Géén boekingskosten

• 9.5Ligging
  • 4.5Prijs/kwaliteit
  • 2.5Kamers

Hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

2 Reviews over Platon

• 1Klaudia11-08-2015

Szczerze ODRADZAM

Jeżeli chodzi o traktowanie gości to na miłe powitanie należy spodziewać się "tam jest miasto tam jest wiele hoteli zwracam pieniądze" ciągnące się przez cały pobyt z ust samego WŁAŚCICIELA HOTELU (rezydentki również+zero współpracy z gośćmi). Po pierwszych nocach można zaobserwować widoczne pogryzienia ciała najprawdopodobniej od mrówek żyjących w łóżkach "buszujących:" w nocy.Mimo ze opłaciliśmy pokoj z balkonem narzucony mieliśmy " Zakaz wychodzenia na balkon po godzinie 00 00" . Psująca się lodówka-co 2 noc zalewa podłogę. Również o godz 00 00 zamykane są JEDYNE drzwi wejściowe do hotelu. Na jedzenie nie narzekaliśmy. Widoki z balkonów frontowych są znośne ale przy pozostałych fasadach hotelu można było zaobserwować z bliska ogólny syf, znajdujący się dookoła albo zaplecze naszego hotelu i restauracji albo znajdującego się obok topiące się w brudzie. Właściciel mieszkający w hotelowym pokoju na dole przewrażliwiony na punkcie jakiegokolwiek hałasu po godzinie 00 00.

• 3Lukasz14-08-2009

Hotel do bani, miejscowość świetna

Nie polecam tego hotelu, obsługa kompletnie nienawidzi polaków, gdy siedzieliśmy po ciszy nocnej na balkonie przyszedł koleś z hotelu(muminek) porozwalał nam wszystko ze pijemy alkohol i wzywał policję, w lodówce grzyby, pod prysznicem grzyby, zepsuty okap i piec, Nei Pori jako miejscowość polecam szczególnie, wspaniałe miejsce, cicho, nie można się nudzić, ale hotelu Platon nie polecam!!

Hotel Platon info

• Adresgegevens