8.6FantastischScore uit 6 reviews
25

Deze accommodatie heeft een score van 8.6

Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie

Over Asteris Village

Ontdek het charmante Asteris Village, een paradijselijke uitvalsbasis gelegen in de prachtige omgeving van Sithonia. Dicht bij het zandstrand van Trikorfo Gerakinis, biedt dit resort hotel een onvergetelijke vakantie-ervaring met zijn verfrissende zwembaden en gemakkelijke toegang tot het strand. Perfect voor zonliefhebbers en avonturiers.

Asteris Village

De Ligging

Asteris Village geniet van een bevoorrechte locatie in Sithonia, op slechts 250 m van het prachtige zand-/kiezelstrand Gerakini Beach. Het levendige centrum van Gerakini ligt op een steenworp afstand, ongeveer 700 m, waar vakantiegangers kunnen genieten van diverse winkels, bars en restaurants. Voor diegenen die de bredere omgeving willen verkennen, ligt Thessaloniki op ongeveer 75 km afstand, een rit die eenvoudig gemaakt wordt met beschikbare auto- en motorverhuur services. Bovendien zorgt een bushalte op ongeveer 50 m van het hotel voor extra mobiliteit. De luchthaven van Thessaloniki (SKG) is ongeveer 65 km verwijderd van het hotel.

Het hotel en de faciliteiten

Asteris Village biedt een scala aan faciliteiten en diensten om het verblijf van elke vakantieganger zo aangenaam mogelijk te maken. Buiten bevinden zich een verleidelijk buitenzwembad en een kinderbad, compleet met gratis ligstoelen en parasols, ideaal voor ontspannende dagen in de zon. Een bar bij het zwembad serveert verfrissende drankjes. Binnen het hotel zorgen een vriendelijk personeel, Wi-Fi toegang, een bagagedepot, kluisjes, en een tourdesk voor een zorgeloze ervaring. Voor de actievere vakantiegangers biedt het hotel fietsverhuur aan. Bovendien zijn er speelruimtes voor kinderen en diverse winkels, waaronder een supermarkt, voor alle dagelijkse behoeften.

Eten en drinken

In Asteris Village kunnen vakantiegangers genieten van een heerlijk culinair aanbod in het restaurant van het hotel, waar een ontbijtbuffet en à-la-cartegerechten voor lunch en diner worden geserveerd. De bar en het koffiehuis bieden de perfecte plek voor ontspannende drankjes of lichte snacks. Voor extra gemak biedt het hotel verschillende verzorgingsopties, waaronder overnachting met ontbijt, halfpension en volpension, zodat vakantiegangers hun verblijf naar wens kunnen aanpassen.

Goed om te weten

Houd er rekening mee dat Asteris Village, hoewel het een scala aan faciliteiten biedt, voor sommige vakantiegangers met beperkte mobiliteit mogelijk niet volledig toegankelijk is. Gelieve direct met het hotel te overleggen voor specifieke aanvragen. Het hotel accepteert gangbare creditcards zoals American Express, Visa en MasterCard. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Contactgegevens

Telefoonnummer

+30 23710 52000

E-mailadres

[email protected]

Adresgegevens

Sithonia, GR-63100

Website

Asteris Village

Geen resultaten gevonden. Pas je zoekopdracht aan.

Ook leuk voor jou

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.