Géén boekingskosten

Hotel Dias

GriekenlandVaste land en EviaOlympiaki Akti / Olympic Beach
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Dias voor je op een rij gezet:

9.4FenomenaalScore uit 5 reviews

• Sportfaciliteiten
Meer hotel info

5 Reviews over Dias

• 10Adam25-06-2019

Miejsce bardzo dobre do wypoczynku , polecam

Bardzo mili właściciele ,miła obsługa jedzenie bardzo dobre .Okolica spokojna ,wymarzona na wypoczynek . Z czasu spędzonego w hotelu jesteśmy bardzo zadowoleni .

• 10Eten
    • 9Zwembad
  • 9Ania15-07-2018

cudowne miejsce

Polecam hotel Dias wszystkim, którzy cenią sobie ciepłą, domową atmosferę i smaczne jedzenie. Pokoje są ładnie wyposażone, sprzątane codziennie, a pościel i ręczniki są wymieniane co drugi dzień. Obsługa jest bardzo sympatyczna i pomocna, zawsze są w zasięgu wzroku jeśli potrzebujemy o coś zapytać czy poprosić. Właściciele również dbają o dobre samopoczucie swoich gości. Z uśmiechem i życzliwością traktują swoich gości. Podpowiadają, gdzie pojechać, aby zwiedzić okolicę na własną rękę. Przez cały pobyt czułyśmy się z koleżanką dobrze zaopiekowane, naprawdę niczego nam nie brakowało, spędziłyśmy cudowny czas w Olympic Beach.

• 10Zwembad
  • 9Stan andreea28-08-2016

Bună

Hotelul este frumos ingrijit se facea curat zilnic cam 10 min de mers pana la plaja noi avand copil mergeam mai incet.Mancarea putina dar ok aveai ce sa mananci .Singurul minus a fost plaja cu alge si nu era albastra cum ma asteptsm.

• 10Zwembad
  • 0Zuzanna15-08-2011

nigdy więcej

Hotel jest doskonały dla rodzin z dziećmi albo dla partnerów życiowych. Jednak NIE POLECAM hotelu dla dzieci które wybierają się tam w formie obozu/koloni. Dzieci są traktowane o wiele gorzej. Dostają MAŁE pokoje, w których muszą pomieścić się w pięć osób. Dzieci dostają trzy łóżka (dwa - dwuosobowe i jedno - jednoosobowe) oprócz tego w pokoju miałam lodówkę, szafę, lustro i telewizor, ŻADNEGO stolika nocnego ani toaletki tak jak pisało w ofercie - nie było. Pokój był mały, dlatego trzymałyśmy torby na łóżkach, a na noc ściągałyśmy je na podłogę aby się wyspać.. Dzieci które wybrały się tam na kolonie NIE MOGĄ SOBIE WYKUPIĆ KLIMATYZACJI ponieważ dostają pokoje które nawet owej nie posiadają.. pokoje dla gości za to są urządzone bardzo ładnie i posiadają wszystko to co w ulotce. Położenie: Obok hotelu widnieją puste pola, jednak nie przeszkadzało mi to, do plaży jest kawałek ale nie bardzo dużo, 3 minuty i jesteś na miejscu.

• 1Eten
  • 10Krystyna29-06-2011

polecam !

generalnie i jednym słowem...super !!! naprawdę jest to hotel/firma rodzinna , obsługa ( kelnerzy ,recepcja) -> mówią po polsku , są bardzo mili i uprzejmi... obiado-kolacje smaczne , śniadania w normie...tzw warunki bytowe naprawdę b.dobre... dodatkowe atrakcje to basen ( czyściutki) oraz 'relaksująca' fontanna (kolorowa) ...i inne ;)

• 9Jan z Olsztyna17-05-2011

Do hotelu "DIAS"wrócimy na pewno!

HOTEL "Dias" w Olimpic Beach wyróżnia się czystością, smaczną kuchnią i przemiłą atmosferą. W tym hotelu inni hotelarze mogliby się uczyć jak przyjmować gośći !

• 10Eten

• MinibarBeschikbaar
  • KluisBeschikbaar
  • TVBeschikbaar

Entertainment

• Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• VolpensionBeschikbaar