Géén boekingskosten

Hotel info

4 Reviews over Rainbow

• 9Krystian28-11-2012

Polecam hotel

Hotel Rainbow bardzo fajny, ładne pokoje z widokiem na morze i godne polecenia. Sympatyczna obsługa zawsze chętna do pomocy :) 50 metrów do plaży i 30 metrów do najbliższej tawerny rewelacja

• 8Ewa20-11-2012

Całkiem miło

Hotel położony jest naprawdę super. Niedaleko do plaży , a plaża śliczniutka z drobnym piaskiem i bardzo szeroka. Dobrze też jest zorganizowana - sporo jest na niej wypożyczalni leżaków i barki z zimnymi napojami. Można kupić np. cola i leżeć na leżaku "bezpłatnie" bo wszystkie barki mają też swoje leżaki i parasolki. Hotel całkiem przyzwoity, nieduży zatem nie ma wielkiego tłumu ludzi na posiłkach , można je zjeść kameralnych warunkach na tarasie albo w restauracji. Najfajniesza jest atmosfera, bo czujesz sie tam jak u siebie w domu, ale to trzeba poczuć grecki klimat żeby to docenić. Oczywiście bywają w hotelu malkontenci którym nie pasuje to i tamto. Ja natomiast uważam iż cena jaką zapłaciłam była jak najbardziej adekwatna do standardu. A znajomość z właścicielem hotelu ... bezcenna - bo jest naprawdę uroczy.

• 2zdzislaw15-07-2012

Strata pieniędzy

Mimo, ze odnosnie do terenu Riwiery Olimpijskiej mam osobioscie bardzo pozytywny stosunek to Rainbow Hotel byl dla mnie pomylka. W moim odczuciu hotel oszczedzal na WSZYSTKIM (te same (dwie) osoby pracowaly jako pomoc kuchenna, sprzataczki, kelnerki...): - potrawy bardzo kiepskie - zadnego urozmaicenia, monotonne - raz nawet były frytki, lecz zabrakło po 10 min., - czystosc w pokojach hmmm... - grzyb w łazience, pokoje brudne, - widok boczny na morze (jak ma sie "dobry" pokoj) - głownie widać brzydki parking. Odległość od morza ok. 100m.

• 0Jacek30-07-2011

Nigdy więcej.

Przez pierwsze 4 dni ciepła woda tylko w dzień - ponieważ hotel miał ekologiczny (podgrzewany przez słońce) bojler. Sprzątanie od 4-go dnia: wymiana prześcieradeł i ręczników co trzy dni, przetarcie(niezbyt dokładne) podłogi. Generalnie brudno. Śniadania przez dwa tygodnie takie same, obiady na kolację - nie najgorsze(6/10). Plusem jest fakt, że otrzymywaliśmy je również po późnym powrocie z wycieczek.

• 8rysiek_rownia31-01-2011

Dla nie wymagających

Wielkim plusem hotelu jest atmosfera stworzona przez obsługę, bardzo sympatycznie wręcz rodzinnie, hotel dość blisko centrum ,oraz bardzo blisko do plaży (widoczne morze z hotelu) pokoje są dosyć schludne ,łazienki niestety zostawiają sporo do życzenia. Ogólnie hotelik dla nie oczekujących luksusu, adekwatna cena do komfortu.

Hotel Rainbow info

• Adresgegevens