Tijdelijk €25 aanbetaling

• Draadloos internet
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

6 Reviews over Afroditi

• 10Ewa28-11-2017

Mega wakacje!

Idealne miejsce na wypoczynek. Bardzo przyjazna atmosfera, można się czuć jak w domu. Hotel zadbany, czysty, pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo dobre, świeże, do kolacji podawane wino. Przepiękne widoki, aż w głowie się kręciło od różnorodności form ukształtowania terenu;) Miejscowość może niezbyt wielka, ale jest dużo sklepików, tawern,w których wieczorem można np przy kolacji obejrzeć mecz na telebimie;) W okolicy zamek Platamonas położony na wzgórzu. Córka na siłę mnie stamtąd wyciągała;) Piękne miejsce! W lokalnym biurze podróży fajne wycieczki- Meteory, góra Olimp, wyspa Skhiatos, Waterland Saloniki. Polecam wszystkie;) Obsługa mówi w języku polskim.

• 10Zwembad
  • 10pzukowska8803-09-2017

Idealne miejsce na rodzinne wakacje!

Właśnie wróciliśmy z tygodniowych wakacji w Hotelu Afroditi. Hotel wręcz idealny na rodzinny wyjazd. Przemili właściciele, zwłaszcza Stelios, zawsze uśmiechnięty, bardzo pomocny, dopytywał czy wszystko ok, czy niczego nam nie brakuje itp. Zarówno pokoje, jak i cały Hotel bardzo czyste, sprzątane codziennie. Każdego dnia mieliśmy wymieniane ręczniki na nowe, co 2-gi dzień wymieniano nam pościel. Byliśmy z 2 dzieci (5 i 2 latka), dostaliśmy dodatkowe łóżko dla starszego synka oraz łóżeczko niemowlęce dla młodszego. Jedzenie PRZEPYSZNE! Na śniadanie duży wybór na zimno oraz na ciepło, do tego pyszne ciasta (5-6 rodzai), na obiadokolację codziennie było coś innego (do wyboru po 3-4 dania na gorąco w formie bufetu), do tego lampka czerwonego lub białego wina. Codziennie świeże warzywa, owoce, oliwki, prawdziwa feta. Z restauracji widok na Olimp. Basen czysty i zadbany, przy basenie znajduje się bar, czynny do późnych nocnych godzin :) W hotelu bardzo dobrze działa WiFi (zdecydowanie lepiej niż w Polsce) Do plaży ok. 150m. Hotel nieduży, kameralny, idealny na wyjazd we dwoje lub z rodziną. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego miejsca i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócimy. Byliśmy na wakacjach z biurem podróży, organizacja, opieka rezydentki na najwyższym poziomie. Przemiła Pani Ania (rezydent) chętnie służyła pomocą i była z nami aż do momentu odprawy z Salonik do Polski. Gorąco polecamy zarówno BP jak i Hotel Afroditi! Paulina i Adam

• 9Zwembad
  • 10guzzi1008-07-2016

Super miejsce!!

Hotel przytulny, czysty, mila obsluga, dobre jedzonko, niedaleko od plazy, spokojna okolica, piekny ogrod. Goraco polecam

• 9Marcin06-07-2016

Wspaniałe miejsce

Przepiękny mały hotelik, z wyśmienitym regionalnym jedzeniem, czyściutkim basenem, ślicznym ogrodem. Super spokojne miejsce.

• 10Joanna06-08-2015

świetne miejsce, wyjatkowa atmosfera i obsługa

bezpieczne, wyjatkowe miejsce. rewelacyjna obsługa, bardzo czyste pokoje, rodzinna atmosfera. polecam!

• 9Eten
  • 5aleksander16-08-2011

Nigdy więcej

Właśnie wróciłem z tego hotelu. Ogólnie hotelik ładny, ja bym to nazwał pensjonatem dla emerytów. Śniadania zawsze takie same, ale smaczne.Minusy brak muzyki greckiej- a jeżeli już była to puszczona bardzo cicho. Do basenu nie można już było wchodzić po 20 godzinie. Ceny w miasteczku obok hotelu 3 razy droższe niż w Polsce. Obiady w pobliżu masakra. Często podawane z poprzedniego dnia np. pizza. Obiady ogólnie zrobione na ilość a nie na jakość. Bardzo późno wydawane bo o 19,30. Ja już na pewno tam nie pojadę.

• 2Eten

Entertainment

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

• Adresgegevens
    600 65 Paralia