. Coût de la vie très bas, on mange au camping le plat du jour avec potage pour 4 euros. En ville à une terrasse un demi litre de bière soproni( très bonne) 1,5 euros!! Nous y retournons cette année.

• 8Omgeving

Gereisd met partner in juni 2008

• 9goldschmidt12-03-2009

Bükfürdö

nous sommes passes par hasard ,il y a 3 ans a bukfurdo ,sommes rester 1 mois camping Romantik,nous avons ete agrablement surpris par cette petite ville thermale de par sa tranquillite,ses environs,sa cout de la vie pas cher,son climat de mai septembre,son equipement thermal,de par sa proximite de l'autriche(10kms),de budapest(250kms),du lac balaton(90kms) ,vienne(150kms)que finalement avons fait l'aquisition d'un appartement pour y rester environ 5 mois dans l'annee.

• 8Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur

Gereisd met partner in maart 2009

• 10allies08-09-2008

romantic camping

impressions sur le camping tres bonne, bien tenu , sanitaires tres propre, ayant passe 1semaine au camping fin aout, jai ete surpris par le climat tres agreable, les thermes a proximite sont agreables, le seul regret c'est de ne pas voir de francais sur se site, je les encourages vivement a aller dans se camping, ce n'est pas plus loin pour quelqu'un qui habite l'est de la france que de se rendre a argeles, autoroute tout le long gratuite, juste une vignette a achete en autriche, croyez moi allez visitez se pays et surtout cette region de bukfurdo vous ne serez pas decu

• 6Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur

Gereisd met partner in augustus 2008

• 8De Pooter Gertrude22-11-2007

Camping Romantik is voor alle leeftijden toegankelijk al dan niet om te kuren. Niet duur qua logies , uit eten gaan en cultuur. Rustige omgeving om te wandelen en van de natuur te genieten. Weinig verkeersdrukte. Vriendelijk onthaal op camping !

• 8Uitgaanslevenn

Gereisd in november 2007