Géén boekingskosten

Appartement info

5 Reviews over Yakinthos

• 10Greczynka04-06-2013

POLECAM

super było!! centrum super , cicha okolica

• 10Tomek04-06-2013

super

fajny hotel . blisko do plaży

• 8malgorzata05-05-2013

bardzo dobre miejsce w PARALII

apartament bardzo blisko morza,ktrore w tym miejcsu Paralii jest czyste,blisko doLIDL i do centrum,przy czym spokojny teren ,gdzie nie odczuwa sie zgielku centtrum.Wtym miejscu nie ma duzo turystow,tak jak w centrum i dzieki temu mozna spokojnie miec lezak na plazy o kazdej porze dnia i morze w tym miejscu jest bardzo czyste,o co trudno w centrum goraco polecam,najlepsze miejsce w Paralii

• 10Inrichting
  • 8dominika07-03-2013

Warto

Za te pieniądze napradę watro wybrać ten hotel. Jest tam czysto , nowe meble w pokoju aneks kuchenny , lazienka czysta , w miare ładna. troche daleko do centrym gdzies 15 min, ale nie jest tak zle , do plazy blisko , plaza czysta , nie ma na niej tłoku. ogólnie bardzo fajna miejscowość.

• 9Hoeveelheid ruimte
  • 9Ewa16-12-2012

Dobry hotel w dobrej cenie.

Bylismy w tym roku w tym hotelu z all incusive i muszę przyznać , ze byłam miło zaskoczna , ponieważ zapłaciliśmy za dwie osoby 3200 zł i nie mulisliśmy wydawać już wogóle pieniedzy na dodatkowe wyżywienie czy napoje. Wszytskiego było pd dostatkiem , a na dodatek w pkojach są mni kuchenki, więć można sobie zrobić swoją ulubioną poranną kawe i nie będzie to przestępstwem tak jak w innych hotelach. Duże pokoje, wysposażone dość dobrze.

Appartement Yakinthos info

• Adresgegevens