Géén boekingskosten

Meer hotel info

41 Reviews over Platamon Palace & Village

• 1Виктория19-08-2012

Никому не посоветую

Отель находиться на берегу моря, но это единственное, что здесь есть хорошего. На фотографиях, которые выставленные тур.агенствами в интернете всё выглядит очень даже ничего. В интернете скорее всего показана президентская свита. В обыкновенных номерах в ванной комнате в углах плесень, плитка почти отваливается со стен, полотенца, если даже и чистые, то на вид они как половые тряпки. Крышка унитаза не держиться на месте, к тому же зловонный запах из канализационной трубы. Мебель в номере и в холле выглядит так, что её давно бы пора было выбросить на свалку. Развлекательных программ как таковых практически не существует, а если они и есть, то на них можно уснуть.В так называемом ресторане у нас на 8 день уже тошнило от одной и той же еды. Поверьте у нас есть с чем сравнивать, но поверьте в 5 звездочном отеле услуги должны быть другими. Жаль, что в оценках нет "минуса" Отель тянет на макс 2 звезды..

• 1Eten
  • 10graza28-05-2012

bardzo miłe wakacje

Duży kompleks, świetnie się tam bawiliśmy . Pyszne greckie jedzenie, blisko centrum, można też pojechać kolejką do salonik, przystanek jest niedaleko hotelu. Oprócz tego świetna animacja, nie trzeba się męczyć długą droga na plażę, bo jest zaraz przy hotelu, bardzo ładna piaszczysta. Są też dwa baseny i dużo zieleni. Wycieczka na Meteory godna pojechania, piękne, ciekawe miejsca.

• 3pawlo08-10-2011

Nigdy więcej Platamon palace

Menadzer hotelu wielki HAM czuł się jak to my byśmy dla nigo pracowali a nie on dla nas,TOTALNA ZLEWKA!!!!!Posiłki beznadzieja........SZKODA PISAĆ NIE NIE NIE POLECAM.

• 2Eten
    • 7Kindvriendelijk
  • 10Patti03-07-2011

Wart polecenia

Wróciliśmy jakiś tydzień temu z tego hotelu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Świetne jedzenie, super obsługa. Infrastruktura rewelacyjna, dwa baseny do naszej dyspozycji, czyściutka jadalnia, boiska do siatkówki plażowej, bilard, stół do pinponga. Generalnie można utaj spędzić aktywnie urlop, nie tylko leżeć na plaży i popijać drinki. Chociaż to też przerabialiśmy:) naprawde obsługa rewelacja. Dokładają wszelkich starań. Widać, że Grecy sie staraja jakos wyjsc z kryzysu, w sumie turystyka to ich spora nadzieja. Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to pozdrawiamy rezydentkę, bardzo kompetentna, elokwentna osoba. I tutaj polecamy rejs statkiem na Skiathos! urlop wykorzystany na całego.

• 9Kindvriendelijk
  • 7Brigit29-06-2011

goed hotel

Kamers waren netjes, eten was gevarieerd en lekker. Personeel vriendelijk goed annematie team. Wellness is een aanrader. Kortom een hele fijne vakantie gehad. Boek het volgend jaar weer.

• 7Eten
  • 10lapidal14-05-2011

dla rodzin z dziecmi

zeszloroczne wakacje w Grecji w Platamon Village uwazam za udane - najwazniejsze, iz nasza 3 wrocila zdrowa, wypoczeta, opalona - polecam rodzinom z dziecmi, chcacym zwiedzac - rejon doskonaly na baze wypadowa. dla dzieci - przede wszystkim piaszczysta plaza, atrakcje zarowno w czesci Village i Palace, dobre, swieze jedzenie. animatorzy i mini club oraz mini disco. polecam, dobre 4*. obsluga biura - w porzadku, takze jest 1 animator z Polski. pogoda w czerwcu - super dla dzieciakow. bardzo wazne - mozna korzystac z atrakcji w hotelu palace.

• 8l09-05-2011

goede prijs kwalitieit verhouding hotel

Net hotel, kamers sober, weinig opberg ruimte maar voor een weekje prima. Hotel ligt 2 uur rijden met de bus van de luchthaven. Uitzicht op de prachtige berg olympus, mooi strand en mooi zwembad. All-inclusive prima maar wel strakke regels zelfs als je na 23 uur pas kunt inchekken moet je zelf het drinken betalen, we kregen wel een bordje eten. Het eten verder prima er is genoeg te keus. Kinderen hebben zich prima vermaakt, leuk animatie team. Een prima vakantie gehad!

• 8Eten
  • 9amandaaaa21-04-2011

ok

udane zeszloroczne wakacje w Grecji - duzo zwiedzania, pobyt w platamon village super, pokoje co prawda srednie, ale okolica, plaza, basen, animacje, naturalnie i obsluga - bardzo ok. polecam

• 10ksiarka13-04-2011

swietnie!

fajnie i wesolo spedzone wakacje polaczone ze zwiedzaniem Grecji. polecam hotel i okolice. moze niezbyt urozmaicone wyzywienie - ale wazne, ze swieze i smaczne. pokoje bardzo ladne. generalnie urlop udany

• 10anetko03-04-2011

platamon village - zachecam

sympatyczna wioska wakacyjna o niskiej zabudowie polaczona z 5 nowoczesnym hotelem, w ktorym mozna korzystac ze spa. swietny rejon pod wzgledem zwiedzania. warunki zakwaterowania ok, wyzywienie jak na 4 dobre - sa i warzywka i owoce i grillowane potrawy, napoje w all miejscowe. obsluga w porzadku, animatorzy takze. polecam wszystkim

Hotel Platamon Palace & Village info

• SaunaBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• All inclusiveBeschikbaar