Géén boekingskosten

• Rolstoel toegankelijk
Meer hotel info

10 Reviews over Adonis

• 8Piotr14-03-2016

Polecam gorąco, dobry hotel !

Polecam bardzo fajny i przyjemny hotel. Nienajgorszy standard i całkiem dobre jedzenie, jednak troche monotonne. Polecam ten hotel !

• 10Aleksandra14-09-2013

Polecam!!

Gorąco polecam! Bardzo przyjemny hotelik! Nie powala nowoczesnością, ale jest przede wszystkim czysto! Pyszna domowa grecka kuchnia, milion razy lepsza niż w restauracjach! Rodzinna atmosfera, każdy witany jest tam bardzo serdecznie! Nei Pori nie jest typowo grecką miejscowością. Szeroka, piaszczysta plaża i górami Olimpu w tle. Dużo ofert wycieczek fakultatywnych, szczególnie polecam Skiathos i Meteory, na Ateny szkoda marnować prawie 2 dni pobytu. Jeszcze raz gorąco polecam!

• 10Irena 28-07-2013

25.07.13

Niedawno wrucilismy, jak najbardziej polecamy. super zespól obsłógi, kuchnia dla miłosników legkiej kuchni. Dania pyszne, zawsze swieże, bez zażutów. Pokoje przytulne, czyste, w okresie 9 dni 2 razy zmieniana posciel i reczniki, sprzątanie codziennie. Plaża szeroka, piasczysta i naprawde bardzo blizko. Miasteczko typowo turystyczne, spokojne, szeroki deptak, mnustwo tawern, lodziarni, barów, sklepików, kawiarni.

• 10Małgorzata15-07-2013

Rewelacja

Cudowne miejsce, świetny właściciel, rewelacyjna pani Sofia, czysto, schludnie, przyjaźnie, rodzinnie. Moje dzieci i ja byliśmy zachwyceni. Uważam, że standard (wbrew oznaczeniu) jest wyższy. Gorąco polecam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

• 10Klaudia11-07-2013

Najlepszy hotel w jakim spędziłam wakacje

Nei Pori to nizebyt duża miejscowość na Riwierze Olimpijskiej, z plażą szeroką na ok 100 m z promenadą wzdłuż niej, do której z Hotely Adonis dochodzi się w przeciągu niecałych 5 min. Obsługa niesamowicie przyjazna, można się porozumieć w języku rosyjskim i angielskim. Pokoje niezbyt wielkie, ale bardzo wygodne, z małą lodówką, TV, łazienką oraz co najważniejsze z bezpłatną klimatyzjacją. Samo Nei Pori jest miejscowością, dla osób które cenią sobie spokój, wypoczynek z dala od zgiełku wakacyjnych miejscowości. Na plażach co około 100-200 m są boiska do grania w siatkówkę plażową. Na plażach dostępnę są także prysznice z których można skorzystać bezpłatnie i dowolnie. Niesamowite wrażenie robi pięknie Morze Egejskie oraz widok masywu gór Olimpu wraz z najwyższym szczytem - Mitikas. Neii Pori to także idealna miejscowośc dla rodzin z dziećmi, w związku z tym że jest to miejsce bardzo bezpieczne oraz jest także dużo miejscowych atrakcji dla maluchów.

• 9Cristian Popescu29-06-2013

O locatie foarte buna

O locatie buna, cu servicii de buna calitate, raport calitate/pret foarte buna. Camerele curate, bine ingrijite in care se facea curatenie zilnic iar lenjeria si prosoapele se schimbau de 2 ori pe saptamana. Desi exista posibilitati de a fi adus un pat pliant suplimentar spatiul fiind destul de mic ar fi cam inghesuit. Spatiul pentru mic dejun este frumos amenajat si relativ spatios pentru capacitatea hotelului, se poate servi la cerere si cina, dar este pacat cand sunt atatea taverne in statiune, cu un meniu bogat si savuros.

• 9Cristian Popescu29-06-2013

Un loc unde doresc sa mai fiu cazat.

Hotelul Adonis din Nei Pori este dragut, cu raport pret/calitate bun, cu servicii foarte bune. Curatenia in camera se face zilnic, lenjerie si prosoape schimbate de 2 ori pe saptamana, cu baia cam micuta. Si camerele sunt cam mici si desi am vazut paturi pliante pregatite in hotel, cu unul in camera pentru un copil, ar fi cam mare inghesuiala. Privelistea frumoasa, aproape de plaja.

• 7Bartłomiej14-05-2012

Bez szału, ale na poziomie

Za tygodniowy pobyt zapłaciliśmy naprawdę niewiele, więc nie mogliśmy być przesadnie wymagający. Jak na cenę którą zapłaciliśmy, to można być naprawdę zadowolonym. Standard pokoi na mocną czwórkę w szkolnej skali, obsługa i jedzenie podobnie. Jeśli kogoś nie stać na cztery gwiazdki (a tym bardziej na pięć), to Adonis (albo inny, podobny hotel) powinien być optymalnym wyborem.

• 7Eten
  • 10xyz15-08-2011

polecam!

Hotel świetny, obsługa również! Serdecznie polecam. Przed wyjazdem obawiałam się tych negatywnych komentarzy, ale miło się rozczarowałam po przyjeździe. w stu procentach polecam! Blisko plaży, jedzenie dobre, miła atmosfera, przyjaźni ludzie!

• 9Eten
  • 1f25-07-2009

najgorsze wrażenia z dotychczasowych!!!

Bylismy w tym hotelu i to byla totalna pomylka! Zaluje,ze wybralismy w ogole ten hotel! Zakwaterowano nas w pokoju na parterze,dorobionym z boku, z pospawanym wejsciem i pseudo-balkonem, zaraz za pokoikiem wlasciciela hotelu. Hotel wyglada, jakby byl zbudowany z 20 lat temu i od tego czasu nikt w nim nic nie zrobil, nic nie remontowal. Na scianach - przylepione, zabite komary oraz popekania łatane "podobnym" kolorem farby szczeliny. TV-wisiał, ale wszystkie kanały(greckie) pracowały zasniezone-usterka nie usunieta pomimo wielokrotnego zgloszenia jej włascicielowi-Kostasowi. Sniadanie-totalna porazka! Ow Kostas-chodzi z taca i kazdemu wydziela OSOBISCIE jeden plasterek szynki, jeden plasterek zoltego sera i jeden pomidor. Do tego oczywiscie 1 maselko w plasytkowym opakowaniu, dzemik. No i jedna kawa lub jeden sok. NIc wiecej. Co sniadanie-cudowne rozmnozanie tego na pare kromek(ochłapki)a potem i tak do sklepu,zeby cos dojesc normalnego.Lazienki ciekna, bo nie ma oslon.Porazka totalna!

• 1Eten

Hotel Adonis info