Hotel Sofia

Fenomenaal

3 reviews over Hotel Sofia

Super miejsce

Jakub, 29-7-2013

Byliśmy w lipcu w tym obiekcie z BP i zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni pokoje czyste, wszystko co miało być na wyposażeniu to było , łazienka czysta , lodówka jak i maszynka elektryczna działała telewizor odbierał nawet jedną polską stację ( Tele 5). Jeśli chodzi o położenie to akurat dostaliśmy apartament na pierwszym piętrze z widokiem na deptak gdzie do godzin nocnych tętniło życie i nam to odpowiadało ponieważ siedząc na balkonie można było być w centrum . Do morza około 60 metrów dosłownie 2 minutki powolnym chodem . Na obiekcie WiFi . Polecam wszystkim którzy nie szukają granitów na ścianie i złotych klamek natomiast chcą wypocząć w czystym miejscu w samym centrum miasteczka.

Bardzo ładny apartamentowiec

Iza, 27-12-2012

Bardzo ładny obiekt, położony w samym centrum Olimpic Beach. Wszystkie pokoje duże, zadbane, z aneksami kuchennymi i łazienkami - szczerze polecam!

Świetny hotel, spokojne miasteczko

Ala, 3-8-2011

Czysto, przyjemnie, właściciele uśmiechnięci, bez pretensji. W pokoju aneks kuchenny, dobrze wyposażony (sztućce, talerze, kubki, garnek, korkociąg (!) ), lodówka, kuchenka na prąd.

Pokój estetyczny, z telewizorem. Łazienka bez marmurów, ale również czysto i schludnie - żadnych kapiących kranów, grzybów na ścianach, zatykającej się ubikacji itp. Łóżka wygodne i duże, sporo przestrzeni w pokoju. Nawet jakieś obrazy na ścianach są. ;)

Na balkonie średniej wielkości krzesła i stół - plastikowe, takie, jakie znamy z działek.

Co do samego olimpic beach - nic tam nie ma, pare sklepików z żywnością i dmuchanymi krokodylami, jakieś restauracje i bary. Niedaleko promenada do Paralii (tam już więcej się dzieje) - idzie się tam bez pośpiechu jakieś 20 minut. Jeździ tam też autobus.Duża, piaszczysta, szeroka plaża. Trochę glonów było. Na plaży przy PAralii leżaki do wypożyczenia (no nie za darmo przeciez - trzeba kupic jakiegos drinka (ale wtedy nie wypada siedziec dlugo), albo zaplacic za lezak

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Sofia in Olympiaki Akti / Olympic Beach, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Sofia zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Sofia scoort een 9.5 uit 10 op basis van 3 reviews.