Géén boekingskosten

Meer hotel info

22 Reviews over Great Alexander Beach

• 3Sandra Hellmann27-08-2019

HOTEL?????????????

Ja, um gleich auf den Punkt zu kommen, es ist eine Herberge mit beiden Augen zugedrückt ist sich dieser Ausdruck noch eigentlich viel zu gutmütig. Wer das Haus einmal von innen gesehen hat, dem wird sofort ANDERS zu Mute.

• 3Eten
    • 4Kindvriendelijk
    • 3Zwembad
    • 2Hygiëne
  • 7Hufnagel .Manfred und Margit06-09-2017

Es ist ein Familienhotel mit sehr netten Besitzer

Leider kommt man nicht ohne langen Fussweg in das Centrum. Die Aussenanlage müsste mehr gepflegt werden.

• 9Eten
    • 7Kindvriendelijk
    • 5Zwembad
    • 5Hygiëne
  • 3anonym08-07-2017

warum so

Im allgemeinen war es OK. Nur warum muss es so enden?????

• 8MALGORZATA18-07-2016

OK mogloby byc lepiej ale jestem bardzo zadowolona

czytam poprzednie wpisy i zastanawiam sie co mogloby zadowolic wszystkich ? Rodzinna atmosfera, super posilki , w domu to mozemy sobie jesc co chcemy natomias w hotelach jemy to co nam proponuja. jak chcemy miec 5 gwiadek to trzeba jechac na wyspy i placic slona kase. Jestem tu juz drugi sezon i nigdy glodna nie bylam Fakt,ze hotel nie nalezy do nowych ,ma juz swoje lata ale wlasciciele staraja sie jak moga. W zeszlym roku opiekowalam sie 6 grupami mlodziezy z Polski i nikt nie zglaszal skarg na jedzenie. Do miasteczka ok 1.5 km ale przynajmniej wieczorami cisza i spokoj a spacer dobrze robi na kondycje i zdrowie. Do plazy ok. 500 m ,nie ma lezakow ,trzeba miec swoje maty . Najblizsze lezaki w nastepnym hotel ok. 300m plaza ale trzeba kupic cos do picia. Plaza piekna i czysta ,troche kamyczkow ale wiekszosc piasek. Dla dzieciakow jest maly brodzik . POLECAM

• 10Eten
    • 5Kindvriendelijk
    • 7Zwembad
  • 10Wojtek20-07-2015

Wszystko Super !!!

Hotel Aleksander jest to wspaniałe miejsce na Relax z rodziną jak i samotnie. Duże jasne i czyste pokoje oraz wspaniałe tarasy z widokiem z jednej strony na morze z drugiej na wzgórza Olimpu ( przynajmniej w większości pokoi tak jest ). Profesjonalna obsługa i wszystko okej. Piękny o czysty basen, w którym można przesiedziec cały dzień tylko jest trochę głęboko bo od 120cm do 300cm głębokości jak dla mnie trochę za głęboko szczególnie jak się przyjeżdża z dziećmi. Jedyny minus to jedzenie no jak dla mnie tragedia najlepsze są pomidory :) dostaje się je na śniadanie obiad i kolację :) a i owoce, mięsa nie da się ruszyć najlepsze co tam jadłem to frytki. Ogólnie hotel bardzo fajny blisko plaży tylko do centrum 15min spacerkiem.

• 5Eten
    • 10Kindvriendelijk
  • 4Agnieszka17-08-2013

Nigdy więcej

Hotel ogólnie sprawiał wrażenie zwykłego hotel i jak się wydaje po zdjęciach.Jednak jak się przyjedzie na miejsce człowiek się może załamać.Wszystko wydaje sie inne, pokoje były czyszczone w miare regularnie,mało miejsca w pokoju i nie było jak się przemieszczać ,były problemy w pokoju z mrówkami ,które oblazły całe drzwi i korytarz, codziennie frytki do tego w jedzeniu były włosy co sprawiło ,ze jedliśmy póżniej na mieście. Zero animacji wiało porządnie nudą ,do miasta daleko, jedyny plus to sympatyczna obsługa i rezydentka Pani Malwina:)

• 1Eten
    • 1Kindvriendelijk
  • 5Magdalena24-10-2012

Wybierz inne miejsce

Widoki z hotelu są niezapomniane z jednej strony widok na morze Egejskie a z drugiej na masyw Olimp, bajka( pokój miałam na 2 piętrze!). Jeżeli chodzi natomiast o jedzenie to obiadokolacje jeszcze jak Cię mogę ale śniadania przez tydzień było to samo ser i jakaś ichniejsza mortadela ( ohydna ! ) . Dla dzieci nie ma żadnych atrakcji , basen tak brudny ,że jakiś grzyb po wykąpaniu gwarantowany ! Nawet po "sprzątnięciu" brudno i klejąco w pokoju. Daleko do sklepów. Wszystkie leżaki połamane na plaży. W sumie jedyną rzeczą jaką można napisać pozytywnie jest miła obsługa , piękne widoki i to chyba na tyle. Na pewno nie wybrałabym drugi raz tego hotelu są tam dużo ładniejsze i zadbane hoteliki bliżej centrum.

• 2Eten
    • 1Kindvriendelijk
  • 7s.25-08-2012

Są plusy i minusy

+mimo, że jedzenie codziennie takie samo, było dobre - różne mięsa, frytki, ziemniaczki, sałatki +nie miałam żadnych zgrzytów z obsługą, a rezydent dodatkowo był bardzo sympatyczny i ogarniety, kelnerzy tez niczego sobie - wiadomo -grecy ;) +ładne widoki +cisza, spokój -dyskoteki są, ale te na plazy musielśmy rozkręcać i bawić się sami, a w mieście to jakaś speluna;p -zanieczyszczony i rzadko czyszczony basen -20 minut pieszo do centrum miasta, bliżej sklepów żadnych nie ma, a hotelowy busik który miał jeździć co godzine do miasta od 2008 bodajże roku wg nie jest sprawny -w łazienkach jest grzyb, który jedynie zamalowywują -klima działa tylko w godiznach 18-8, w czasie siesty idzie paść w tym pokoju... -wszędzie pełno bezpańskich psów, nie mówie o terenie hotelu, ale np. drodze pomiędzy nim a plażą. -żeby dostać na plaży 'hotelowy leżak' trzeba coś kupić w hotelowym "barze na plaży" - wychodzi, że leżek kosztuje jakieś 2 euro bo takie ceny tam są za kawe czy małą puszkę.

• 5Eten
    • 2Kindvriendelijk
  • 5Iga.11-08-2011

Nigdy więcej

Hotel sam w sobie nie jest zły. Basen może i zapiaszczony, ale ogólnie znośny. Nam trafił się spory pokój, więc na brak przestrzeni narzekać nie mogę, lecz stało się tak tylko dla tego, że najwyraźniej mieliśmy farta. Pokoje 4-osobowe, okazywały się 'dwójkami' z dostawionymi łóżkami polowymi. W szafach brakowało półek bądź wieszaków. Praktycznie w każdej łazience, rurka podtrzymująca prysznic była urwana, a zasłona tak skonstruowana, że cała woda wylewała się na podłogę. Obok prysznica napotkaliśmy urodziwego grzyba, a świetlówkę w łazience włączało się w sposób manualny - mocnym uderzeniem, po włączeniu światło przypominało to, które emituje stoboskop dyskotekowy. Drzwi do łazienek czy pokojów się nie zamykały bądź nie otwierały, w zależności od pokoju.

Kończą mi się znaki, zaraz dopiszę resztę..

• 3Eten
    • 2Kindvriendelijk
  • 10Miroslaw06-12-2010

Miło,cich i spokojnie.

Great Alexander * w Leptokaria to mały hotelik ze wspaniłą i miłą obsługą, położenie przepiękne pomiędzy gorami Olimp i morzem , z jadalni widac tron Zeusa. Pokoje są czyste, codzienna zmiana pościel i ręczników. Posiłki przygotowywane są na miejscu przez (właścicieli hotelu) - WSPANIAŁOŚCI. MIŁO,CICH I SPOKOJNIE Byłem tam 3.08.2010 pokój nr 102. Mirosław

• 10Eten

• TVBeschikbaar

Entertainment

• SaunaNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

• Adresgegevens
    Plaka Litochorou 2, 60063