Géén boekingskosten

Hotel info

2 Reviews over Teresa

• 9Klosová09-09-2010

Spokojenost - klidná dovolená

S dovolenou v hotelu Theresa v Agios Sostis jsme byli spokojeni. Čeští animátoři se starali nejen o děti, ale starali se i o sportovní vyžití dospělých klientů. Stava byla výborná, pestrá a neustále doplňována. Někteří sice tvrdili, že je to pořád stejné, ale to si brali na talíře skoro z každého jídla něco. Jedná se o hotel. komplex, ve kterém se má dodržovat noční klid. Doporučuji těm, kdo se chtějí bavit po 22. h vyrazit mimo hotel. Byly zde rodiny s malými dětmi, které by hlučná zábava rušila. A přiznejme si, není každý zvědavý na případný každonoční hluk, když chce spát, popř. se dívat na televizní programy, které byly v češtině. Výhodou byla klimatizace v ceně zájezdu. Pláž úzká, lehátka jsme na ni nepoužívali, jelikož vzdálenost moře od hotelu je malá. Používali jsme zdarma lehátka u bazénu, kde jsme měli občerstvení a do moře jsme chodili jen si zaplavat.
    Tento hotel doporučuji.

• 2Polleke16-08-2009

VRESELIJK!!! GA HIER NOOIT HEEN!!!!

Hotel Theresa is nog minder dan een hostel. De ligging is super, maar daar is alles mee gezegd. Het hotel is smerig, de eigenaars zijn vervelend en onaardig, en de kamers zijn te klein en oost-europees.

• 10sophia croymans15-10-2005

wij komen zeker weer terug bij uw hotel! dat verzekeren wij u! het was zo'n fijne vakantie hey echt waar dus dan zal ik maar zeggen namens mijn hele familie: tot volgend jaar! p.s.: doe de groeten en dikke knuffels aan Tasos (eigenaar van Tasos taverna)

• 8Dylano07-01-2005

Zijn er in 2002 geweest tijdens het hoogseizoen in augustus. Veel rumoer door de bekende engelse medemens. Wel een hele mooie en gezellige boulevard met een prachtig uitzicht over zee. Als je van een gezellige drukte houdt is dit een leuke plek, anders dan het drukke Laganas iets verder op ong.5 km.

Hotel Teresa info

• Adresgegevens