Géén boekingskosten

Bekijk de beschikbaarheid

9 Reviews over Sun Beach

• 10Piotr Załęczny26-09-2018

Świetny hotel

W hotelu byliśmy w czerwcu 2018 roku. Hotel jest pięknie położony, z zielenią i ładnym basenem, pokoje są sprzątane codziennie. Na terenie hotelu przed samą plażą leżaki są bezpłatne. W Grecji byliśmy już kilka razy. W tym roku postawiliśmy na zorganizowane wakacje all inclusive i nie zawiedliśmy się. Od początku do końca czuliśmy się zaopiekowani. Bardzo duży plus dla Pani rezydent. Jej opowieści o Grecji w drodze z lotniska do hotelu umiliły nam tą podróż. Hotel, plaża, okolica - wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. To były nasze pierwsze wakacje z BP, ale na pewno nie ostatnie.

• 10Eugeniusz O.02-08-2018

Wakacje w Sun Beach Hotel

Wakacje w Sun Beach Hotel

Wakacje spędzone z rodziną w Sun Beach Hotel były wspaniałe i niezwykle udane. Wczasy wykupione w BP spełniły nasze oczekiwania, zarówno warunki w hotelu, obsługa hotelowa, kuchnia hotelowa, bliskość plaży i basen hotelowy w pełni zadowolił każdego. Plac zabaw dla dzieci i polski animator daje pewność że maleństwa nie nudzą się. Wycieczki fakultatywne zapewniają dodatkowe atrakcje, pozwalają na poznanie historycznych jak też i urokliwych miejsc w Grecji, (Ateny, Meteory, Olimp, Skiatos). Rezydent Pani Ania zapewnia wspaniałą opiekę w czasie pobytu, transferów jak i podczas wycieczek fakultatywnych, dzieląc się wiedzą i miłością do Grecji. Polecam wakcje w Sun Beach Hotel.

• 9Krystian Kapała16-07-2018

Super miejsce!

Własnie wróciliśmy z wakacji w hotelu Sun Beach Platamonas. Hotel czysty, zadbany, wszystko było w jak najlepszym porządku. Basen czysty, leżaków pod dostatkiem. Jedzenie było wystarczające, obsługa na najwyższym poziomie (z każdym swobodnie można porozmawiać po angielsku). Polecamy ten hotel z czystym sumieniem. Co do biura podróży...w pełni profesjonalne, wszystkie transfery, wycieczki odbywały się bez najmniejszych problemów jedynie animacje dla dzieciaków mogły by być bardziej różnorodne i bogatsze. Były to nasze pierwsze wakacje zagranica i tak jak przed wylotem byliśmy pełni obaw tak teraz wiemy ze na pewno nie były to nasze ostatnie wakacje za granica z tym biurem. Polecam

• 9Hygiëne
  • 10Jagoda08-07-2018

Super. Polecam

Fajne, czyste pokoje. Dwa polskie programy w tv. Duży balkon Świetnie położony, blisko miasteczka Platmonas Basen praktycznie połączony z plażą. Zawsze wystarczająca liczba leżaków Przemiła obsługa w recepcji, barze o restauracji. Polecam każdemu, kto chce odpocząć w cudownej atmosferze

• 9Maciek11-09-2017

Świetne wakacje za odpowiednią cenę!

Hotel położony pomiędzy dwoma klimatycznymi miejscowościami (Nei Pori i Platamonas). Do centrum tej pierwszej ok 1,5km do drugiej ok. 500 metrów. W Platamonas znajduje sie również zamek, z którego można podziwiać piękne widoki na okolicę. W obu miejscowościach liczne tawerny, bary i klimatyczne miejsca. Personel był bardzo miły, pomagał w każdej sytuacji. Kelnerzy bardzo sympatyczni i uczynni, zawsze uśmiechnięci. Śniadania i kolacje bardzo urozmaicone, w formie bufetu. Alkohol, ktory mozna było zamówić do obiadu i kolacji nie był oszukany. Jedyną wadą był mały wybór na obiady, gdyż można było wybrać jedno danie z dwoch, czasami nie były one najlepsze. Pokój duży, przestronny, łóżka bardzo wygodne. Z powodzeniem dla trzech osób wystarcza. Jedynym problemem było to, że było w nim dosyć ciemno, z powodu otaczających drzew nie dochodziło światło. Podróżowaliśmy z biuremi nie możemy mu nic zarzucić. Sprawny transfer do jak i z hotelu, sympatyczna Pani rezydentka.

Zdecydowanie najlepsze wakacje w moim życiu. Pyszne jedzenie, sympatyczna obsługa, piękne widoki. Czego chcieć więcej?

• 8Hygiëne
  • 7gezin12-08-2016

Prima hotel, leuk voor weekje rust en zonvakantie.

Wij verbleven gedurende 1 week ( augustus 2016) in Sun Beach. Er verbleven geen andere Nederlanders in dit hotel, überhaupt niet in dit deel van Griekeland (vooral Grieken, Slovenen, Hongaren), in de omgeving is (behalve de Olympus berg waar je een prachtig uitzicht over hebt vanuit het hotel) weinig te beleven en is het niet netjes (o.a. veel restvuil op straat als je eenmaal het terrein van het hotel af gaat, zwerfhonden, we zagen zelf ratten oversteken in de schemer). Wil je een weekje zon, zee / zwembad dan is dit een prima hotel. Kamers zijn netjes, dagelijks schoonmaak, handdoeken wissel, goede airco, eten is afwisselend en prima van kwaliteit, Ontbijt voorzien van engels ontbijt en Griekse lekkernij. Avondeten heerlijk saladebuffet en de warme maaltijd is voorzien van variatie in vlees, vis. Toetje is veelal stukje gebak of fruit. Ook voor kinderen die van "grieks eten" houden dus prima te eten. Wat een beetje vreemd is, is dat je op zaterdagavond bijna verplicht wordt om mee te doen aan de BBQ van het hotel. Stel je er niet teveel van voor (plastic bordjes en je betaald per stuk vlees, bordje salade) ze proberen er een feestje van te maken, de bedoeling is goed. Er is geen animatie voor kinderen (of volwassenen) in het hotel, na het eten is er dus tijd voor een spelletje maar veel meer is er niet te beleven. het speeltuintje is een soort plastic speeltuintje voor de kleinere kinderen (peuter,kleuter) Drankjes zijn redelijk prijzig, zowel op terras van het hotel als aan het zwembad, ongeveer €3,50 per fris, koffie of thee. Je moet vragen om bv coca cola anders krijg je een soort griekse spuitcola waarvoor je dezelfde prijs betaald. Zee is heerlijk dichtbij, in het verlengde van het hotel, makkelijk bereikbaar en een bedje huren is goed te doen ( 3 euro per bedje). Waterschoentjes zijn aan te bevelen voor de kids ivm de wat scherpe steentjes bij het inlopen van de zee. Zandstrand prima om lekker een stuk als strandwandeling te wandelen en ergens anders n drankje te doen. Het zwembad wordt goed onderhouden, dagelijks schoonmaak met n soort stofzuiger. Ligbedden met parasols rondom zwembad en op ligweide. Deze zijn allen gratis. Het kinderbad is erg klein, bij n drukke hotelbezetting is het snel vol te noemen en wordt de speelruimte beperkt. Er is geen glijbaan of andersoortig vertier. Het zwemwater bevat redelijk wat gloor, een duikbril is niet geheel overbodig. He wend er overigens wel aan. Het treintje wat rijd van dorp naar dorp (leuk voor jonge kinderen) was simpel maar voor de kinderen leuk , kosten kinderen 2 euro/ volwassenen 3 euro. Stap niet uit in de veronderstelling dat je na een uurtje rondwandelen weer in kunt stappen, want je betaald wederom eenzelfde bedrag (lees de kleine lettertjes op het aanplakbiljet) als je weer instapt. Je ticket vervalt dus en dan wordt het een prijzig ritje! Met de taxi is goedkoper als het treintje mocht je naar het dorp willen en niet willen wandelen. Platamon is overigens goed te voet te lopen qua afstand, stoepen niet altijd even veilig. Door de warmte is het wel aanbevolen iets van water mee te nemen. De haven is klein maar gezellig, leuk voor een drankje en mensen kijken. Echt boulevard is er niet, wel wat toeristen winkeltjes in de straat achter de haven maar veelal ook gewoon gericht op de eigen Griekse bevolking met een slager en bakker, supermarkt, enkele terrasjes. Wij hebben n fijne zonnige week gehad, genoten met ons gezinnetje van zon, zee en strand , maar om hier terug te gaan ...nee dat niet, massa toerisme trekt ons niet, maar dit was wel compleet het tegenovergestelde.

• 10Marta02-12-2011

Bajer- polecam

Hotel dla szukajacych spokoju... Bardzo zadbany, fantastyczna obsluga. POkoje BARDZO czyste, odnowione. W tym roku (2011) otworzony Beach Bar tak wiec na plazy rozstawili lezaki, serwuja kawy, napoje...co chcecie....za odplata oczywiscie (jezeli ktos nie ma ochoty zamawiac- hotel oferuje lezaki przy basenie ZA DARMO... na plazy obowiazuja inne zasady. Cala Grecja w taki sposob pracuje). Pracuje Aska, nasza rodaczka...Niesamowita i pomocna dziewczyna. z mezem w przyszlym roku ponownie zaklepujemy ten hotel. Na prawde warto.

• 9zbigniew20-09-2011

super hotel!

Świetne miejsce .bardzo gorąco polecam. nie będziecie zawiedzeni !

• 8Erni07-07-2011

Świetne miejsce

POPROSTU REWELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!pokoje jedzenie,obsługa świetna ,a do tego w barze na plaży pracuje nasza przesympatyczna rodaczka Aśka z bielska i nie mniej sympatyczny grek Vasilis ,którego będzie można poznać po koszulce polski ,którą dostał od nas na swoje 25 urodziny. Pozdrawiam Was Kochani i do zobaczenia nigdy nie zapomnę tego wyjazdu Erni i Lidka

Hotel Sun Beach info

• TVBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • JacuzziBeschikbaar (1)
  • SaunaBeschikbaar (1)
  • StoombadBeschikbaar (1)
  • WaterfietsenBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • Beach volleybalBeschikbaar (1)
  • TennisBeschikbaar (1)
  • Zonnestudio en/of solariumBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)
  • KanovarenBeschikbaar (1)