Géén boekingskosten

• Sportfaciliteiten
Meer hotel info

20 Reviews over Strofades Beach

• 2Marysia28-06-2018

Nieudane doświadczenie. NIGDY więcej.

Bardzo nieprzyjemny właściciel hotelu - agresywny i choleryczny skutecznie zepsułł wakacje. Jesteś Polakiem, jesteś klientem ostatniej kategorii. Odradzam hotel. Radzę omijać szerokim łukiem.

• 3Eten
    • 2Zwembad
    • 2Hygiëne
  • 3Agata10-01-2018

Niestety wakacje nie udane

Ogólnie po pierwszych dwóch dniach nie miałam powodu do narzekań, było gorąco więc jeść się nawet nie chciało. Niestety później okazłało się, że jedzenie ani nie jest dobre, ani zróżnicowane. Przez cały pobyt było może kilka rzeczy które były smaczne, niestety po tym jak mój partner trafił do szpitala z ogromnym bólem brzucha i okazało się, że to zatrucie pokarmowe odechciało mi się jeść wszystkiego. Jedliśmy na mieście. Opcja all niestety nie była tu strzałem w 10. Pokój mieliśmy naprawdę ładny, na ostatnim piętrze, z widokiem na basen i morze, zawsze ładnie wysprzątany. Okolica bardzo mi się podobala, oprócz niesamowitego smrodu, który było czuć przez nasze ostatnie 4 dni, przed wejściem do hotelu. Ogólnie wiele rzeczy mi się podobało: bar z całkiem miłymi barmanami, animacje, bliskość morza, pokój ze świetnym widokiem i to, że spacerkiem można było dojść do całkiem fajnych sklepów i restauracji. Niestety, wizyta w szpitalu, zwiedzanie apteki i patrzenie jak partner leży pod kroplówką przyćmiewa pozytywne akcenty. Płaciliśmy ponad 3300 zl za osobę na 7 dni, zdecydowanie za dużo, jak na to, że trzeba było wydać dodatkowe pieniądze, żeby nie chodzić głodnym, nie było warto. Podsumowując, nikomu nie poleciłabym tego hotelu, ze względu na jedzenie. Może nie jest ono najważniejsze, ale dwa dni mielismy wykreślone z wakacji przez zatrucie nim. Polecam się zastanowić 3 razy, albo i 5.

• 1Eten
    • 9Zwembad
    • 6Hygiëne
  • 9Agnieszka25-09-2017

Fajne miejsce

Do strofades przylecielismy 15.09. Ok godz 7-8 :00 do godz 11:00 czekalismy na swoj pokoj poniewaz byliśmy w podróży poślubnej udalo nam sie dostać od Hotelu pokoj malzenski w ktorym czekalo na nas wino i owoce-milo . Do miasta bliziutko do Zakynthos jezdzi autobus ale różnie zdaża mu sie przyjechać 20min szybciej bilet to koszt 1.80 na autobus najlepiej isc troche dalej za hipermarket cerfur . Po drodze za hipermarketem jest firma organizująca wycieczki. Zante naprawde super my bylismy na Mix poludnie caly dzien za 35euro od osoby wrazenia mega nie polecamy wycieczki z BP. Jedzenie hm.. sniadania i kolacje ok ale obiady jak dla nas nie przypadły do gustu. Brak mleka przez 2dni w automacie do kawy. Basen woda zimna chlor wlewany wiaderkami. Do plazy bliziutko z okna widzieliśmy morze woda mega ciepła.

• 5Eten
    • 8Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 7Małgorzata18-07-2017

dobre miejsce

hotel Strofades ogólnie dobre miejsce na wypoczynek z dzieckiem blisko morza ,brodzik,plac,zabaw,animacje.Jedzenie dobre,pokoje czyste,obsługa miła.Do centrum ok.10 min.spaceru.Plaza niezbyt czysta ale piaszczysta można znaleść miejsce dla siebie.Nie jest luksusowo,ogólnie pozytywnie.Mogę polecić osobom nie mającym wielkich wymagań.My jesteśmy zadowoleni.

• 6Eten
    • 8Zwembad
    • 6Hygiëne
  • 2hofstede30-06-2017

nooit, nooit meer!

Het hotel word overbevolkt door Oostblokkers met hun onbeschofte gewoontes die om half 6 s morgens de handdoeken op de bedjes leggen zo dat zij een plek aan het zwembad hebben en dan ook de hele dag bezet houden, als je de douche gebruikte moest je douchevloer met je eigen handdoek dweilen die ook maar eens in de 2 dagen verwisseld worden beddengoed wordt eens in de 3 dagen verschoond, het restaurant is ver beneden de maat het eten is iedere dag hetzelfde, en dan nog het vreselijke lawaai vanaf s morgens 9 uur tot laat in de avond, alle balkons hebben uitzicht op het zwembad waar al het lawaai vandaan komt dus geen seconde rust, het hotel heeft een 3 sterren aanduiding maar verdiend een 5 sterren aanduiding maar dan onder de streep, voor dit hotel mag geen enkele Nederlander meer boeken.

• 1Eten
    • 1Kindvriendelijk
    • 1Zwembad
    • 3Hygiëne
  • 1danielle kardol14-08-2016

nooit meer

Zeer veel zwaar drinkende Polen, russen enz. Alle animatie is in het Pools andere taal was niet toegestaan. zwembad zeer vies, kamer was verschrikkelijk!!!! Nooit meer, slecht hotel!!!!

• 4Eten
    • 1Kindvriendelijk
    • 2Zwembad
  • 8Bianca Bauhuis23-07-2016

Top vakantie gehad hier een aanrader!

Een heerlijk hotel, direct aan het mooie strand met gezellige beachbars met gratis strandbedjes en wifi.15 dagen heerlijk en gevarieerd gegeten. Personeel is vriendelijk en behulpzaam. Stadje is dichtbij en gezellig. Wij waren wel de enige Nederlanders in het hotel tussen de Polen en Tjechen en ook de animatie is in het Pools, maar daar maakten wij toch geen gebruik van. De kamers zijn schoon en hebben airco, wifi en zelfs satteliet tv met Nederlandse zender. Alles goed verzorgd en dat voor die prijs. Top vakantie gehad!

• 9Eten
    • 7Zwembad
  • 7Jorinde05-10-2014

Redelijk hotel, gezien prijs-kwaliteitverhouding

De accommodatie is goed onderhouden en ligt vlakbij een lekker strand van Tsilivi. Er zijn een paar maar-en: - klein aanbod qua eten - eten is nagenoeg koud - geen wifi op de hotelkamers - veel Polen en Russen - muziek staat tot 's avonds laat hard aan - harde bedden Het was in het naseizoen prima, gezien de prijs. Echter zou ik er niet weer naartoe gaan.

• 6Eten
    • 7Zwembad
  • 8Lummy20-05-2014

Goede prijs/kwaliteitsverhouding

Hotel Strofades is een prima hotel. Het is geen 5 sterren hotel maar daar is de prijs ook naar. Het is schoon en de ligging is prachtig. Wij waren er vorige week en het was er heerlijk rustig. We waren de enige Nederlanders in het begin. Er waren Polen, Russen en vooral Engelse ouderen, maar allemaal nette en beleefde mensen. Wij waren luidruchtiger;-) Ook het personeel was zeer vriendelijk en het is net als overal: wie goed doet, die goed ontmoet....

• 7Eten
  • 7Ingeborg Bruijns17-09-2013

Leuk kleinschalig hotel.

Alles knusjes en dichtbij. Strand 3 min. lopen, centrum 20 min. lopen. Vriendelijk personeel, eten kan d'r mee door, goede schoonmaak, wel slechte matrassen.

• 7Eten

• TVBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• HalfpensionBeschikbaar