Géén boekingskosten
  • Mastercard
  • Visa

Olympic Kosmas

Hotel
GriekenlandVaste land en EviaHanioti (Kassandra-Chalkidiki)

8.6FantastischScore uit 12 reviews
  • 8.6Waardering
  • 8.8Ligging
  • 8.8Service
  • 8.3Prijs/kwaliteit
  • 8.1Kamers

Hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

12 Reviews over Olympic Kosmas

• 10DarekW09-05-2017

Wspaniałe miejsce!

Był to fantastyczny wyjazd ! cały hotel był odnawiany w ciągu ostatnich jest tam piękny nowy basen . Rodziny, która to posiada jest bardzo przyjazna i miła. Personel jest bardzo uprzejmy i zawsze chętni pomóc. Jestem zawsze zadowolony z pobytu w tym miejscu było wspaniale czekam na nastepny urlop w tym miejscu.

• 10Justyna30-06-2016

piękny hotel

Razem z przyjaciółmi, byliśmy w tym hotelu z maju tego roku. Urzeka on swoim położeniem (blisko do plaży ) i architekturą. Urządzony w nowoczesny sposób. Dookoła hotelu znajdują się fajne kameralne knajpki :) Miło że codziennie otrzymywaliśmy świeże owoce, również wyżywienie było smaczne - codziennie coś nowego z narodowej kuchni.

• 10Mateusz27-06-2016

Idealne do dwojga

Hotel rewelacja. Dużym atutem jest bliskość do plaży. Nie trzeba daleko chodzić a czas zaoszczędzony na dojście można wykorzystać na opalanie , szczególnie żona była zadowolona :) Wyposażenie pokoi bardzo dobre, klimatyzacja działała bez zarzutu. Jak dla mnie najistotniejsze było jedzenie. Porcje duże i smaczne. Miejsce godne polecenie.

• 10Beata09-06-2016

Super wakacje

Świetnie wypoczęliśmy podczas wakacji w tym hotelu. Dobrze wyposażone pokoje, z łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe. Jedzenie bardzo dobre. Jak chodzi o okolice to jest co zwiedzać. Hotel wart swojej ceny.

• 10Ania06-06-2016

Pierwszy raz w Grecji... :-)

Była to moja pierwsza wizyta w Grecji na którą wyciągnęli mnie znajomi. Pierwsza i nie ostatnia. W tym roku byłam co prawda w innym miejscu, by lepiej poznać Grecję, nie mniej korzystając z okazji postanowiłam napisać też opinie co do zeszłorocznych wakacji. A za opinie niech stanowi to, że powróciłam do Grecji... i zamierzam tam powracać rokrocznie... A co do samego miejsca, to bardzo mi się podobało, ma swój klimat, ma swoje atrakcje.Idealne miejsce po prostu na udane wakacje.

• 9Wojtek13-08-2011

Polecam

Wprawdzie pokój nie szokuje wyszukanym wystrojem, lecz wyposażenie (lodówka, klimatyzacja, łazienka z umywalką, prysznicem i WC, telewizor) powinny zadowolić każdego. To w końcu tylko 3*.
    Wyżywienie obfite i różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

• 8Vakantieganger Greece26-04-2011

Top hotel.

Fantastische plaats en hotel. Vrienden hebben het al bezocht.

• 9Rafal15-11-2009

Wakacje marzeń

W Olympic Kosma spędziliśmy 2 tygodnie w sierpniu br. Pozytywnie zaskoczyło nas położenie hotelu, do plaży bliziutko, podobnie do miasteczka jednocześnie hotel nie leży w ścisłym centrum, gdzie wieczorami panuje intensywne i barwne życie nocne. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Pokoje skromne, ale czyste i wygodne, sporym atutem jest indywidualna klimatyzacja. TV dla osób biegle posługujących się j. greckim. Szczególnie warto podkreślić obfitość i jakość posiłków. Jedzenie smaczne, do wyboru duża ilość potraw zarówno kuchni greckiej jak i bardziej europejskich dań. All inclusive pozwala zakosztować miejscowych alkoholi i napojów, a jednocześnie zaoszczędzić "euro" na ciekawe wycieczki fakultatywne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy wakacje w Olympic Kosma.

• 9Ja;D08-08-2009

Super,ja chcę jeszcze raz!!

Ten hotel jest naprawdę super!! Co ludzie piszą to jest nieprawda! Okolica super naprawdę dużo do zwiedzania,dla tych co lubią. Pokoje fajne ale trochce psuje łazienka bo jest przysznic bez kabiny no ale da się wytrzymac.Obsuga bardzo miła i pomocna.Wyżywienie bardzo dobre i dla jadających mięso jak i dla wegetarianów. Atrakcje dla dzieci jest sporo bo i w hotelu jest basen,po mieście kłady do wypożyczenia a na plaży "sofy",rowerki,babany,itp. Za tą cenę naprawdę warto. Ja jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu,było warto tych pieniędzy,żeby to zobaczyc! Polecam

• 10ewa21-06-2009

super

Byłam tam w tamtym roku,Było super jedzenie wysmienite.Nie było tam żadnych kamieni w basenie!!!Czysto i miło.Bardzo miło wspominamy ten pobyt.

Hotel Olympic Kosmas info

• Adresgegevens