Géén boekingskosten

Hotel info

6 Reviews over Konstantin

• 10Kasia16-03-2017

Świetnie, Cudownie

Bardzo czysty hotel, obsługa w hotelu na bardzo wysokim poziomie, przesympatyczni ludzie łącznie ze właścicielem. Bardzo blisko plaży. Na przeciwko jest najlepsza restauracja NEPTUN bodajże się nazywała. Ogólnie Paralia zrobiła bardzo spore wrażenie.Miasteczko jest bardzo tłoczne, typowe dla osób młodych, oraz tych którzy lubią gwar i życie nocne.

• 10Iwona16-07-2013

Bardzo zadowoleni:)

Właśnie wróciliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa jak i właściciele na 6, bardzo miła atmosfera, pokoje czyste sprzątane każdego dnia, w łaziance suszarka. Jedzenie smaczne, do morza kilka metrów. olecam wszystkim!!!

• 9Karol08-07-2013

Zadowolenie.

Samo centrum, to misteczko żyje całą noc. Do pląży tak blisko, że można by, stojąc na balkonie, rzucić ręcznik na leżak :) Wszystko na plus,pokoje, obsługa... za wyjątkiem cateringu, smacznie, ale monotonnie.Czy tam wróce? Kiedyś napewno.

• 10michał24-03-2013

jak do tej pory najlepsze wakacje :)

Hotel Konstantin to najlepszy hotel w jakim do tej pory byłem. Pojechalismy z dziewczyna w lato 2012 :). Hotel kameralny, prowadzi go przemila rodzina, pokoje czyste, zadbane, z klikatyzacja , telewizorem, w pełni wyposażona łazienka. Znajduje się w samym centrum Paralii, do plaży jest jakieś 5 metrów :). Ostatniej nocy w restauracji Pan Konstantin postawił nam kolacje na swój koszt łącznie z drogimi alkoholami :). Jedyne na co można narzekać to średnie jedzenie, zjadliwe ale nie były to fajerwerki :)

• 10Kamisia 04-07-2012

POLECAM !!!

Hotel swiezo wyremontowany, pokoje czyste, codziennie sprzatane, czyste reczniki.Przemila obsluga, wysoka kultura osobista, zawsze usmiechnieci. Doslownie przy plazy i przy centrum, takze wszedzie blisko.Jedzenie pyszne nie trzeba bylo dokupowac dodatkowych posilkow bo mozna bylo najesc sie do syta.Cena niska, i duze zadowolenie, a to najwazniejsze. Mysle, ze jeszcze tam wroce :)

• 10mika11-08-2010

Świetny hotel

Świetny, rodzinnie prowadzony hotel - jeden z ładniejszych w Paralii. Bardzo blisko plaży, a jednocześnie w centrum kurortu. Pokoje czyste, zadbane, świeżo wyremontowane. Obsługa hotelu naprawdę miła i pomocna. POLECAM!

Hotel Konstantin info

• Adresgegevens