Géén boekingskosten

• Restaurant
  • Draadloos internet
  • Rolstoel toegankelijk
Meer hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

8 Reviews over Dionysos

• 4Grazyna17-10-2013

CYPR Północny - hotel The Prince In

Nalezy pomijac Hotel The Prince In na Cyprze północnym. Jest zlokalizowany przy głównej drodze i ruch uliczny nie pozwala zasnać. Zmiana pokoju kosztuje dodatkowo 10 € za dobe. Za używanie lodówki żadają 20 € za tydzień

• 5Eten
  • 8Magdalena03-10-2013

Ok

Hotel z bardzo miłą obsługa , przyjażnie nastawioną do gości

• 6Kindvriendelijk
  • 9Anna 10-09-2013

Super lokalizacja, super roślinność :)

Hotel ma świetną lokalizację... Blisko wszystkich sklepów, plaży oraz uroczego Morro Jable! Super dwa baseny i duże apartamenty aby człowiek czuł się jak w domu. Roślinność w hotelu powala! Byłam wręcz zafascynowana... Hotel jest dość stary, ale przecież za tę cenę nie dostanie się w Jandii równie dobrego hotelu... Tak pięknego i z dobrą lokalizacją. Ja osobiście bardzo polecam hotel jak i miejscowość... Inne miejscowości na Fuercie ( Nie licząc Corralejo ) wydają mi się mniej atrakcyjne.

• 10Kindvriendelijk
  • 7Agnieszka30-08-2013

adekwatnie do ceny

nie zaplacilismy na tyle duzo by moc narzekac. Marmari --> "the middle of nowhere", trzeba miec super ekipe zeby rozkrecic hotel, byloby lepiej gdyby byl all inc. lepsza by byla integracja.... o 22 zycia nie ma. w barze sami bogaci Niemcy ;) niemila pani wlascicielka. nie mozna wyniesc ze stolowki ciastka w reku bo wyzywa od zlodziei.
    uwaga na pokoj z dostawka - duze loze + lezanka = brak miejsca na jedna stope (co dopiero na 6.......) PLUSY: * super basen, czysty, duzy i gleboki. lezakow wystarczajaco duzo. bez porannej bitwy kazdy znalazl dla siebie wolny. * codziennie (albo prawie codziennie) zmieniane reczniki, swieza posciel.

na tygodniowy wypoczynek - polecam. na 2 tyg NIE. mozna sie zanudzic :)

• 7Eten
    • 6Kindvriendelijk
  • 5Elżbieta17-08-2013

Miejsce ciche aż nadto brak rozrywek

Hotel San Antonio położenie daleko od rozrywek plaża blisko ale kamienista potrzebne buty inaczej nie pospacerujesz po plaży i nie wykąpiesz się w morzu.

• 10Klaudia28-07-2013

Polecam!

W hotelu Dionysos przebywałam 10 nocy. Pokoje zadbane, sprzątane codziennie. Obsługa przyjazna. Jechaliśmy z biura podróży, z którego jestem zadowolona. Jedynie Panie Rezydentki były średnio miłe. Hotel położony blisko piaszczystej i szerokiej plaży. Morze ciepłe, czyste, płytkie do ok. 50 metrów od brzegu, co jest dobre dla dzieci. Proszę jednak uważać, aby nie odpływać za daleko, jeśli nie potrafią Państwo pływać, ponieważ im dalej, tym głębiej. Można wypożyczyć sprzęt pływacki, przepłynąć się statkiem, na "bananie". Odnośnie marketów - pełno ich. Odnośnie miejsca na plaży: jeżeli Państwo zamówią napój w Coco Bar Beach, to można leżeć na leżakach przez cały dzień, ponieważ należą one do nich. Frappe + woda - 3 euro, napój mrożony - 1,50 euro. Jest jeden dziwny dla nas, Polaków, zwyczaj w Grecji. Mianowicie, nie wrzucamy papieru toaletowego do muszli, tylko do pojemników, które znajdują się obok toalety. Wydawać się to może dziwne, jednak da się przyzwyczaić. ;)

• 9Kindvriendelijk
  • 10Monika18-07-2013

Bardzo przyjazne miejsce!

Jestem zachwycona obsługą hotelową oraz tym, jacy wszyscy są tam przyjaźni i uśmiechnięci. Samo to sprawia, że wczasy w tym miejscu nabrały na samym starcie barw. Jedzenie w hotelu jest rewelacyjne, duże porcje, więc można się najeść. Pokoiki są małe, skromne, ale czyste (sprzątane codziennie). Hotel znajduje się niemalże na plaży, blisko wszystkich tawern i wszelkich atrakcji. Jest gdzie pospacerować, a także poimprezować, a ceny w okolicy nie są wygórowane.

• 10Eten
    • 9Kindvriendelijk
  • 10Sigrun17-04-2013

Świetne miejsce

Hotelik świetnie położony, jedzenie rewelacja!!! Miła obsługa i ten widok na morze!!!

• 10Eten
    • 8Kindvriendelijk